Попитай Козметичката

  • 82 917
  • 736
# 660
Аз съм използвала Vichy и определено не останах очарована. Но ми е много трудно да си намеря подходящ крем...
Виж целия пост
# 661
Здравей,Йори.Надявам се този път да ми отговориш.Въпроса ми е коя козметика според теб е по-добра за смесена и чувствителна кожа-д-р Шпилер  или Виши и ако можеш да ми препоръчаш кои продукти на съответната са за моята кожа?

за съжаление не съм запозната с качествата на козметиката на Доктор Шпилер,а козметиката на Виши не бих ти я препоръчала.ако все пак ме ориентираш от кой ценови клас козметика би желала да използваш бих могла да бъда полезна.
Защо не препоръчваш Виши? Simple Smile Иначе цената няма значение Simple Smile Благодаря

не харесвам Vichy,защото от наблюдаваните резултати при хора,които са използвали тази козметика за различни проблеми и най-вече заради великата реклама за благотворното действие при мазни и акнеични кожи съм се убедила че полза няма,но има влошаване при някои от хората.разбира се всичко е индивидуално,но аз лично нямам добри впечатления.
благодаря.а каква козметика ми препоръчваш.кожата ми е смесена и чувствителна Simple Smile
Виж целия пост
# 662
Здравей,Йори.Надявам се този път да ми отговориш.Въпроса ми е коя козметика според теб е по-добра за смесена и чувствителна кожа-д-р Шпилер  или Виши и ако можеш да ми препоръчаш кои продукти на съответната са за моята кожа?

за съжаление не съм запозната с качествата на козметиката на Доктор Шпилер,а козметиката на Виши не бих ти я препоръчала.ако все пак ме ориентираш от кой ценови клас козметика би желала да използваш бих могла да бъда полезна.
Защо не препоръчваш Виши? Simple Smile Иначе цената няма значение Simple Smile Благодаря

не харесвам Vichy,защото от наблюдаваните резултати при хора,които са използвали тази козметика за различни проблеми и най-вече заради великата реклама за благотворното действие при мазни и акнеични кожи съм се убедила че полза няма,но има влошаване при някои от хората.разбира се всичко е индивидуално,но аз лично нямам добри впечатления.
благодаря.а каква козметика ми препоръчваш.кожата ми е смесена и чувствителна Simple Smile
Bioderma Sensibio Light cream
Виж целия пост
# 663
смесена и чувствителна
всяка втора е с такава според жените  Joy Joy Joy
първо смесена да ама чувствителна е временно явление не е тип кожа и не е за постоянно
Виж целия пост
# 664
смесена и чувствителна
всяка втора е с такава според жените  Joy Joy Joy
първо смесена да ама чувствителна е временно явление не е тип кожа и не е за постоянно

все повече жени заявяват,че кожата им е чувствителна.поради тази причина козметичните компании разработват продукти за чувствителни кожи-и смесени и сухи.
Виж целия пост
# 665
типовете кожа са суха, нормална към комбинирана и комбинирана към  мазна
а чувствителна и дехидратирана са състояния на кожата има разлика
Виж целия пост
# 666
Аз също определя кожата си като чувствителна и смесена.
Обосновавам се - реагира на вълнените шалове, които нося, на по-прашни и замърсени условия, на по-силно слънце, на по-често използване на козметика, на по-рядко използване на козметика, на по-невнимателни козметични процедури и прочее.
При условие, че почти постоянно трябва да внимавам за някое от тези условия (и още такива) чувствителността си я определям точно като тип, а не моментно състояние. И задължително козметиката съобразявам с това.

Тъй че има основания дадена кожа да се конкретизира като чувствителна, особено при замърсяванията и химиите, които ни заобикалят.
Виж целия пост
# 667
Здравей,Йори.Надявам се този път да ми отговориш.Въпроса ми е коя козметика според теб е по-добра за смесена и чувствителна кожа-д-р Шпилер  или Виши и ако можеш да ми препоръчаш кои продукти на съответната са за моята кожа?

за съжаление не съм запозната с качествата на козметиката на Доктор Шпилер,а козметиката на Виши не бих ти я препоръчала.ако все пак ме ориентираш от кой ценови клас козметика би желала да използваш бих могла да бъда полезна.
Защо не препоръчваш Виши? Simple Smile Иначе цената няма значение Simple Smile Благодаря

не харесвам Vichy,защото от наблюдаваните резултати при хора,които са използвали тази козметика за различни проблеми и най-вече заради великата реклама за благотворното действие при мазни и акнеични кожи съм се убедила че полза няма,но има влошаване при някои от хората.разбира се всичко е индивидуално,но аз лично нямам добри впечатления.
благодаря.а каква козметика ми препоръчваш.кожата ми е смесена и чувствителна Simple Smile
Bioderma Sensibio Light cream
благодаря Simple Smile А колкото до типовете и състоянията на кожата,напълно съм наясно,а NBM е казала всичко.Просто исках да видя странично мнение относно продуктите Simple Smile
Аз имам още един въпрос.Понеже зимно време,когато кожата ми се запарва под тоновете дрехи ми излизат пъпчици по гърба и някои от тях съм стискала(знам че не трябва,но минало свършено),сега са ми останали малки повърхностни белечета.Искам да питам Йори,възможно ли е да се махнат само като се пека или да си взема някакъв продукт и ако да,какъв и коя маркА?Благодаря предварителни и извинявай за многото въпроси Simple Smile
Виж целия пост
# 668
типовете кожа са суха, нормална към комбинирана и комбинирана към  мазна
а чувствителна и дехидратирана са състояния на кожата има разлика

типовете кожа са нормална,суха и мазна.
има под типове-смесен тип-най-често с мазни участъци в Т-зоната и сухи по бузите,свръхчувствителна,кожа с нервни рефлекси,кожа с широки пори и т.н.
и все по-често в следствие на стрес,замърсена среда  и т.н. различните кожи проявяват свръхчувствителност.
Виж целия пост
# 669
Здравей,Йори.Надявам се този път да ми отговориш.Въпроса ми е коя козметика според теб е по-добра за смесена и чувствителна кожа-д-р Шпилер  или Виши и ако можеш да ми препоръчаш кои продукти на съответната са за моята кожа?

за съжаление не съм запозната с качествата на козметиката на Доктор Шпилер,а козметиката на Виши не бих ти я препоръчала.ако все пак ме ориентираш от кой ценови клас козметика би желала да използваш бих могла да бъда полезна.
Защо не препоръчваш Виши? Simple Smile Иначе цената няма значение Simple Smile Благодаря

не харесвам Vichy,защото от наблюдаваните резултати при хора,които са използвали тази козметика за различни проблеми и най-вече заради великата реклама за благотворното действие при мазни и акнеични кожи съм се убедила че полза няма,но има влошаване при някои от хората.разбира се всичко е индивидуално,но аз лично нямам добри впечатления.
благодаря.а каква козметика ми препоръчваш.кожата ми е смесена и чувствителна Simple Smile
Bioderma Sensibio Light cream
благодаря Simple Smile А колкото до типовете и състоянията на кожата,напълно съм наясно,а NBM е казала всичко.Просто исках да видя странично мнение относно продуктите Simple Smile
Аз имам още един въпрос.Понеже зимно време,когато кожата ми се запарва под тоновете дрехи ми излизат пъпчици по гърба и някои от тях съм стискала(знам че не трябва,но минало свършено),сега са ми останали малки повърхностни белечета.Искам да питам Йори,възможно ли е да се махнат само като се пека или да си взема някакъв продукт и ако да,какъв и коя маркА?Благодаря предварителни и извинявай за многото въпроси Simple Smile

на солариум ли имаш пред вид да се печеш или....? и малко съм объркана-искаш нещо за белезите или за предпазване като се печеш?
Виж целия пост
# 670
Здравей,Йори.Надявам се този път да ми отговориш.Въпроса ми е коя козметика според теб е по-добра за смесена и чувствителна кожа-д-р Шпилер  или Виши и ако можеш да ми препоръчаш кои продукти на съответната са за моята кожа?

за съжаление не съм запозната с качествата на козметиката на Доктор Шпилер,а козметиката на Виши не бих ти я препоръчала.ако все пак ме ориентираш от кой ценови клас козметика би желала да използваш бих могла да бъда полезна.
Защо не препоръчваш Виши? Simple Smile Иначе цената няма значение Simple Smile Благодаря

не харесвам Vichy,защото от наблюдаваните резултати при хора,които са използвали тази козметика за различни проблеми и най-вече заради великата реклама за благотворното действие при мазни и акнеични кожи съм се убедила че полза няма,но има влошаване при някои от хората.разбира се всичко е индивидуално,но аз лично нямам добри впечатления.
благодаря.а каква козметика ми препоръчваш.кожата ми е смесена и чувствителна Simple Smile
Bioderma Sensibio Light cream
благодаря Simple Smile А колкото до типовете и състоянията на кожата,напълно съм наясно,а NBM е казала всичко.Просто исках да видя странично мнение относно продуктите Simple Smile
Аз имам още един въпрос.Понеже зимно време,когато кожата ми се запарва под тоновете дрехи ми излизат пъпчици по гърба и някои от тях съм стискала(знам че не трябва,но минало свършено),сега са ми останали малки повърхностни белечета.Искам да питам Йори,възможно ли е да се махнат само като се пека или да си взема някакъв продукт и ако да,какъв и коя маркА?Благодаря предварителни и извинявай за многото въпроси Simple Smile

на солариум ли имаш пред вид да се печеш или....? и малко съм объркана-искаш нещо за белезите или за предпазване като се печеш?
ами сега се пека на солариум,иначе лятото ще си ходя на плаж.И искам някакъв продукт за премахването на белезите(те са повърхностни,даже са по скоро петънца)
Виж целия пост
# 671
Здравейте! Много приятна темичка и реших да се включа с някои питания, ако не възразявате.
Имам черни точки по нослето, и бели пъпки по брадичката - с връхче са си, много мънички, но адски ме дразнят- стискам си ги даже ръчно, което явно не е много правилно, слагам пилинг маски и пак си стоят.  ooooh!

Кожата ми е доста сухичка по принцип.

И да питам - вярно ли е, че солариумът се отразява добре на пъпките?
Виж целия пост
# 672
Здравейте, бих искала и аз да попитам нещо - от 3-4 месеца по лицето ми излизат многобройни пъпки - дълбоки, гнойни. В един момент само на челото имах към 30. Храненето ми не е от най-добрите, но не съм го променяла. На 38 съм, а приличам на пубертет. Как да подходя, за да туширам острия момент.
Моля да ми препоръчате добри маски за лице - хидратиращи и подхранващи. С какво мога да третирам белезите на минаващите пъпки, защото лицето ми стана  ooooh!, а работя с хора.
Виж целия пост
# 673
Здрасти ,

Аз искам да питам за серумите,в едно списание четох ,че е  хубаво да се ползва,подпомага действието на крема,но не постоянно,сега си мисля да си взема за лятото,кога се ползва преди крем?Сутрин,вечер?Има ли кожа за която не се препоръчва?

Моята е нормална,нямам проблеми?Ползвам хидратиращ крем на Clarins,защото съм на 20 и не съм изпитвала нужда от друго...

Благодаря предварително...   bouquet
Виж целия пост
# 674
Здрасти ,

Аз искам да питам за серумите,в едно списание четох ,че е  хубаво да се ползва,подпомага действието на крема,но не постоянно,сега си мисля да си взема за лятото,кога се ползва преди крем?Сутрин,вечер?Има ли кожа за която не се препоръчва?

Моята е нормална,нямам проблеми?Ползвам хидратиращ крем на Clarins,защото съм на 20 и не съм изпитвала нужда от друго...

Благодаря предварително...   bouquet

след като казваш че нямаш проблем серума се използва преди нанасянето на крема.а може и вечер и сутрин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия