Гоблени-38

  • 59 204
  • 437
# 315
не е лош херитажа, но е големичък. изрови нещо по-дребничко  Embarassed
Виж целия пост
# 316
не го ший целия, отрежи първата крава, колкото и да е симпатична:)
Ще потърся, но довечера:)
Виж целия пост
# 317
Честита Коледа момичета!

irein честит празник и на теб   bouquet!

Пожелавам ви една прекрасна и щастлива Коледа на вас и вашите семейства.

Черпя и аз, за именния ден на моето малко слънце (беше вчера, но ще празнуваме днес), подсладете се с парче от коледната тортичка :

Виж целия пост
# 318
Аз ви чета,чета от едно известно време и реших да се включа и аз към вашите редици. Hug Аз съм оба4е абсолютен аматьор в шиенето,до сега съм ушила 3 гоблена и сега шия четвърти.Първия беше една цигулка с момини сълзи(тои ми е единствения рамкиран и е при нашите и не мога да го покажа),другия е "Слънчева есен"  ето го: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=322315&pid=9574208
другия е едно розово зайче което ших за дъщеря ми,но той е в нейната стая,а тя сега спи.И този които шия сега знам само че се казва кучето Коли,но идея си нямам как изглежда просто комплекта е бил на свекърва ми и е останал и аз го подхванах,но нямаше картинка.Не съм особенно очарована от това куче но като няма друго за шиене го шия,много груб ми се струва и с много неестествени цветове.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=322315&pid=9574211
Ами това е от мен Весели празници.  bouquet
Виж целия пост
# 319
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА!
Щастие, любов, късмет нека следват ви навред
и Витлеемската звезда ви засипе с чудеса!
ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И ПАРИ НЕКА ГОСПОД ВИ ДАРИ!

Честито и на всички имменници!

Краси добре дошла при нас! Hug
Зори блогодаря за тортата беше много вкусна Crazy и красива.
Отивам да шия докато не се събуди малчо, че е полудял с тези подаръци!  surpriseuu jump  tongue
Виж целия пост
# 320
Весела Коледа дами - пожелавам ви много здраве и щастие на вас и семействата ви. Бъдете винаги толкова трудолюбиви и отзивчиви  santa2 Close-mas: Flowers Four Leaf Clover

Искам още веднъж да благодаря на Хипатия за това че ми отдели от времето си и ми предостави всички тези легенди   bouquet . Сигурна съм че подаръка ще бъде оценен. (аз малко се издъних, липсват ми около 16 цвята , отидох вчера в магазина - те спряли да продават конци  ooooh! , но така е като не съм стъпвала в тази част от 3г. Нищо утре сутринта ( че днес нищо не работи) ще взема каквото ми трябва -Хоби Лоби е до тях  Wink

Докато комплектовах този гоблен , и мен ме "засърбяха ръцете"- прииска ми се отново да хвана иглата ( стига да не ме боли глава). Така че може отново да ме видите скоро сред вас ( имам започнат Циганката с Китара на Гинокардия - стои и събира прах през последните 3г)
Виж целия пост
# 321
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !!!!!  santa2

Супер си изкарах снощи  - с родата (от моя страна) се бяхме събрали и си изкарахме много весело. Днес цял ден сме се отдали на релакс и довечера - пак на купон - този път при другата рода (на мъжо) с две думи - пълна програма  cheers

irein – Честит имен ден!   bouquet

Зори – честит имен ден и на твоето слънчице!   bouquet Страхотна тортичка!!!

*Краси* - добре дошла при нас  Щом си ушила 3 гоблена, значи вече не си аматьор  Hug

Rommi – радвам се, че най-после подаръчето ти е пристигнало! Вече се бях притеснила, че няма да го получиш за Коледа и съжалявах, че не съм го изпратила по-рано.... Макар и мънички, с много любов съм ги правила торбичките като символ на едно съкровено желание, което е и моето пожелание, което искрено се надявам да се сбъдне!  Praynig  А за гобленчето беше писала преди време, че не обичаш много-много да шиеш фон и за това ти избрах такова, което се шие на тонирана панама. Надявам се и рамчицата да му е точно по мярка   Kissing Heart
Виж целия пост
# 322
vvvitality , благодаря ти  Hug!

Дж., нещо такова :


http://keep4u.ru/full/070107/b02c1b236301fbf66b/jpg
http://keep4u.ru/full/070107/e618189d9fe00df0a0/jpg


http://keep4u.ru/full/070109/cfb689163ec1c01298/jpg


http://keep4u.ru/full/070109/cdfc14db24f29323e2/jpg

Виж целия пост
# 323
3ори , точно такова търсех  Hug като второто
Хипатия, ще изчакам да видя твоя архив какво ще покаже  Simple Smile
честито на имениците, рождениците и на новите попълнения
*Краси*, за тази цигулка ли говориш
http://picasaweb.google.com/jumperche/AcIbvC03#5090781947802662546
Виж целия пост
# 324
Да точно тази е цигулката. Grinning
Искам да ви питам как мога да си направя гоблен от снимка,има ли начин в България или само в чужбина.
Виж целия пост
# 325
Честита Коледа, момичета!
Много здраве, любов и благоденствие!
Честито и на всички именници!
 Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 326
Здравейте момичета,

Хипатия това Европейско бистро ми легна на сърце, ще направя всичко възможно да си го купя, навява ми хубави спомени Wink
Ангелчето също е много сладко Heart Eyes
zornitsa иконата е много хубава!
Виж целия пост
# 327
поздрав и от нас

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 328
                                                            Весела Коледа момичета и честит имен ден на всички именници!!!

Бъдете здравички и много усмихнати вие и вашите семейства.

Ките, отворих си вече подаръчето и съм страшно щастлива, много ми хареса, благодаря ти сърдечно.
Ето го и него:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9575616


Виж целия пост
# 329
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !


Дъмпер виж и тук
http://strykova-p.narod.ru/water6page.html
http://www.caruso.by.ru/double.html
zornitsa, иконата е много красива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия