Гоблени-38

  • 59 204
  • 437
# 330
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ
Момичета да сте здрави и щастливи до година до амина   bouquet
И на мен ми се падна паричката
Чудна торта Зори златни ти ръце!
Аз днес стягам багажа че в събота пътуваме така че ви пожелавам весело прекарване на Нова година!Ще се "видим" догодина   Grinning
Виж целия пост
# 331
момичета ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО  И ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ newsm51 !
ВЪВ ХИЖИ И ЦАРСКИ ПАЛАТИ
ЛИКУВАЙТЕ,ПЕЙТЕ БЕЗСПИР-
С ЛЮБОВ ВСЕОТДАЙНА В СЪРЦАТА,
В ДУШИТЕ СЪС РАДОСТ И МИР!


Аз да си призная  Embarassedне съм шила ни по празник , ни преди или след него
май последно време само по купони се заседявам   cheers
Виж целия пост
# 332
Честита Коледа!

Бъдете живи и здрави всички вие и сътворявайте винаги такива красоти!
Виж целия пост
# 333
Благодаря ви момичета, давате ми стимул да продължавам.
Зори, пропуснах да те похваля за страхотната торта, да ви е сладка.
Виж целия пост
# 334
Дъмпер,
по-лесни схеми от тези не можах да открия:)

Виж целия пост
# 335
Честито Рождество Христово
Честит празник и на всички именници,бъдете живи и здрави ,НАЗДРАВЕ   Wine Glass
Виж целия пост
# 336
Дъмпер,
по-лесни схеми от тези не можах да открия:)
ако не те затруднявам, дай схемичките
Виж целия пост
# 337
ЧЕСТИТА КОЛЕДА ,бъдете здрави ,обичани и много щастливи   newsm51 честито на всички рожденици и именници   bouquet
Виж целия пост
# 338
Мимито & Светла-Радвам се че съм споделила неща които ще помогнат на някой  newsm51
Ама май от всички коледни това си ми остава любимо :
http://irein1988.multiply.com/photos/album/123/123#1
И не на последно място весели празници на всички вас.Така се радвам,че ви открих.Това,че ви има е един голям подарък за мен.
Да , много красоти имаш там наредени  Hug
На мене най-ми харесват тези, на които съм дала линковете , та повече хора да се възползват от схемичките  Party
Даже много се колебаех като давахме поръчката за гобленчетата , ми се искаше да си го поръчам и този, но се въздържах
Коледна приказка
а сега вече имам схемичката му  Heart Eyes
А сега си харесах и коледния ботуш с котето
,
 и другия с ангелчетата
 

А тези миниатюрки http://irein1988.multiply.com/photos/album/63/63#1 имаш ли ти всичките , защото по снимката като ги гледам , най-много ми харесват параклисчето, и дядо Коледа с елхичката , а техните схемички ги няма там....
п.п. Аз напоследък не съм писала , и даже сега бързам да изчета още 3-4 странички от темичката  Embarassed защото напоследък много бързах да завъша камбанките които уших за персонала в детската градина на Мимито...

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1199/1980070915.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/959/351676083.JPG
А сега шия пингвинчето - за едно малко приятелче  Wink Heart Eyes
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1443/17508304.JPG
но го шия на една по-едра панама , затова го правя с 3 нишки конец...
Виж целия пост
# 339
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!!!


Дъмпер, виж това:)
http://dianaat.multiply.com/photos/album/62/Pastel_moon
Виж целия пост
# 340
Дъмпер,
по-лесни схеми от тези не можах да открия:)
ако не те затруднявам, дай схемичките
Кръглите са тук .Кликай върху картинката, за да се свали файла




Ето още два на Needlepoise




Виж целия пост
# 341
мерси, Хипатия
Виж целия пост
# 342
Честито Рождество Христово!
Да сте ми живи  и здрави всичките! newsm51
Виж целия пост
# 343
Мимито & Светла-Само това което съм споделила е.Нямам други схемички,жалко че най си харесала липсващите.Ако случайно ми попаднат ще кажа  smile3503
Благодаря за пожеланията момичета,вечерта наистина беше много хубава с приятели на дискотека.Надявам се всички да са се забавлявали така както и аз.Не му е мястото тук,ама да кажа че наистина стават чудеса.Бях си пожелала сняг Коледа и снощи в 23 00 такава снежна буря беше,даже и натрупа.На парцали валя  newsm62 Получих своята бяла Коледа  newsm44
Още малко остана днес и утре и аз хващам иглата с нови насъбрани сили,че вече ми домъчня за моето гобленче
Лек ден от мен
Виж целия пост
# 344
Мимито & Светла-Само това което съм споделила е.Нямам други схемички,жалко че най си харесала липсващите.
Аз всъщност харесвам почти всичките  Mr. Green Heart Eyes
ей това също е прекрасно  Crazy
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия