Второкласници във ваканция!/22/

  • 22 273
  • 377
# 90
 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman
Честита нова година!!! Много здраве за всички Hug
Виж целия пост
# 91
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!
Да е изпълнена със здраве и късмет, с уют в дома и топлина в сърцата ни и успехи за децата ни!
Виж целия пост
# 92
Честита Нова Година, момичета! Laughing

Много здраве, радост и късмет през Новата година на вас и вашите семейства! Hug

Моят син пак е отрупан с домашни по немски, а и по БГ са им раздали по 2 листа "по желание". Close
Ама леко- по леко ги понаписа тези по немски език.

Получи подарък играта Монополи за Коледа и бързам да споделя с вас, какъв огромен успех имаше.
Ляга и става с Монополи то, брои, пресмята, помни, а бе голяма забава!! Crazy
Виж целия пост
# 93
Честита Нова година и от нас - с пожелание за много здраве, щастливи мигове, сбъднати мечти и много успех на малчуганите   bouquet
Виж целия пост
# 94

Получи подарък играта Монополи за Коледа и бързам да споделя с вас, какъв огромен успех имаше.
Ляга и става с Монополи то, брои, пресмята, помни, а бе голяма забава!! Crazy
И ние сме така с това Монополи - лягаме и ставаме с него, толкова се е вманиачила, че вече и нас не ни оставя на мира  hahaha
Виж целия пост
# 95
Привет!  Hug
Честит имен ден на именниците /Силвия, Силвестър/ днес!
Да сте живи и здрави! Много щастие и късмет!
Виж целия пост
# 96

Получи подарък играта Монополи за Коледа и бързам да споделя с вас, какъв огромен успех имаше.
Ляга и става с Монополи то, брои, пресмята, помни, а бе голяма забава!! Crazy
И ние сме така с това Монополи - лягаме и ставаме с него, толкова се е вманиачила, че вече и нас не ни оставя на мира  hahaha
Олееее-същото е и у нас! От 3 дни я имаме,но само за нея се говори.
Виж целия пост
# 97
Честита нова година! Бъдете здрави и много се обичайте! Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
За много години! Да сте здрави и живи!

Как се справят дечурлигата ви с преразказите?
Виж целия пост
# 99
С преразказите сме много зле,не можем да оправим пряката реч и времената.А иначе имаме ужасно много домашни по български.А по математика се мъчихме с текстовите задачи.
Виж целия пост
# 100

Получи подарък играта Монополи за Коледа и бързам да споделя с вас, какъв огромен успех имаше.
Ляга и става с Монополи то, брои, пресмята, помни, а бе голяма забава!! Crazy
И ние сме така с това Монополи - лягаме и ставаме с него, толкова се е вманиачила, че вече и нас не ни оставя на мира  hahaha
Олееее-същото е и у нас! От 3 дни я имаме,но само за нея се говори.

Да казвам ли, че и Ники получи същто..... Mr. Green
Но също така и електронен дартс, с който (неочаквах де...) доста се запали.....Бе въобще както казва той, тая Коледа беше "готска". Crazy
Виж целия пост
# 101


Виж целия пост
# 102
УСПЕШНА И ЗДРАВА ГОДИНА ЗА ВСИЧКИ ВАС, МОМИЧЕТА, И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!!!

Светлин е болен.
Вече 4-ти ден е и се пооправя, но ... Ще отсъства първата седмица от у-ще.
Виж целия пост
# 103
Нека Новата Година влезе в домът ви с радост,надежда и любов. Hug
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
Виж целия пост
# 104
Честита да ни е новата 2009г. много здраве и късмет
Ние не спираме да караме маратонките с колелца и новата лава лампа не спира да свети даже вече едната крушка я сменихме  Thinking.А домашните ги  започваме от днес че не остана време  ooooh! .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия