Отчет на набор 2003 - 40!

  • 15 222
  • 300
# 180
Честито на имениците!! Да са мнго здрави и щастливи.  Heart Eyes  bouquet
Бързо оздравяване на болничките дечица.  Praynig
Виж целия пост
# 181
Днес не ни е ден пак. На Симеон са му изписали антибиотик. А докато бях навън с Ради и Павел с баба си, се врътнал със стола и паднал върху витрината на един шкаф със (вече бивша) стъклена витрина в кухнята. Сега е с подуто и синьо око, за капак на температурата. Добре поне, че стъклата, които са се разхвърчали, не да го ударили допълнително.   ooooh!
Етиа, и Павел не издържа и минута след 8 и 5 вечерта!
Виж целия пост
# 182
Ирина, дано бързо отминават тези болести и неприятности около децата  PraynigМиналата година Даниел беше счупил балконската врата, т.е. стъклото с главата си - размина се само с цицина добре че не се наряза, че и твоя Павел.  Praynig
Виж целия пост
# 183
Честит Иванов Ден на всички именници.    bigdance2
Със здраве да си носят името.
Ирина дано това са последните неприятности и от тук нататък само хубави неща. И Вики почна да подивява само в нас, чакам само да се приберем и да тръгне на градина че вече й писна в нас.
Виж целия пост
# 184
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

Всички болни дечица да оздравяват бързо Hug
Виж целия пост
# 185
Честит Иванов Ден на всички именници.    bigdance2
Със здраве да си носят името.
Виж целия пост
# 186
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

Всички болни дечица да оздравяват бързо Hug
Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 187
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
Специални поздрави за Иво на Vivi! Hug

С това заспиване вечер... Как го правите преди 9?!? Косьо заспива около 10 - 10.30. Понякога, много рядко, се случва и по-рано. Но бебкааааа..... Реве ми се. Вечер преди 11 няма заспиване. Вече не знам какво да я правя. Играе й се, пее й се, лудува й се. А на мен ми се спиииии! Tired Докато не й се скараме по-грубичко и баща й не я натисне насила в леглото не заспива. При това аз трябва да се скрия, че иначе се глези. А действието се развива около 11.30! Tired
Виж целия пост
# 188
Честит Ивановден!

Кристиян пак си е вкъщи. В този студ ако има и режим на тока, просто ще откача.  Confused
Виж целия пост
# 189
Честит имен ден на именниците!  Hug

Ирина,  Praynig дано това ви е за последнио  Praynig
Виж целия пост
# 190
Бети, Сашо заспива обикновено към 22,00ч.,  а сутринта до 7,00 се е ококорил. Много рядко вече спи след обед.  Rolling Eyes Кипят от енергия децата.  hahaha
Виж целия пост
# 191
Честит имен ден на празнуващите!


Иринче-присъединявам се към пожеланията на др. мами!Дано повече няма неприятности с мъжете ти! Praynig
Виж целия пост
# 192
Честит имен ден на всички малки и големи именници!Много здраве и щастливи усмивки.

Иринче да се опавите бързо Praynig fingerscrossed

Виж целия пост
# 193
Честита Новата 2009 г. Да ни донесе много здраве и късмет!
Честит имен ден на всички, които днес празнуват!   bouquet

Слави си е вкъщи, защото градината е затворена. Всъщност всички градини в града ни са затворени, тъй като се отопляват на газ, а газоподаването е спряно  Crossing Arms. Надявам се скоро газовата криза да отмине  Praynig.

Бързо оздравяване на болните дечица! Heart Eyes
Виж целия пост
# 194
Честит имен ден на празнуващите!

мамче много ми хареса,крадвам си го! Embarassed
Нашата ДГ е на локално парно и там е жега.
Наша Мимоза когато не е на ДГ няма заспиване в къщи,обаче като заспи този плъх-сънливец в ДГ и вечер към 22 заминаваме в спалнята да четем тепърва.Но и аз се прибирам чак в 19.30 от работа  Confused
... Но бебкааааа..... Реве ми се. Вечер преди 11 няма заспиване. Вече не знам какво да я правя. Играе й се, пее й се, лудува й се. А на мен ми се спиииии! Tired Докато не й се скараме по-грубичко и баща й не я натисне насила в леглото не заспива. При това аз трябва да се скрия, че иначе се глези. А действието се развива около 11.30! Tired
Бети бебката да не спи повечко къмто надвечер?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия