ПЪРВОКЛАСНИКЪТ 6-ци нареди, ваканцията е тук за весели игри!

  • 18 923
  • 323
# 105
Орхидейке, бързо оздравяване! Съчувствам ти - нали и ние с Вики бяхме болни точно преди Коледа.
Дано не се заразите един друг.



благодаря.Аз обаче не мисля че е заразно.
Виж целия пост
# 106
Дияна се прибра с възторг от у-ще, даже ми благодари, че съм я записала там Simple Smile
Мими ще пускаш ли Мони на ски? Получих писмо от Марина, но цените са им високи. Офертата от у-ще е по-добра.
Виж целия пост
# 107
Дияна се прибра с възторг от у-ще, даже ми благодари, че съм я записала там Simple Smile
Мими ще пускаш ли Мони на ски? Получих писмо от Марина, но цените са им високи. Офертата от у-ще е по-добра.
Не знам нищо все още  Rolling Eyes ако ме светнеш за училищната оферта ще съм ти благодарна  Hug въпреки ,че се съмнявам ,че ще я пусна много е сплетена милата ,пада с пантофите в нас без дори да ходи ей така от място  ooooh! та какво остава на ски да се качи ,ще се изпопребие ,но незнам де... всъшност зависи и кога ще е .
Виж целия пост
# 108
у-ще
Цитат
такса 145 лв
събота и неделя (4 пъти в месеца)
от 8:00 до 15:30
м. Ветровала
ски осигурени

Марина
Цитат
Цени на 5 дневния курс:
Ученици до 12 години - 225 лв
Цената включва: обучение, екипировка (разбирай ски), транспорт, чай.
Планинската застраховка се заплаща допълнително - 5лв
Лифт - картите се заплащат допълнително.
Виж целия пост
# 109
благодаря ти  Hug ми ще помисля ,а от кога започват знаеш ли? Ти ще пускаш ли Дияна?
Виж целия пост
# 110
Утре Джони щял да пита Донкова. Ами Дияна е навита, стига да не е сама.
Виж целия пост
# 111
Днес Вики ми каза, че им спират безплатните закуски...
Вие чували ли сте нещо? Госпожата им казала да си носят пари, ако не си вземат закуска от вкъщи.
Виж целия пост
# 112
И на мен Крис ми каза, че имало някакъв проблем със закуските и от утре да си носят сандвич или друга закуска. Разбрах, че е нещо временно.
Виж целия пост
# 113
В нашето училище госпожата ни предупреди, че тъй като отпусната сума е много малка са решили да дават закуски само за известно време докато има пари, но закуската да е по-пълноценна и качествена. Като се върне от тренировка Лъчи ще питам имат ли закуски, но той не ги долюбва особено и много не се вълнува. От време на време казваше, че им давали вкусни кифли Confused изобщо тези закуски са си поредния балон ...
AnMary много ви е добра офертата на училището - не се колебай Peace
Виж целия пост
# 114
Здравейте на всички в Новата година! Желая на всички да сте здрави, останалото  е лесна работа!
С пооправена фризура, попораснали зъбии и слад основна профилактика през ваканцията, Кирил вече  е на училище  и даже  е похвален вчера от госпожата.
От днес е записан на кръжок по шах. Синът ми ще бъде най-добрият спортен гимнастик сред шахматистите.

Закуски си имат и не са лоши. Мисля споделях го вече - чай или сок, кифли, милинки или нещо подобно. Тъй като Кирил  е много ящен, обикновено аз изяждам добре пресованите в чантата закуски, с няколко дни закъснение, вкусни са.
Виж целия пост
# 115
Добро утро ,дойде и нашият ред да ви почерпим,днес нашата първокласничка става на 7год.
Искам и да Честитя на всички именници (чки) днес,да им е живо и здраво името  bouquet


Виж целия пост
# 116
 newsm38
Честит рожден ден на госпожицата! Да е здрава и умница!
Виж целия пост
# 117
За много години!
Ани тръгна на училище с учуващ ентусиазъм. Беше и домъчняло за приятелчетата.
Започнала е да лъже, ама лъже та се къса. Вчера успяла да убеди госпожите, че има голям брат, който е бил на важен изпит и тя непременно трябвало да ми се обади, за да разбере брат и издържал ли е изпита.Била е доста убедителна, аха да и повярват класната и и госпожата от занималнята. Crazy
 Им, у нас отглеждам балерина- шахматист, с потенциал за отличен хирург /или евентуално касапин, ама това бъдещето ще покаже/. Laughing
 Аника, да ти е жива и здрава!Много късмет и пожелавам!   bouquet
Виж целия пост
# 118
Ах..айде добро утро...
Благодаря ви момичета за поздравите и цветята за празника на дъщеря ми. Hug
Ето  малко от обещаните снимки..


Добре,че вчера не прегледах раницата на баткото,да не си развалям настроението.
Целия ден с девойката бяхме в движение,пазари ,фризьори..после партито,разопаковане на подаръци и легнахме скапани.
Мъжете се взеха от училище и поне три пъти попитах-"домашните написахте ли",те.."Да".
Тая сутрин ставам, та погледнах...и какво да видя имало още две страници срички за писане ,ама нямало кой да види. Crazy
Мъжка му работа,ама оня големия е за бой.
Пратих го така,да се оправя ,а не да ми цъка контрастрайк с баща му.


(Х)Аника81,
честит празник, мила..
Да ти е живо и здраво детенце,много да ви радва и много шестици да носи от училище.

За мама.. Hug
Виж целия пост
# 119
АУУУУУУУУУУУУ КЕТРИ тя голяма красавица бе мале каква косаааааааа каква мечтаааааааааа newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3518 Weary




АНИКА ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия