Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви ястия и десерти бяха обсъдени по време на дискусията?
Какви са основните теми, обсъдени в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви ястия и десерти бяха обсъдени по време на дискусията?
По време на дискусията бяха обсъдени различни ястия и десерти, включително яйчена салата, палачинкова торта, новогодишна торта, баница с късмети, питка, пържоли, салати, кюфтета , торти, пенкейкс , козуначена баница , трахана , плодова салата , кремче , пилешка салата , печени картофи на фурна, тартифлет, карначета, руло „Стефан“, мезета, паста, супа от червена леща, сусамово хлебче, гъбен мус , шницели , агнешко в коричка , шкембе в масло , език в масло , пилешки дробчета, питки, пържени картофи, спагети, пържоли под шуба, картофени кюфтета, тутманик и тарти с крем.
-
Какви са основните теми, обсъдени в дискусията?
-
Какви рецепти са споделени в дискусията?
-
Каква е рецептата за торта Гараш?
И аз като мама, да си имам мой, най-прилежно започнах да си пиша мои си рецепти. Половината ги преписвах от нейния разбира се, но си е друго да са си в моя
) Та така имам си аз тоя тефтер ама сега като сметнах, не от 15, а от 22-23 г. Просто съм на повечко 


. Моят тефтер обаче вече си изчерпа лимита от 148 страници и смятам да си начена нов
! 





Супа Мерджемек по форумска рецепта (не помня от кого
, но благодаря
), от червена леща.
Руло Стефани с гъбки
Пилешки дробчета със зелен лук и гъби, ммм много вкусни бяха! 