Ти какво сготви?! Снимай, покажи! - 22-ра тема- Празнична

  • 52 829
  • 365
# 360
Ето моето филе "Ветрило" лиубимо на вси4ки гости ,които са го опитвали
http://nrdd.multiply.com/photos/album/7/qstiq#2
Виж целия пост
# 361
Ето моето филе "Ветрило" лиубимо на вси4ки гости ,които са го опитвали
http://nrdd.multiply.com/photos/album/7/qstiq#2

Изглежда супер интересно, как го правиш?

Ето нашата вечеря за днес (вече готова):

Пържен сафрид с цареично брашно:

Пържени картофки и млечен сос:

Пържоли със сос:
Виж целия пост
# 362
Ей девойки newsm03 и един момък много готвено пак бе ooooh!.
Поци най накрая един мъж тука .Браво набираш скорост Peace
Ах Далка ах с този сафрид.Замисира ми на море ама навън само преспи и сняг  Sad
Esy и тя с тази прекрасна ципура  Peace
Гелева - чудна туршийка и другите неща също де  :peace, На Смайли рулцето Стефани чудничко, на Цецето разкошната торта.
Цеце нещо си трйкаш а? Честит Рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet - бъди жива и здрава и много щастлива и обичана  Hug Hug Hug
Роца много вкусно е било у вас  Peace
Да си покажа последните манжурки  Heart Eyes
Макаронена салата с орехи

Свински пържолки със соев сос и вино и гарнитура задушен грах в масло и картофено пюре

От днеска Задушено пилешко в йената с картофи и морковки

Пилешка супа с фиденце

Хлебчето
- пак с айрян вместо вода
и Торта Изненада правих. Май Т-Илиева ме заплени по нея.Беше я пуснала по напред в темата   Peace

Виж целия пост
# 363
Момичета и момчета, много хубави неща сте сготвили!
    ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА Wink 
Виж целия пост
# 364
Гелева радвам се, че ти е допаднало Simple Smile много вкусно си го променила, ще пробвам някой път. Аз днес по същата рецепта, но без подсладителя, и с добавка на шарена сол (слагам я на доста неща Simple Smile ) + пуешко филе си направих солен кекс. Не го снимах, защото на вид си изглежда като другите, но стана страшно вкусен Simple Smile и най-важното не ми е в нарушение на Дюкан Wink
Сега ще ги го добавя и този вариант в рецептите Simple Smile
Роца  разноцветните пълнени чушки изглежат супер! Тъкмо мисля тази седмица гости да каня, ама се чудех какво ли да измисля, което не е само месо и става винаги сполучливо. А и хората са фенове да точно такива готвени неща и много ще се изкефят. Твоята идея ми осигурява всичко това + страхотна визия   bouquet
Милен@ тирамисуто ти е произведение на изкуството!
Мама Цоцоланка честита нова форма за кекс! Очите ми останаха в това което си сътворила в нея! Сподели моля те рецептата.
Виж целия пост
# 365
Благодаря на Ягодка за рецептата с телешкото, но ми се вижда прекалено сложна, аз не съм такъв добър готвач и предпочитам по-лесните за приготвяне гозби. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия