?Въпроси всякакви?

  • 1 874 500
  • 5 381
# 405
Бихте ли ми отговорили, с кои линии на градския транспорт може да се предвижа от централна автогара до Лесотехническия университет (бул. Климент Охридски 10)?

От гарата май само 413 стига до Лесотехническия.
От маршрутките - 5 и 45.
Виж целия пост
# 406
Благодаря!
Виж целия пост
# 407
аз шофирах с колан до края, не ми е стягал или пречил.
Не е въпросът дали се чувстваш некомфортно, а какво би причинил коланът пред корема при евентуална катастрофа.
Виж целия пост
# 408
Вълк, не е така. Коланът преминава горе, над гърдите, и долу, под корема. Опасност НЯМА, на практика.
За мене много по-голяма е била опасността да съм БЕЗ КОЛАН на предната седалка и да спре колатя рязко.Е те тогава да видиш ти случка..... ooooh!
Виж целия пост
# 409
Анджък. И аз така разсъждавам Peace
Виж целия пост
# 410
Аз си слагах само горната част от колана, тази, която минава през гърдите. Така ми беше добре, ама и аз съм кинта и двайсе, та....
Виж целия пост
# 411
аз шофирах с колан до края, не ми е стягал или пречил.
Не е въпросът дали се чувстваш некомфортно, а какво би причинил коланът пред корема при евентуална катастрофа.
Вълк, ако е писано нещо да става, ще стане независимо дали си с колан или без колан.
На мъжа ми една позната е щяла да се обеси на колана. Та, сега колан не слага посмъртно.
На мен лично ми се случи да разбера какво значи да летиш при 100 км. в час, защото все си мислех, че няма нужда от колан на задните седалки.
Виж целия пост
# 412
...ако е писано нещо да става, ще стане независимо дали си с колан или без колан...
                          Oх...  Tired.
Виж целия пост
# 413
Здравейте!Ако можете да ми помогнете с малко информация.Утре трябва спешно да пътувам до Белоградчик,но автобуси има след 16ч.,а аз трябва да съм там най-късно до 14ч.Рових и за влакове,но на някоя от гарите трябва да се прикачвам,а такава информация не мога да намеря.Ще съм ви много благодарна,ако ме ориентирате нанякъде #Crazy
Виж целия пост
# 414
Обади се на централна ЖПГара София и питай. В колко часа тръгва и кога пристига, ако става въпрос за прикачване, нямаш грижа, само си седни на определеното място.

 Ако е за прехвърляне, питай кондуктора на коя гара да слезеш и на кой влак да се качиш после.
Виж целия пост
# 415
Благодаря.В паниката просто не се сетих за ЖП гара.Нейде си трябва да се прехвърля на автобус.
Виж целия пост
# 416
Мога ли да блокирам влизането само в един сайт?
Не искам дъщеря ми да рови във VBOX, а тя знае как да влезе там.Търси детски, но намира и друго...   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 417
Мога ли да блокирам влизането само в един сайт?
Не искам дъщеря ми да рови във VBOX, а тя знае как да влезе там.Търси детски, но намира и друго...   Rolling Eyes
Можеш да го направиш, ама зависи в каква антивирусна си.Ако имаш функция "парентал контрол".

Другият вариант е следният:

Отваряш Internet Explorer-Tools-Internet Options-tab Security-Restricted sites-Sites-Add-прибавяш името на сайта и аплайваш.
Виж целия пост
# 418
Благодаря! Ще пробвам кое ще стане. На мозила съм, но предполагам че и там има тази опция.
Виж целия пост
# 419
Ейййй, Мозила. newsm78
Хм.
Там не знам как е. Чакай да пусна Гугъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия