?Въпроси всякакви?

  • 1 874 535
  • 5 381
# 420
... На мозила съм, но предполагам че и там има тази опция.

Има я - ТУК
Виж целия пост
# 421
Мога ли да блокирам влизането само в един сайт?
Не искам дъщеря ми да рови във VBOX, а тя знае как да влезе там.Търси детски, но намира и друго...   Rolling Eyes
Копирам ти път до файл в уиндоуса: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
Там отвори hosts с нотпад и в него  напиши най-долу след текста: 0.0.0.0 www.*******, като на мястото на звездичките изпиши онзи сайт, който искаш. Действа на всякакви браузъри.
Виж целия пост
# 422
Здрасти!
Понеже не знам английски, искам да ви питам - това скин на Кока - Кола ли е и безплатен ли е за сваляне? Щото аз съм мега фен на Кока - Кола и много искам да си имам това скинче! newsm26


http://www.winamp.com/skins/details/221905
Виж целия пост
# 423
Мога ли да блокирам влизането само в един сайт?
Не искам дъщеря ми да рови във VBOX, а тя знае как да влезе там.Търси детски, но намира и друго...   Rolling Eyes

И това не е зле като идея: http://www.childdef.com/
Виж целия пост
# 424
Здрасти!
Понеже не знам английски, искам да ви питам - това скин на Кока - Кола ли е и безплатен ли е за сваляне? Щото аз съм мега фен на Кока - Кола и много искам да си имам това скинче! newsm26


http://www.winamp.com/skins/details/221905
Това е. Безплатен е - горе има download Peace
Виж целия пост
# 425
Здрасти!
Понеже не знам английски, искам да ви питам - това скин на Кока - Кола ли е и безплатен ли е за сваляне? Щото аз съм мега фен на Кока - Кола и много искам да си имам това скинче! newsm26


http://www.winamp.com/skins/details/221905
Това е. Безплатен е - горе има download Peace

Да, вече го пробвам, върхът е, горещо го препоръчвам на всички! Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 426
Мерси на всички!  Hug

Жозефина, антивирусната ми е NOD 32. Нямам представа къде да търся тази функция, ако я има изобщо.
PS: Не намерих такава опция. Мерси все пак.  Hug

Абе, все отнякъде ще го блокирам само да мога да вляза в нета после. Simple Smile
Виж целия пост
# 427
ХИпа, ако е от типа "Интернет Секюрити" , би трябвало да имаш Парентал контрол. Аз имам Тотал протекшън на МакАфи, там, в Парентал контрол, можеш да забраняваш достъп до сайтове.
Виж целия пост
# 428
Как да си сложа тази украса в профила на скайпа, щото не ще? По - точно не излиза равно, а е грозно. smile3518 newsm45

(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun) (sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(h)(h)(h)(sun)(h)(h)(h)(sun)(sun)(sun)
(sun)(h)(h)(inlove)(inlove)(h)(h)(h)(inlove)(inlove)(h)(h)(sun)
(h)(h)(inlove)(inlove):*(inlove)(inlove)(inlove):*(inlove)(inlove)(h)(h)
(h)(h)(inlove):*:*:*(inlove):*:*:*(inlove)(h)(h)
(h)(h)(inlove):*:*:*:*:*:*:*(inlove)(h)(h)
(sun)(h)(h)(inlove):*:*:*:*:*(inlove)(h)(h)(sun)
(sun)(sun)(h)(h)(inlove):*:*:*(inlove)(h)(h)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(h)(h)(inlove):*(inlove)(h)(h)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(h)(h)(inlove)(h)(h)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(h)(h)(h)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(h)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
Виж целия пост
# 429
Как да си сложа тази украса в профила на скайпа, щото не ще? По - точно не излиза равно, а е грозно. smile3518 newsm45

(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun) (sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(h)(h)(h)(sun)(h)(h)(h)(sun)(sun)(sun)
(sun)(h)(h)(inlove)(inlove)(h)(h)(h)(inlove)(inlove)(h)(h)(sun)
(h)(h)(inlove)(inlove):*(inlove)(inlove)(inlove):*(inlove)(inlove)(h)(h)
(h)(h)(inlove):*:*:*(inlove):*:*:*(inlove)(h)(h)
(h)(h)(inlove):*:*:*:*:*:*:*(inlove)(h)(h)
(sun)(h)(h)(inlove):*:*:*:*:*(inlove)(h)(h)(sun)
(sun)(sun)(h)(h)(inlove):*:*:*(inlove)(h)(h)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(h)(h)(inlove):*(inlove)(h)(h)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(h)(h)(inlove)(h)(h)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(h)(h)(h)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(h)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)
(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)(sun)


Копирах го и го сложих, не е неравно, отлично е. Да не си смалила прозореца на скайпа?


п.с. ааа в профила, не е ли малко големичко за там?
аз досега в профил такива чаршафи не съм виждала
Виж целия пост
# 430
Ще съм много благодарен ако някой може да ми каже кой изпълнява ето тази мелодия на Бачковското хоро - http://www.youtube.com/watch?v=K3mGx2IyXP8
Много ми е важно наистина. Благодаря.
И откъде мога да си я сваля евентуално.
Виж целия пост
# 431
Ще съм много благодарен ако някой може да ми каже кой изпълнява ето тази мелодия на Бачковското хоро - http://www.youtube.com/watch?v=K3mGx2IyXP8
Много ми е важно наистина. Благодаря.
И откъде мога да си я сваля евентуално.

http://store5.data.bg/nikolinasf/Hora_-_BG_Folklore_Regions/_Raz … kovsko%20horo.mp3
Виж целия пост
# 432
Много полезна тема. Предлагам да се закове Simple Smile

А сега и въпросът:
Каква всъщност е разликата между Комунизма и Социализма? И Китай не е ли в разрез с комунистическите идеи, които иначе следва? (ако не се бъркам) ? И правилно ли е да се смята  ,че същинският комунизъм е всъщност утопия и защо?
Виж целия пост
# 433
Много полезна тема. Предлагам да се закове Simple Smile

А сега и въпросът:
Каква всъщност е разликата между Комунизма и Социализма? И Китай не е ли в разрез с комунистическите идеи, които иначе следва? (ако не се бъркам) ? И правилно ли е да се смята  ,че същинският комунизъм е всъщност утопия и защо?

  Този въпрос към Иван Костов. Преподавал е марксизъм-ленинизъм на студентите,преди да дойде Демокрацията.

  Иначе социализмът е строят,който предшества комунизма. Строи се социализъм,строи се,строи се,и накрая се построява догоре и се стига до Комунизма. Никоя от бившите социалистически страни не го доживя комунизма,защото демократичните промени и Перестройката попречиха на строежа.  И после де що имаше струпани камънаци и стени се сринаха до основи и се почна строежа на капитализма. Само в главите на хората остана една мъгла,синьо-розово-виолетова....
  Китай са друга работа. Китай заслужава нов научен труд за развитието си. Китай вече никой не я смята за социалистическа и комунистическа страна,тях ги мислят за извънземни.
Виж целия пост
# 434
Цитат
 Този въпрос към Иван Костов. Преподавал е марксизъм-ленинизъм на студентите,преди да дойде Демокрацията.

  Иначе социализмът е строят,който предшества комунизма. Строи се социализъм,строи се,строи се,и накрая се построява догоре и се стига до Комунизма. Никоя от бившите социалистически страни не го доживя комунизма,защото демократичните промени и Перестройката попречиха на строежа.  И после де що имаше струпани камънаци и стени се сринаха до основи и се почна строежа на капитализма. Само в главите на хората остана една мъгла,синьо-розово-виолетова....
  Китай са друга работа. Китай заслужава нов научен труд за развитието си. Китай вече никой не я смята за социалистическа и комунистическа страна,тях ги мислят за извънземни.

Благодаря ти Simple Smile Въпреки ,че пак не разбрах точно каква е разликата в идеите .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия