ТРАНС... срещата на АПРИЛки'08г. епизод II

  • 28 212
  • 729
# 705
И аз гласувах Peace
Виж целия пост
# 706
Мацки,съдейки по анкетата какво остава-септември ли?На наджиткам ли едни септемврийски дати в нова анкета?
Имам един въпрос-Кой ще ни е организатора този път?Някой отговорен наема ли се да замести Галката?
По-назад има доста предложения за хотели така,че да направим 2-рата стъпка и да изберем дата Peace

П.П. Да направим един ориентировъчен списък с желаещите за среща...

1. Сиска
2. dobs
3. koketka
4. galia ilieva
5. tea-fea
6. .Маги.
7.
8.
9.
Виж целия пост
# 707
Мацки,съдейки по анкетата какво остава-септември ли?На наджиткам ли едни септемврийски дати в нова анкета?
Имам един въпрос-Кой ще ни е организатора този път?Някой отговорен наема ли се да замести Галката?
По-назад има доста предложения за хотели така,че да направим 2-рата стъпка и да изберем дата Peace

П.П. Да направим един ориентировъчен списък с желаещите за среща...

1. Сиска
2. dobs
3. koketka
4. galia ilieva
5. tea-fea
6. .Маги.
7. Aquariel Wink
8.
9.
Виж целия пост
# 708
1. Сиска
2. dobs
3. koketka
4. galia ilieva
5. tea-fea
6. .Маги.
7. Aquariel Wink
8. stefinka
9.
Виж целия пост
# 709
Айде бе ,хора Simple Smile
Уж бяхме много желаещите, пък сега....
Накрая да не останем само обичайните заподозрени,а ?  Mr. Green
Виж целия пост
# 710
Сисе прави анкетата с дати за септември  Peace пък после хотела
Аз предлагам  4-6.09.09г.
                        18-20.09г.
Виж целия пост
# 711
Сисе прави анкетата с дати за септември  Peace пък после хотела
Аз предлагам  4-6.09.09г.
                        18-20.09г.
Аз сякаш съм за 18-20.09 ,ще е по-хладно  sweating
Виж целия пост
# 712
Ето така приключи тази анкета:

Искате ли ТРАНС срещата да има продължение и кога?
Да!През август!    8 (29.6%)
Да!През септември!    19 (70.4%)

Общ брой гласове: 27


Правя новата с дати Peace
Виж целия пост
# 713
25-27 септември Peace
Виж целия пост
# 714
1. Сиска
2. dobs
3. koketka
4. galia ilieva
5. tea-fea
6. .Маги.
7. Aquariel
8. stefinka
9.aneli
Момичета аз се записвам за среща ,но ако и до септември не си вземем кола незнам ще отпаднем,но пусти финанси не остават за колата. ConfusedА като дати съм  за 25-27 септември.
Виж целия пост
# 715
Пу и ние да се запишемрза дати нямаме претенции
Виж целия пост
# 716
1. Сиска
2. dobs
3. koketka
4. galia ilieva
5. tea-fea
6. .Маги.
7. Aquariel
8. stefinka
9.aneli
10. Роска

Гласувах за 25-27 септември  Peace
Виж целия пост
# 717
1. Сиска
2. dobs
3. koketka
4. galia ilieva
5. tea-fea
6. .Маги.
7. Aquariel
8. stefinka
9.aneli
10. Роска
11.cenitelkata

Гласувах ,че нямам претенции за датите   Peace
Виж целия пост
# 718
Момичета вижте комплекс Арда в село Долно Черковище,изглежда много хубаво
Виж целия пост
# 719
Хубаво гласувате за 25-27 септември, но 26 е работен ден. Тогава ще се обработва 21 септември и предната седмица се събират четири почивни дни 19,20,21,22. Аз гласувах за тях  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия