ТРАНС... срещата на АПРИЛки'08г. епизод II

  • 28 212
  • 729
# 690
Момичета гледайте да е до 10 септември, че имаме ученици за стягане! Велико търново въобще центр. България е най добре, Русе ми е доста далеч  Hug
Или пък след 15.09. Става нали? Около 22.09 има повече почивни дни
Виж целия пост
# 691
 Аз гласувах за септември също, но като гледам анкетата за сега май води август. Така че нека първо се уточни месеца и после датите  Peace Grinning
Виж целия пост
# 692
Чудя се докога да "държа" анкетата newsm78 32-ма са отговорили вече!До понеделник ли...???Кажете кога да я закрия и месеца,който води той ще остане за провеждане на срещата Peace
Виж целия пост
# 693
Мацки - аз май ням да гласувам за есец, защото 2 седмици в края на август ще съм в отпуска която вече сме планирали кога къде и после - първата седмица от септември сме на море с Елица...та и аз не знам какво да гласувам...разхайтена работа тя моята! Вие решете, а пък аз ще се дотъманя към вас - може и само с предложението за среща да си остана - ама ще пиете един джин за мое здраве (а бременните - по един тоник!) и така...Целувки!
Виж целия пост
# 694
Аз мисля,че през август ще е много горещо и да се пътува ще е супер тежко. За сега съм пас,ако остане август. Ще решаваме в последния момент . Peace
Виж целия пост
# 695
Мдааа, Теята е права, вече две лета си ходим към Плевен през втората половина на август и не мога да ви опиша какъв ад е, задух, 40 градусови жеги, пек, абе ужас, повече едва ли ще отидем по това време нататък... Аз съм за Септември, въпреки че гласувах и за двата месеца  Peace
Виж целия пост
# 696
Момичета, аз съм една от гласувалите за август, признавам си без бой, обаче нямам някакъв ангажимент за септември, така, че ако само заради това, че ще е август много мами ще отпаднат , предпочитам да е септември - да могат повече да дойдат...незнам дали някой ме разбра, ама това е за сега от мен...
Виж целия пост
# 697
Момичета, аз съм една от гласувалите за август, признавам си без бой, обаче нямам някакъв ангажимент за септември, така, че ако само заради това, че ще е август много мами ще отпаднат , предпочитам да е септември - да могат повече да дойдат...незнам дали някой ме разбра, ама това е за сега от мен...
Ваня, аз те рабрах отлично Simple Smile Мисля,че и другите са те рабрали  Peace
Виж целия пост
# 698
И аз съм за септември едно че заради жегите и друго че и ние всяка година сме на море в края на август  Peace
Виж целия пост
# 699
За мен няма значения август или септември, когато реши мнозинството.
Виж целия пост
# 700
Сисе, тъй като много от нас са гласували за 2 месеца ( и аз съм в кюпа ) и нещата се разводниха предлагам следващата анкета да е по-сбита. Например,само 2 месеца с опция за гласуване само за единия от двата.  Peace
Виж целия пост
# 701
Сисе, тъй като много от нас са гласували за 2 месеца ( и аз съм в кюпа ) и нещата се разводниха предлагам следващата анкета да е по-сбита. Например,само 2 месеца с опция за гласуване само за единия от двата.  Peace
Peace Айде гласувайте...
Виж целия пост
# 702
Сисе, тъй като много от нас са гласували за 2 месеца ( и аз съм в кюпа ) и нещата се разводниха предлагам следващата анкета да е по-сбита. Например,само 2 месеца с опция за гласуване само за единия от двата.  Peace
Peace Айде гласувайте...

готово !  Peace
Виж целия пост
# 703
Гласувах за септември.
Виж целия пост
# 704
Гласувах, но пак казвам че за мен няма значение.  Избрах септември, само за да не пътуваме в големите жеги и заради повечето свободни дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия