ТРАНС... срещата на АПРИЛки'08г. епизод II

  • 28 212
  • 729
# 675
Тейке, аз гледах отгоре-отгоре душа. Първо - да отговаря на критериите за място и капацитет. а за цената-вярвам, че ще се договорим за отстъпки  Wink.
Виж целия пост
# 676
Мацки,ходила съм въб Винпалас и беше много хубаво,направиха ни специална цена за група,ако искате мога да проверя дали промоцията още важи.Само да ме ориентирате колко стаи се заеха в Априлци,за да го ползвам като ориентир. Също много хубаво е в Извора,пак на Арбанаси.
Виж целия пост
# 677
Аз продължавам с убийствените си предложения:
 Хотел Рай, Русе
 Костадинови къщи, Елена
 Почивна станция Велиста, Вонеща вода
 Еленски ритон, Елена
Виж целия пост
# 678
Мацки,ходила съм въб Винпалас и беше много хубаво,направиха ни специална цена за група,ако искате мога да проверя дали промоцията още важи.Само да ме ориентирате колко стаи се заеха в Априлци,за да го ползвам като ориентир. Също много хубаво е в Извора,пак на Арбанаси.


Питай ,Гале Simple Smile
Според мен ориентировъчна бройка 20 семейства  Peace
Виж целия пост
# 679
Момичета, ей сега видях, че имало продължение  ooooh! Без малко да изпусна тоя път. То пожарникари, пожарникари, ама без огън не става  Mr. Green Тъй, че пишете ме и мен в кюпа - нали има места още  newsm78
За датите мен Септември ме притеснява от гледна точка на това, че може да е захладняло и да е по-дъждовно. А като цяло и Август ми е по-удобен, защото тогава има по-малко работа.....Но нека да гласуваме и ще се прецени според вота.
Ще започвам да гледам предложените от вас хотели и ще мисля занещо друго
Виж целия пост
# 680
Уф, и аз не разбрала - що не свиркате, че има продължение, бре?

Искам и аз да довадям, т.е. да се дотъркалям - в тоя ред на мисли колкото по-рано, толкоз по-добре за мен Mr. Green
Но, както се реши - само среща да има Peace

Виж целия пост
# 681
Предложенията за хотел дотук:[/size]

1. Комплекс "Боаза" / Елена
2. Комплекс "Ягодите" / Стара Загора
3. Комплекс "Имението" / Велико Търново
4. Комплекс Белият кон & Рай / Търговище
5. Хотел Николовата Къща / Елена
6. Комплекс Винпалас / Арбанаси
7. Хотел Севастократор / Арбанаси
8. Хотел Дряново / Дряново
9. Хотел Рай / Русе
10. Хотел Костадинови къщи / Елена
11. Почивна станция Велиста / Велико Търново
12. Комплекс Еленски ритон / Елена
Виж целия пост
# 682
  Първо: Велинград-то много хубаво, ама вие сериозно се гъбаркате вече с предстваителите на "източния блок"!
  Второ: Предложихме да е септември, защото тогава се събират повече почивни дни, не за друго. Ако искате август-август, ама......работещите??? Тях какво ги правим? А повярвайте само за един уикенд-не си е работа.
Виж целия пост
# 683
Цитат
Първо: Велинград-то много хубаво, ама вие сериозно се гъбаркате вече с предстваителите на "източния блок"!
И аз същото искам да кажа и за предложението за Русе за хотел Рай извинете ама как мислите че ще пътуваме от Пловдив до там  Naughty Дайте да се съобразим с всички все пак и да направим срещата възможно на равни разстояния.
Виж целия пост
# 684
Момичета, нека да разстоянието да бъде удобно за всички,така никой няма да пътува като гламав. За Винпалас имам специален агент от Търново и обещавам до две седмици да получа специална оферта.Моя приятелка е близка със собствениците и ми обеща да се свърже с тях и ще издействаме спец цена.
Виж целия пост
# 685
Момичета, нека да разстоянието да бъде удобно за всички,така никой няма да пътува като гламав. За Винпалас имам специален агент от Търново и обещавам до две седмици да получа специална оферта.Моя приятелка е близка със собствениците и ми обеща да се свърже с тях и ще издействаме спец цена.
Гале,супер си  Hug
Виж целия пост
# 686
Първо: Велинград-то много хубаво, ама вие сериозно се гъбаркате вече с предстваителите на "източния блок"!
  Второ: Предложихме да е септември, защото тогава се събират повече почивни дни, не за друго. Ако искате август-август, ама......работещите??? Тях какво ги правим? А повярвайте само за един уикенд-не си е работа.


Емма-та ми е взела думите от устата !
Ай моля ви се да се замислите малко преди да пуснете предложения  Grinning
Виж целия пост
# 687
Цитат
Първо: Велинград-то много хубаво, ама вие сериозно се гъбаркате вече с предстваителите на "източния блок"!
И аз същото искам да кажа и за предложението за Русе за хотел Рай извинете ама как мислите че ще пътуваме от Пловдив до там  Naughty Дайте да се съобразим с всички все пак и да направим срещата възможно на равни разстояния.

 А Сандански - Русе?!?

 Все пак решете и ние ще преценим за пътя. Не искам да се съобразявате с един човек. Peace
Виж целия пост
# 688
Цитат
Първо: Велинград-то много хубаво, ама вие сериозно се гъбаркате вече с предстваителите на "източния блок"!
И аз същото искам да кажа и за предложението за Русе за хотел Рай извинете ама как мислите че ще пътуваме от Пловдив до там  Naughty Дайте да се съобразим с всички все пак и да направим срещата възможно на равни разстояния.

 А Сандански - Русе?!?

 Все пак решете и ние ще преценим за пътя. Не искам да се съобразявате с един човек. Peace

И аз точно това си помислих, ама нали не съм от Сандански си затрайках Simple Smile Гергина, с частния самолет, майка...иначе докат' стигнеш и ще трябва да обръщаш да си ходиш.

Малко офф - влизам и гледам анкетата - 22 отговора "Да" и си викам : "Леле! Отде се взеха 22 бременни за 1 ден, бе...до вчера бяха само 6  Shocked Shocked Shocked". И после гледам...темата е за срещата, не отчетната  hahaha
Виж целия пост
# 689
Момичета гледайте да е до 10 септември, че имаме ученици за стягане! Велико търново въобще центр. България е най добре, Русе ми е доста далеч  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия