КГБ = Клуб на Готините Баби - 56 :)))

  • 23 663
  • 440
# 195
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Мери разби ме , със сълзи се смея.
От де го извади тоз вампир за Дидка? От нафталина ли?  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 196
имам още такива и за други случаи!
Виж целия пост
# 197
имам още такива и за други случаи!

Благодаря ти , аз няма да се възползвам от тях.  Joy Joy Joy
Нещо свежо , друго си е. А тез никролози са за баба ми.  Joy Joy Joy

Шпунц , днес май липсва в редиците ни.  newsm78
Виж целия пост
# 198
Деска, да ти е живо и здраво мъжлето, дълги години да се водите и в една посока да гледате. Наздраве! bdbaloni  Gift hbday
Виж целия пост
# 199
Много ви благодаря за пожеланията!
След ракията,виното и уискито с лешници и бадеми,прочетохме ,всичко и за сетен път се уверих ,че сте страхотни.
Наздраве от нашата маса на всички други маси.
Виж целия пост
# 200
ДЕСИ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МИНКО!
С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ, И МНОГО УСМИВКИ!
 


Цветята са за теб,Деси.Весел празник и наздраве!
Виж целия пост
# 201
ДЕСИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИНКО!
 С пожелания за здраве и късмет! Весело изкарване на празника.
Виж целия пост
# 202
Мале,леле..умрех да се смея с тези левенти на Дидка,Мери и Жабче.
Виж целия пост
# 203
Деси,честит празник на Минко! Да сте живи и здрави,млади и щастливи!Наздраве!
За Деси
Виж целия пост
# 204
Деси,Честит празник.
Честит Рожден Ден  Минко,
Дълги години с Деси да празнувате
и като тинейджъри да лудувате.

Какво ви става с тия левенти newsm78,ще се бърка К екс тази вечер Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 205
   Прибрах се умряла от студ.Люлин беше блокиран от огромно задръстване,а аз чаках автобуса на най-ветровитата спирка.И за награда у наше село днес е наваляло толкова сняг,че не личи,че има живи хора.Нито е ринато,нито пък жив човек е минал по улиците.Аз порих снега като ледоразбивач.Добрах се до хладилника,умряла от глад.Днес нямах време да хапна до 14.30,после изядох една пържолка с количка.А сега изядох 4 пилешки кюфтета със сос от кисело мляко с чесън и сол. Обаче преди това се претеглих.От снощи съм - 1.2кг.По късно ще си сваря 1 или 2 яйца.
   Жабче,забравих да ти кажа,че от начало се намалява на сантиметри/обиколки/,а малко на тегло.Сега,когато включиш зеленчуците,може да качиш до 2кг.-това е вода и не се притеснявай.Карай си търпеливо и ще имаш успех.И ти Танче,също.
   Доби,много ми хареса шапката.Мъча се да си спомня,колко години не съм хващала игли и не мога-много е.
   Мими,много зачезваш напоследък-липсваш ми.
   А Шпунц защо не е писала?
   Дидиа и Мери,завиждам ви-как бих искала да си имам сестра!
   Янче,бях ти писала на лични-прочете ли?
   Римар,Мая,Айша,Гъбке,Жаки,Мастерче ,Моничка ,Фурийче и всички,които днес не са писали Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 206
                  Мери,този

     е от 50-те години и е за 50 годишните. Ние по-големите сме с повече опит и не се Абим напразно! Joy Joy Joy Пропуснах та ще добавя - ние не изпитваме липси та да ги наваксваме с картинки. Mr. Green Може и да сме дебели ,ама капо никога не сме останали. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 207
Мери, много ти благодаря за пича, добре че е един, та да не го деля със други. Аз мойто си не го давам! С този няма начин да не отслабна, ако го настигна, защото като ме види може и назад  през глава да хукне!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИНКО, НА ДЕСИСЛАВА,
ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО УСПЕХИ И СЛАВА,
С МНОГО КЪСМЕТ И ПРЕЖИВЯВАНИЯ ДОБРИ,
БОГ ГОДИНИТЕ ТИ ДА ВЪЗНАГРАДИ,
С КРАСИВАТА ДЕСИ И ЩЕРКАТА КАЛИНА,
ДА СИ ЩАСТЛИВ ДО СТОТНАТА СИ ГОДИНА!
                                         НАЗДРАВЕ!



      newsm51  newsm59
Виж целия пост
# 208
 Честит рожден ден на Минко!Да е жив и здрав и много богат,че да има и за Деси!!!


Яжке, получих на лични съобщението ти и го пратих на новия си шеф.
Виж целия пост
# 209
Яжка , ми утре как ще излезеш на работа? Транспорта поне до квартала ходи ли без проблем?  Hug
Аз не се претеснявам и съм много доволна за 3 дена кило да свалиш не е малко. Peace
Аз около десет дена ще направя ударния етап.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия