Преса за "вафли"

  • 110 244
  • 487
# 120
Същият е, да.Аз от много време го търся.Мисля обаче, че този е по-нов, защото стария беше ST2010, а този е ST2020.Иначе изглежда абсолютно същия и затова съм се навила да си поръчам като разуча как обаче

Ако знаеш само от колко време търся тази преса.  Hug  ходя при една тъпа фризьорка във Варна да ме прави с нея, ама не ми казва от къде я е взела. ooooh! Иначе пресата е страхотна, макар да съм използвала само едната приставка.
Понеже и аз ще си поръчам, ще ти пиша на лични нещо.
Виж целия пост
# 121
Ок.Аз ходя да ме правят с такава в Нуши в Пикадили парк при Петя.Много е приятно момичето и работи добре.Ако искаш мога да ти дам координати другия път да пробваш при нея
Виж целия пост
# 122
Аз съм си харесала този модел на Ремингтън http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&am … ee-All-Categories , но понеже го няма вече в Бг разучавам как се поръчва от Ибей, за да мога от там да си я взема

Това нали е този модел, който е със ситните вафлички?
И трябва да има едно нещо, като се завърти, се въртят и приставките и се появяват още едни други. Същият модел ли е, или не, че не мога да преценя от снимките, много са малки.
В смисъл като се завърти и стават приставките за квадратни ли Embarassed
Виж целия пост
# 123
Ок.Аз ходя да ме правят с такава в Нуши в Пикадили парк при Петя.Много е приятно момичето и работи добре.Ако искаш мога да ти дам координати другия път да пробваш при нея

Да, дай ми координати на лични. Hug



Аз съм си харесала този модел на Ремингтън http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&am … ee-All-Categories , но понеже го няма вече в Бг разучавам как се поръчва от Ибей, за да мога от там да си я взема

Това нали е този модел, който е със ситните вафлички?
И трябва да има едно нещо, като се завърти, се въртят и приставките и се появяват още едни други. Същият модел ли е, или не, че не мога да преценя от снимките, много са малки.
В смисъл като се завърти и стават приставките за квадратни ли Embarassed

Дженче, тази няма квадратни мило.  Hug
Виж целия пост
# 124
Жалко, ама някой ако се  сети за модел тип "квадратни" да казва Hug
Виж целия пост
# 125
Жалко, ама някой ако се  сети за модел тип "квадратни" да казва Hug

Задължително. Аз усилено си търся.
Сега ще поръчаме от тази на Ремингтън, тя е със 4 приставки.
Виж целия пост
# 126
нямам представа каква марка е въобще не съм се сещала да погледна
Виж целия пост
# 127
Авче, такава преса има в магазинчето до "Делфина" във Варна. Там където продават лакове ОПИ, бельо и др.
Онзи ден видях такава ситна, може и да не е същата марка, но плочките са същите.
Виж целия пост
# 128
Не е същата там, а е и доста по-скъпа
Виж целия пост
# 129
За същата, но уважаващата себе си съфорумка я купува в розово.
И аз, като една уважаваща себе си съфорумка, си взех вчера розовата пресичка на Елеком. Laughing
Много съм доволна, бързо нагрява, мощничка е и вафличките стават бързо и са хубави.
Приставките за изправяне още не съм ги пробвала, за да видя как е. Но за 150-си W трябва  да е добре. Mr. Green
Само, че все още работя с 2 уреда  Thinking: първо изправям със старата си преса, която е 55W, след това минавам в корените с пресичката на Елеком.
Вие как се справяте със смяната на приставките?
Мен ме е страх да не се изгоря, докато ги сменям и затова карам с 2 включени преси.
Но, нали идеята, все пак, е: да се ползват и изправящите приставки и тези за вафлите след това? newsm78
Вие как се справяте?
Още веднъж да кажа, че съм много доволна от препоръките ви и се радвам,ч е и аз си взех такава пресичка. Hug
Виж целия пост
# 130
Копче, аз   с тазии не се изправям, затова не мога да ти кажа как са приставките, но  може да ги сменяш докато са топли като ги избуташ с някаква хавлия, или нещо подно, за да не се изгориш. Иначе за вафли, наистина е перфектна, аз вече толкова години я ползвам. Crazy Да ти е честита.



Иначе да се похваля и аз, на предната страница говорехме за една преса на Ремингтън, със ситни вафли от и-бей. Поръчах я, както за мен, така и за Тинчето, и за още една приятелка. На 30-ти ги пуснаха от Англия и вчера, на 2-ри бяха тук. Shocked Голям рекорд. Днеска ги взех, супер са- имат два вида вафли, и двата са ситни, една приставка за изправяне, и една за извиване на крайщата навън примерно, както и несесерче за път. Още по-хубавото е, че не се мъкнат приставките допълнително, а всички са на самата преса, и само с едно копче се сменят. Много съм доволна и от пресата, и от това че пристигна толкова експресно.


Виж целия пост
# 131
Totally*Av4e, моляте дай линк към пресата,че предния беше мн малка снимката и нищо не разбрах  Praynig Peace
Виж целия пост
# 132
Ето това е пресата:

   

Горе се вижда как се въртят приставките, които са 4-ри.
Модела е Remington ST2020.
А ето линк към обявата от която ние поръчахме, препоръчвам продавача, ако някой реши да си взима. А цената е повече от перфектна.  http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … item=220370545579
Виж целия пост
# 133
Копче, аз правех както те е посъветвала Авче.С една хавлия ги избутвах и сменях приставките.Друг вариант не съм намерила, но за мое голямо щастие вече няма да ми се налагат тези галимации.Както писа Авче си взехме тези преси/за което искам отново да й благодаря, че се нае да ги поръча Hug/ и при тях нищо не сменяш.
Виж целия пост
# 134
И аз, като една уважаваща себе си съфорумка, си взех вчера розовата пресичка на Елеком. Laughing
Копче, виждам, че си от София - от кой магазин я взе или я поръча онлайн?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия