Преса за "вафли"

  • 110 246
  • 487
# 135
Авче, ти ме уби, верно това ли е цената?  Shocked
Виж целия пост
# 136
Благодаря ви за идейките момичета!
Честито и на вас за новите придобивки!
Вие сте новаторки тук в това отношение  Peace, а след 5-6 години сигурно и аз ще се обзаведа с такава преса с лесно сменящи се приставки  Laughing. Звучи много иновационно и обещаващо. Wink
Цитат
Копче, виждам, че си от София - от кой магазин я взе или я поръча онлайн?
От пътеките на Младост1А, за 31лв.. 2 години гаранция. Hug
Виж целия пост
# 137
Авче, ти ме уби, верно това ли е цената?  Shocked
Не съм Авчето, но да-това е цената GrinningИ аз бях много учудена и щастлива  Party
Виж целия пост
# 138
Авче, ти ме уби, верно това ли е цената?  Shocked
Не съм Авчето, но да-това е цената GrinningИ аз бях много учудена и щастлива  Party
Поръчах я вече  ooooh!
Направо не мога да повярвам
Виж целия пост
# 139
Авче, ти ме уби, верно това ли е цената?  Shocked

Дам, това е цената. Направо смешна, като се има предвид, че е с доставка даже, а тук на каква цена са пресите на Ремингтън. Много съм доволна. Party
Виж целия пост
# 140
Поръчах я вече  ooooh!
Направо не мога да повярвам
Hug
Айде, да ти е честита. Съвсем скоро ще си е при теб. Party
И аз така не можех да повярвам.
Виж целия пост
# 141
Поръчах я вече  ooooh!
Направо не мога да повярвам
Hug
Айде, да ти е честита. Съвсем скоро ще си е при теб. Party
И аз така не можех да повярвам.
Айде мерси, ако изпитам затруднения при употребата й, ще викам за помощ  Hug
Виж целия пост
# 142
Нямаш грижи. Hug
Само да знаеш, че ще ти е нужен накрайник, че не е за нашите контакти. Ама то това струва към два лева.


Сега остава някой да разбере марка преси, които са с квадратните вафли, да намерим и тях в и-бей, да ги взема, и да се успокоя. Blush
Виж целия пост
# 143
Аз пък нещо хич не съм наясно какво представляват тези квадратни вафли newsm78
Може ли снимка на направена коса  Blush
Виж целия пост
# 144
От пътеките на Младост1А, за 31лв.. 2 години гаранция. Hug

 Hug

Аз пък нещо хич не съм наясно какво представляват тези квадратни вафли newsm78
Може ли снимка на направена коса  Blush

Да, наистина, ще може ли да покажете какво точно представляват, че и аз не разбирам за какво иде реч.
Виж целия пост
# 145
Снимка нямам. И не знам как да намеря. Евентуално трябва да поразглдам на някоя фолк певица снимки. Mr. Green Иначе не са като тези нормалните, които са триъгълни, а за квадратни, ама ясно как да пбясня, не знам. Thinking
Виж целия пост
# 146
http://www.rowenta.co.kr/NR/rdonlyres/3D41E371-17C1-40D1-BE76-CE … /36264/cf4012.jpg
Тези вторите отдясно наляво не са ли квадратни?
Виж целия пост
# 147
Тцъ... поне доколкото мога да преценя от снимката.
Виж целия пост
# 148
много ти благодаря Авче   bouquet
цената верно е смешна  ooooh!,ти   доволна ли си,направи ли се вече?
само ми кажете,че досега не съм поръчвала,става ли с виза електрон на ОББ?Че в един друг сайт не ми я иска  newsm78
Виж целия пост
# 149
Аз не съм я пробвала още, понеже нямам накрайник за щепсела, а той не е от българските. Но много пъти ме е правила фризьорка със същата, дажее по-точно 1 модел по-стара, и ставаше супер.
Иначе аз пазарувам с Виза Електрон на ПИБ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия