100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 32 137
  • 290
# 105
Пак имам подарък на балкона:опаковка от бял боб  Crazy
мъжа ми каза,че не е възпитано да правя забележка на съседите заради буклука Thinking

Тая книга на Дюки и на мен ми е книга ,,преди лягане,,
Не ми харесва,превода на бг е лош.
За диетата да знаете,че я пазих 2 месеца с прекъсване и на втория получих
гаден страничен ефект,заради липсата на захари( в мозъка) Confused
Много се притесних,помислих,че е заради медикаментите които пия,но не:заради
липсата на въглехидрати било Rolling Eyes
Само ви предупреждавам,самата аз се чудя пак ли да я почна..страх ме е..
Иначе след 3-тия ден вече няма глад,а жаждата се усилва.Не е трудна диетата,работи,
но си има своите рискове както всяка диета за отслабване.

малко клюки:На Златния Глобус Бионсе беше с рокля на пробилия в Холивуд
ливански дизайнер Ели Сааб:

много талантлив дизайнер,нали!
Роклята,с която беше забелязан беше на Оскарите:винената рокля на Холи Берри,
поствах снимка преди

Така и не разбрах защо тя си кръсти бебето с арабско име!??
Може би баща и(на Берри) е ,,наше момче,,
Хариетт беше права:мургавко ще да е Wink
Нес-кафе със сини очички :
http://celeb-blitz.com/wp-content/uploads/2008/08/halleberry_nahla1.jpg
 Heart Eyes Heart Eyes
кажете,ако знаете

Дина-толкова студено ли ще стане  Rolling Eyesми ние ще умрем от студ,не се смейте бг-арабелки,мен на 24 С ръцете ми са ледени  Sad
Саратед-ха така!Тез араби здаво са ни оплели,не случайно се носят легенди  Crazy
Дуа-стига писа в оня форум,отвъртителен форум,с неприятни хора,Аллах да ме прощава за думите,ама...имам причина да мисля така.
Виж целия пост
# 106
хехе Лили, мерси за снимката. да нес кафенце си е ....даже после може и още малко да потъмнее / но не се знае ,има ги всякакви/определено е страхотно лапето...ама и то като майка си и татко си Crazy а за арабското име ..не знам нищо аз, но да ти кажа и аз бих си кръстила детето с арабско име / примерно.../ без да имам кръвна връзка. Както по рано съм писала арабския ми харесва страшно като звучене. Peace
Виж целия пост
# 107
ох ето ме и мен пак:) снощи ми беше прекрасна вечер и чак сега се прибирам!:) ние с моя хабибчо се виждаме ПОЧТИ всеки ден,а в дните,през които не се виждаме ми е много гадно:( снощи се бяхме уговорили да е един от тези дни,но......като се прибра в тях от работа той веднага влезе в скайп и ми каза,че МУ ЛИПСВАМ ВЕЧЕ (от сутринта не се бяхме виждали) и каза да отивам в тях,а аз с бясна скорост се изнесох разбира се!:))) хайдеее за мое удоволствие и щастие май минаваме на втори етап от връзкатаааа иееесссс!:))) мале на вурха на щастието съм! стискайте ми палци да го "згащя" както си трябва хахахахах Crazy
Виж целия пост
# 108
Здравейте момичета  bouquet

Искам да ви споделя, много голямо бреме днес ми падна. Одавна ме мъчеше нещо и днес се разреши. Макар и виртуално, моля почерпете се  Hug Мисля, че място ще се намери за всички Wink



Спорти, много ще ми е интересно да прочета за Канкун! Аз не познавам Мексико добре, но прекарах 2 вълшебни седмици там и с рев се качих на самолета за връщане. А и там срещнах хабибито все пак  Heart Eyes

Дина, много се радвам, че пак започна да се разписваш по-редовно.  Hug По едно време беше зачезнала, но се радвам пак на постовете ти. Винаги са някак позитивни и с внимание към всеки! Оздравявайте скоро!

Теди, доста се посмях на твоят мним посрещач и после на атрактивното прибиране на любимата принцеса на мотор.  Mr. Green
Чакаме с Ди краят на нашето пътешествие с трепет.  Embarassed А и не само ние... Подай малко инфо за следващата стъпка, ако ти се намира време.  Peace Вярвам, че и Спорти ще влезе в играта.

Марси, как е Линда? Оправяте ли се вече?

Ди, сега ще отворя чичко Гугъл... да се пробвам на новата загадка!

Мълнийке, с теб сме! Давай напред и бори диетата.  Hug

Найра, как вървят при теб нещата? Кога идваш на софийска земя?

Наде, разписвай се по-често, липсваш!

Лили много мърляви тези съседи.  Confused Няма ли как деликатно да им кажеш нещо.. например, че ти цапат  прането и ги молиш да не хвърлят..  newsm78


На всички боледуващи и диетуващи желая скорошен добър резултат!   bouquet

Виж целия пост
# 109
здраейте... такъв мързел ме е налегнал.. нямам думии! и аз съм на диета! по точно ограничено хапване....  Party
Латейке,сигорно началото на февруари,ще дойда Simple Smile или края на януари... тази седмица ще се реши.. може да се видим
 Hug
  bouquet
Виж целия пост
# 110
Латея, мерси за почерпката   bouquet Всичко най-добро ти пожелавам!
Олд, доста се посмях с тези руснаци  Laughing
Амал, как си? В очакване сме всички  Praynig!
Тед, романтичен уикенд, ха  Grinning? По-рано са отвличали девойките на кон, а сега по модерному - с мотор  Laughing
ВиленцеHug Hug
Лека вечер на всички!!
Виж целия пост
# 111
дано не досаждам,но пак искам да споделя:( този път не е хубаво:( след малко моя любим ще дойде да се збогуваме,защото отива да работи на боровец....от тук нататък нищо не се знае:((( аз го попитах какво става с наще отношения,а той каза,че докато той е там,а аз тук ще си намеря ново гадже,но въпреки това ще му остана най-близък човек:(( колко обнадеждаващо а?Sad((( остава ми успокоението и надеждата,че ще ми повярва,че нямам друг,а и се надявам да идва два пъти седмично в софия,както каза....отчаях се:(...чака ме тежка нощ и тежки дни:(......мале как неусетно съм хлътнала пък аз! не предполагах направо! давайте съвети как да се държа и какво да правя,как да му показвам и доказвам,че си седя на задника и не ходя никъде?...и има ли изобщо смисъл според вас или да се опитам да го позабравя?
Виж целия пост
# 112
Моми4ета голям студ при вас,при нас денем е топло-за по пуловер
Каките ве4е са във междусро4на ваканция-10 дена без у4илище-и пак мърморят,4е им било малко,не стига 4е по4ти целия декември го изкараха в празници Mr. Green
латеа какъвто и да ти е повода-4естито Hug  bouquet

лили аз ако бях на твое място щях да си поговоря със съседката #Cussing out
Да пусна и малко новини-
на срещата на Арабската лига-Саудитска Арабия,Египет и Мароко отказват да вземат у4астие............................../последното ми е коментара,ама ако го напиша ша има митла Mr. Green/.Да живее президента на Перу,заедно с този на Венецуела Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,
Нали ми се развали сателита ,а следих турския сериал по Нова-за мой късмет сега го дават и по един от арабските канали.
дина тъкмо се 4удех как  сте newsm78,
мария дръж се нормално,опитайк се да мислиш с главата ,а не със сърцето
Виж целия пост
# 113
  Ох , тук съм, ама не ми се пише...
  Деси- все така сме- обилна хрема , задавя се чак , не иска да пие лекарствата , а през деня беше толкова жизнен , че чак не можа да заспи следобяд и после като се превъзбуди... кошмар ConfusedЩе търпим- нямаме голям избор-дано това днес да е кулминацията Praynig
  Ти по- добре ли си Деси?

  Латеа HugИ аз се радвам , когато имам възможност и муза да пиша по-често! А когато нямам(муза)- е по-добре да не пиша негативни постове Mr. GreenБлагодаря за почерпката-все така да ти се нареждат нещата!
  Лили- аз също нямаше да се стърпя -съседката отдавна да е получила жълт картон-в случая жълто кошче за боклук- а ти каквато си кибритлийка-как я траеш още незнам Naughty
   Вили- желая ти успех с диетата- а включи ли се в темата на Дюканките? Там ще получиш страхотна подкрепа и определено е по-лесно , когато знаеш че не си сам и има кой да ти каже "Браво" всеки ден за всеки 100 грама  Hug
   Аз лично не устоях на диетата- свалих 2 кг и се отказах- минах , на уж ограничено хранене , но после дойдоха празниците и така...И аз като Лили се чувствах много отпаднала и не в кондиция и ме хвана страх да не се разболея , че няма кой да гледа дребо Embarassed
  Мария- много драстични промени в ситуацията при теб Sad На мен лично не ми харесва коментара му, че ти ще си намериш друг и така... дано да не съм права , но ми звучи несериозно.Няма нужда да му доказваш или показваш каквото и да било- въоръжи се стърпение и достойнство и виж той какво ще предприеме- не казвам , че ще ти е лесно , но другата крайност е почти обречена ConfusedУспех!И пиши- не се отказвай!
Виж целия пост
# 114
дтти,по кой канал гледате сериала ?  Party
Дина,да се оправяре бързо!!  Hug
Виж целия пост
# 115
Добро утро   bouquet

Бягам да се образовам  Mr. Green

Найра, по Нова, но върви и по турските канали, а очевидно и по арабските.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362898.0

Лек ден на всички  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 116
добро утро , арабелки-хубавелки    bouquet

Чакам да се съберем на оперативка  Confused и да ме подгонят със задачите...

Снощи момчето си дойде  след едномесечна обиколка по роднините из Полша, Австрия и Германия, обаче не можа да  ми разкаже нищичко, защото точно минута след него се появиха ГОСТИТЕЕЕ, как са го надушили не знам,не им беше казвал кога ще си дойде, големи са разузнавачи.


Дина,дано по-скоро се оправи малкия непослушко и да започне с пакостите.

Латея, мерси за почерпката. Иншалла да е за добро развръзката, която си чакала.Да те подразня- преядох с онези пици  Wink  но пак ми се ядат, те не омръзват;


Сабинке, как са дечица, още малко остана за гипса на Йоанка нали?

Магде, ти пак се изгуби, ще те издиря чрез Интерпол  Sunglasses

Момичета, които се оплаквате от кг, оня ден момчето ми звъни и ми иска точни мерки, меря се и гледам ханша от 89 станал на 93см, а талията от 65 на 70  Embarassed  а на кг съм същата, не съм качила, как тогава се разширявам  Confused


Лили, за проблема ти с боклука. Има хадис, комшията евреин си изхвърлял боклука пред вратата на Прпрока /с.а.с/, а той никога не му направил забележка, за да не го засегне.

За проблема ми с вечно гладните гости - прочетох друг хадис, Пророка /с.а.с/ казал на един от сподвижниците си, който бил беден, да слага повече вода в яденето, за да има и за комшията му  Embarassed

Охх, трудно е да следваш суната, още повече , когато след дълга отпуска, заварваш , че братчеда-гнус, на когото са оставени ключове,  за да наблюдава стаята в наше отсъствие, си е рязал ноктите на леглото, изгорил е лапмата в банята, и чувствително е намалил хранителните ни запаси  Confused
Виж целия пост
# 117
Латеа-голяма почерпка,мерси,ама не каза повода newsm78

Иман-ка-какъв е тоя аватар,за какво протестираш и то с кафе в ръцете?

да ви кажа не съм сигурна буклуците от къде ,,валят,,.комшиите се смениха 3 пъти....може би не са тия над нас...може и да е дете Thinking

не знам за кой сериал говорите,но аз гледам един турски по МВС4 и направо Rolling Eyes
само насилие значи:един бие жена си,души я,тя го драска,оня ден я дави в басеина Shockedдругите главни герои тръгнаха да се женят,а постоянно крещящата булка скочи от покрива...и Кари го видя това,много неприятно Confused
изобщо серяла обхваща наркотици,мафия,домашно насилие,инцидентни
 бременности и подобни Whistling
Някой гледа ли го?
 
новините от региона са SickХосни ако се мерне в Ег ще го разкъсат

студ е и тука:23 С е у нас,бърррр!Снощи имаше буря в морето:светкавици,гръмотевици и дъждец.Кари каза,че мрази светкавици Laughing

maria_grigorova -виж сега,те арабските принцове обичат да ги коткаш Winkявно не се познавате все още...той това го е казал,вероятно защото в отговор очаква обещание от теб,помисли!

Шило-а в друг хадис се казва,че съпругата не е задължена да готви и угажда на роднините и гостите на мъжа си!Никой не може да я кара на сила,харам е!
А на см си се очовечила  Laughing,то мазнината не тежи много,а и с твойте коли и шокита..

хайде аз отивам да стягам куфара-заминаваме за уикенда,тук ваканцията също е 10 дена,в Бг колко е или мина вече?
Виж целия пост
# 118
добро утро и от мен,

Шиланке, на два пъти се разхилих като те четох, добре че ми даде такова начало на деня, че по всичко личи пак ще ми е смотано цял ден.

Лили, къде тоя хадис за съпругите които не са задължени да...Я, бързо го давай насам, всяка мюсюлманка обезателно трябва да го знае наизуст!

Латея и други запознати с медицината как се казва болест при която те режат малко по малко, пръст по пръст, крайник по крайник ? Вчера ми писа една дружка, че баща и е болен от това и вече са му ампутирали крака, но не ми е споменала името на болестта. Стана ми много тъжно и вяло, и си мисля как съм се разкиснала за някакви бели кахъри, а на някои хора какво им е до главата.

Мами, на които им е писнало от американски анимационни филми и безкрайното 'Уааааа, Уууууу, тряяяас, прааас, бууум', заела съм да издирвам по-кротки филмчета за Малчо, европейските наистина са по-сладки, и по като за деца, без много възрастни елементи. Той ги гледа с голям интерес - Телетабитата, Татко Барба, Шапи Шапо...Това последното го даваха преди 20 години - две човечета с едни шапки по-големи от тях, и не мога да се сетя на български как го превеждаха Шапчо и Шапчовица ли беше.... newsm78 Моля, ако се сетите за някое друго приятно филмче от нашето детство напомнете ми.

Френско говорящи мами, какво означава bonhomme de neige, снежен човек ли?
Виж целия пост
# 119
  Привет и от мен в юбилейната тема,най-после имам малко време да се разпиша.
Марси    bouquet хубаво си я спретнала.
Доста празници съм изпуснала,затова на патерици искам да поздравя Дуа,момчетата на Хари и Невена,а гледам ,че и Надето е правила торта....Желая на всички много здраве и късмет!    bouquet  bouquet  bouquet
Мелани,благодаря ти Hug и аз напарфюмирах по-голямата част от родата(за по-лесно),че и време нямах за друго.Ще ти пиша тези дни за координати,че и по друг повод ми предстои да купя куп детски подаръци.
Другарче Hug и успех с диетата.Пробвала съм я тази на Дюкан ,но определено не е моята.
Олд  Hug радвам се да те видя отново.За Мексико ще следя с интерес ,там не съм ходила,но и аз като Дина се надявам ,че някой ден,някога....
Катенце,тук съм,но много задачи ми се натрупаха.Замина приятелката ми и трябва да наглеждам баща и.Мъжа ми замина и ми остави и неговите задачи.Племенницата замина и ми липсва ужасно.Децата хич не слушат ,като го няма баща им.Дядо ми съм го взела при мен и т. н. и т. н. Hug
Латеа,мерси за почерпката и успех.
На всички много  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия