100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 32 136
  • 290
# 90
,Дина всички деца са болни от това променливо време в Гълфа,днес при нас ту облачно,ту слънчево,и дъжд валя дори.
Пишикакво каза доквие на каква болница ходите,как са болниците в Бахрейн?

maria_grigorova -много си симпатична!Твоя човек разведен ли със сигурност или кръшка,защото ако е второто-такива хора не са за сериозни връзки,ако търсиш такава де.

Саратед-много бързо свали пантофката и избяга от принца  Laughing
Аз пък мразя адреналино-повдигащи игри,в Дубай е пълно с какви ли не гондоли,падане от мнооого високо,въртене в орбита,разтръскване+въртене и подобни изтезания  Crazy
Веднъж се возих на влакче на ужасите и се наситих за цял живот,в София има ли увеселителен парк?А в Гръцко и Йордания?

Шехи-от кога чакам за Мексико, мучача!С Египет съм запозната от горе до долу,не ми е интересно вече Mr. Green
И за Канкун всичко да си кажеш   Naughty Party

Амал-мисля те с тая болница тебе  Rolling EyesиншаАлла кхейр!Да знаеш,че с болката се изкупуват грехове,та стискай зъби! Wink
Аз съм си у нас,не съм мърдала.Принцесите много разхвърлят-не мога да смогна да го подържам тоя дом вече Tired

Мамите с първолаци и ученици-нищо не казвате:как вървят нещата като,че ли не се вълнувате много като мене!?

В Бг вече има Девическо Ислямско Училище,ако искате ще дам координати.
Кажете нещо за Сирийското училище,питах преди изучават ли религия,но никой не ми отговори  Crossing Arms

Близнаците-ти ли питаше за басбуса?Порови се в арабските рецепти..Вчера правих от готов микс,но никога не се получава като от египетската пекарна,пиши ако ти се пулучи някоя рецепта.



със сигурност е свободен.той е вдовец:(...благодаря за комплимента:))
Виж целия пост
# 91
момичета,защо не ми дадете по малко инфо за вас? всяка поотделно да ми каже по-същественото за себе си,за да вляза по-бързо в час:)))
Виж целия пост
# 92
дина дано да се оправите бързо  Praynig Praynig Praynig,и аз  съм така  ве4е 3ти ден,а не ми е висока към 37,5

теди така е ве4е,други времена-други превозни средства,няма карети ве4е Sad,добре,4е поне някой принц е останал  Grinning

мария на първата страница има линк към сайт в който са историите на 4аст от моми4етата-за да  ги про4етеш натисни върху ника-и където има история ще  се  отвори
И малко указания за да си нямаш проблеми с модовете-ако искаш да добавиш нещо към това което ве4еси написала и публикувала и никой не е писал след теб над написаното  има опция-редактирай,натисни и допиши.Освен това като цитираш  можеш да изтриеш това което не ти трябва и да остане само  това което искаш  Peace

при нас след в4ерашната слу4ка и разговора на мъжа ми със съседите днес е спокойно-няма нищо хвърляно Grinning

лили не се сърди-не съм ти видяла въпроса-програмата в сирийското е като тук-религия се изу4ава 2 пъти седми4но по един у4.4ас-като на всяко дете се дава у4ебник според религията му
Виж целия пост
# 93
мария, деска ти е дала пътя за опознаване на хората! има поне около 50 4овека минали през темата, няма как да стане  да се представяме наново за всеки! има си сайт, там са пове4ето в момента списващи! знам,4е има проблем с линковете, ако може дивиана да  ги оправи! Praynig Hug  bouquet
 аз питах, питах, ама глас в пустиня, оставих ги така!  Crossing Arms
аз  си продължавам с болестите ,линда с грип ,аз с няколкократно сецване през ден!  Sick
амалке, айде момата какво се ослушва? Crazy
Виж целия пост
# 94
да,да...чета вече здраво:)) много м ие интересно! особено сватбите:)) забравих всичко друго,каквото правех...потънала съм до чело вече в ориента!:) искам и аз да ходя там!:)))))))))) да ви питам за тези шаблони прочетох някъде,но неразбрах всичко.шаблони за татуировки с къна ли става въпрос? аз много искам да си направя от тези по ръцете и краката,но нямам идея кой може да ми помогне в това:( в софия дали продават някъде да изненадам любимия хахахах
Виж целия пост
# 95
 maria_grigorova -шаблоните за хенна са едни лепенки,които се лепят на кожата и после се попълват с хенна.
В Сф може да ги има в арабските или индийските магазини

любимите ми модели:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244068

моите съседи също хвърлят разнообразни неща  Crazyнай-интересеното беше един голяяям празен чувал от ориз...много ориз ядат тез араби!
чипс,опаковки от бонбонки,флакон от сол #Cussing out
дали да им ги събирам и оставя пред вратата,малко просташко,ама пък и те прекаляват...
или кошче да им подаря..посъветвайте ме!


Виж целия пост
# 96
maria_grigorova -шаблоните за хенна са едни лепенки,които се лепят на кожата и после се попълват с хенна.
В Сф може да ги има в арабските или индийските магазини

любимите ми модели:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244068

моите съседи също хвърлят разнообразни неща  Crazyнай-интересеното беше един голяяям празен чувал от ориз...много ориз ядат тез араби!
чипс,опаковки от бонбонки,флакон от сол #Cussing out
дали да им ги събирам и оставя пред вратата,малко просташко,ама пък и те прекаляват...
или кошче да им подаря..посъветвайте ме!





страшно много ти благодаря!!! още утре ще потърся! лелее как се навих тоталноооо:)))
Виж целия пост
# 97
Zapis   bouquet

Белбейче, ти си ми връзката Simple Smile
Марси - ЛИндичка да се оправя, липсва ми приказката с тебе Simple Smile
Теди, значи си била по гръцко Wink
Виж целия пост
# 98
Наде, добре завърнала се  Hug  да знаеш, че липсваше и те грижехме.


Лили,  бъди пряма с нахалниците, направо им вдигни скандал, как така боклука ще си оставят..... 
Дай линк за училището, има ли задочно обучение или просто коран курсове към него?



Аз съм тъжна, утре потеглям за СФ, свърши отпусчицата.....  Започва ставане и прибиране по тъмно, блъсканица, работа, ГОСТИИИИИИИ,   Само дано има топло  Praynig





Виж целия пост
# 99
Момичета искам само да ви приветствам с днешния ден! И да попитам тук ли пишат мамите намиращи се в Индия?
И също да ви похваля програмката Google Earth! Страхотна е! Направо съм удивена как мога чрез нея да си направя цяло околосветско пътешествие.
  Grinning
Виж целия пост
# 100
   Добро утро момичета!

   Къде сте всички?
   Sneji20 - привет! Доколкото знам нямаме мами от Индия , но това не пречи да се присъединиш към нас , ако ти е интересно и приятно HugРазкажи нещо за себе си!
  Наде, теб работа ли те е погълнала? Как са момичетата и момчетата?
   Кате Ш. -дано влезеш бързо в крачка , да не е много студено вече и да нямате чак толкова гости Wink
   Деси- дано и ти се отървеш по-скоро от настинката! Както и  вие Марси-Линда Hug Човек не може да се отпусне за минутка с тези болести- дебнат зад всеки ъгъл , вируси и грипове-ако не е гадостта с разстройство и повръщане, ще е хрема с температура и кашлица....
   Лили-и тук е така- чакалните на болниците са пълни , времето е адски променливо , сега тези дни щяло да се захлади още повече - дават го до 6-7 градуса да паднат температурите CrazyВчера валя , а локвите са в тъмно оранжев цвят ooooh! Всичко това е прах от пустинята , който дишаме и сега дъжда е свалил и измил.
   Болниците тук са всякакви- има и хубави и скъпи и така наречените "държавни" където се плаща еднократна такса от около 15 лева и след това лекарствата и лечението са безплатни , но съответно условията са по- скромни , а опашките и чакането... безкрайно.Ние сме към Бахрейн Интернешанъл- една от най добрите- благодарение на това че от авиолинията имаме застраховка за тримата.
  Та малкия е все така- хрема , кашлица , безсъние... поне не сме на АБ- на прегледа казаха , че е комбинация от настинка, реакция от ваксината плюс 4-те зъба , които пробиват наведнъж... И с една дума ТЪРПЕНИЕ е лекарството Sad

  Лек ден на всички!

   
Виж целия пост
# 101
Здравейте всички,

Добре дошла Мария.

Олд спорт, радвам се да те видя отново тук.

Бейбли, добре, че има юбилейни теми, че да ти чуем гласа. Wink

Саратед, добре завърнала се и ти от Гръцко, кажи сега минимум с колко слизания можем да отгатнем правилния ключ.

Шилан Кате, недей толкова неохотно де, имаш интересна работа. Пък как ти завиждам, че моите баби ги няма вече да ми поднасят храната в леглото...Минало незабравимо...

Аз също съм сред завърналите се, така да се каже...Завърнах се от София, където бяхме по работа за 2 дни. Страхувах се от пътуването заради детенце, а то май ще се мята на родителите си по отношение на любов към пътуването. Нощувахме у сестра ми, оставихме апартамента полуразрушен, добре че си свършихме работата бързо и втората нощувка беше в спален вагон...Цялата страна е покрита със сняг и аз си представях, че прекосяваме Сибир и ще пътуваме две седмици.

Имах смешна случка в едно кафене. Нали вече обсъждахме тук за предългите кафета английски тиртип. Опитах се да обясня, че пием кафето в наистина голяяяяма чаша, сервитьора кимна разбиращо и ни донесе големи чаши.....със съвсем мъничко кафе на дънцето. Явно е взел  обясненията ми за чашата прекалено буквално...

Дина, Олд спорд, и аз съм имала среща от първи вид с истинските чинии в първа класа, и то съвсем неочаквана ...Като пътувах сама първия път за Пакистан и сменях в Абу Даби самолетът изведнъж се напълни с мустакати пакистански работници, които си приличаха като ксерокопирани (поне на мен еднакви ми изглеждаха). Заприлича на работнически рейс. Тъкмо си мислех колко ще ми е неловко да съм отсякъде заобиколена от тях и настъпи някаква суматоха, дублиране станало, и ме преместиха в първа (или бизнес беше) класа, и като се почна едно носене на истински порцеланови чинии ..през целия полет носеха,  дори аз се затрудних да се справя със съдържанието им...

В София имах неприятна конфронтация с едно електронно кантарче. Не бях се теглила откакто дойдох в Бг преди 3 месеца. Стъпих на въпросното кантарче, а то ми се облещи и като че ли напук ми показа такава цифра, че аз се облещих на свой ред, и за първи път не посмях да обявя цифрата публично, премълчах дори пред сестра ми...

Виж целия пост
# 102
Здравейте дами,
Монсун,тъкмо се питах, къде зачезна newsm78 и ето те... GrinningПо повод питането ти за  минималния брой слизания до мазето, гарантиращи ни избора на правилния ключ....отговарям.Достатъчно е едно единствено слизане.А ето и процедурата...Имаме три ключа един до друг, в изходна позиция.Да ги означим с номерата 1,2 и 3.Натискаме ключ 1 и задържаме за около 3-4 минути в позиция 4включен", след което го връщаме отново в изходна позиция..Следва натискане на ключ2  и единственото ни слизане до мазето...Вече сме долу и виждаме една крушка, другите две както уточнихме са скрити и нямаме достъп до тях...Ако въпросната крушка свети, отговорът е лесен -верният ключ е 2.Но ако пък не свети, изборът ни се свежда до ключове 1 и 3.Пипаме несветещата крушка.Ако последната е топла, то това е в резултат на  включването на ключ 1 преди малко....Ако пък е студена - то верният ключ е 3, нали?! WinkЕто, направихме го с едно единствено слизане...Колкото до електронното кантарче, ужас...и аз в Атина се сблъсках с неприятен за гледане резултат на дисплея... ooooh!И все от утре отслабвам... Rolling Eyes
Шиланче,как може да му викаш на това отпусчица... ShockedАз направо неблагородно ти завидях...Мислех, че отдавна си тук и покрай работата и гостите / и чистенето  Mr. Green/ не смогваш да се разпишеш тук.А то....
На всички болни пожелавам бързо оздравяване! Heart Eyes
Лили,ква пантофка бе душо да свалям... PartyПокрай тези мотори,пантофките не са на почит, кубинки ще трябва да имам май...Но всяко зло за добро де, по-трудно ще падат, завързани са яко, та покрай тях и аз за моториста-принц по-задълго ще се закача Mr. Green

Виж целия пост
# 103
Здравейте ! Привет и на Мария !
Ние сме в принудителна ваканция . Сутринта валя дъждо-суграшица и всичко е обледено . Коли и автобуси се въртяха по асфалта , хора падат - ужас .
Шефа едвам ме закара до училище и след 2 ч още по-трудно ме прибра .

По повод килограмите - нали знаете , че при мен проблема е хормонално-генетично-отчайващ.
По строга препоръка на док трябва да отслабна 15-20кг за срок от 2до3 месеца .
Избрах диетата на Дюкан . От 8-ми съм махнала тестяно и сладкиши. Гладна съм . Организма се бунтува. Подготвям се психически за ударния първи етап . Хвана ме запек - кошмар , но си разбърках тричавата палачинка с 1сл семена от лен и сега съм ОК . Вчера прочетох книгата - пратиха ми я на мейл . Препратих я по скайп на Марси - става за около 10-тина мин.
Ако някой я иска - пишете на лични , раздавам я с удоволствие .

Лек ден !
Виж целия пост
# 104
Мълнийке, и аз трябва да отслабна с долу-горе толкова...Книгата на Дюкан си я купих за да мога да мога уж да я чета в леглото, или във влака (автобуса), но...Наистина се иска страшна воля, за да се откажеш от храна, на която организма е привикнал. Трябва взаимно да се окуражаваме ние форумските дебелани...

Саратед, за теб и други любителки на загадките:

Азиятска столица, като се пренаредят буквите и се получава град(бивша столица) в същата държава ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия