100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 32 137
  • 290
# 165
Здравейте,

Най-после да положа морна трътка пред компа и да се разпиша. Мъжът ми излиза да пазарува и като се върна щастливо ми съобщи, че е купил 'Козунат'

Снощи сънувах поредица от сънища един от друг по-ненормални..1. детенце се обесило на една маса, но като го развързах се съживи 2. един познат ни доведе на гости Кадафи, който започна да идва много често и се чудех как да се оттърва от посещенията му. 3. Марси ми споделила на лични, че има любовник от Петроград....е, що за психика може да роди подобни сънища, кажете ми...

Хайде до после...
Виж целия пост
# 166
мун,ей, сега те 4ета и се хиля! Laughing дъждец, хубав сън си сънувала с мене, какво! то и аз сутринта се будих и заспивах на разли4ни сънища, 4е исках да видя какво ще стане! много странни и се 4удех как да ги приема! но любовник е  гъдели4кащо! Mr. Green
а какъв ден е днес? ясминка, 4еститот и който има разбира се, да се вклю4и!  bouquet  bouquet  bouquet
либра, хапнах от хубавата трапеза, богата работа, гледам диети4на, дюканска преобладаваше!   chef bowuu  bouquetда ти е жив и здрав племенникът!  Peace
Виж целия пост
# 167
running wavey running На прибежки - тук съм още, девойки. Мерси, че се сещате за мен.  Hug Много се изнервих вече. Целувки на всички. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 168
Момичета, привет! Снощи преди да си легна писах,писах и....накрая компа заби. Ако не ми беше останала капка разум, щях да го захвърля и да скачам върху него..И така:
Деси, Муфида – да ви е жив и здрав рожденикът! Да ви слуша много  Naughty
Ясмин, честит празник и на теб! Здраве, късмет и сбъднати желания!  bouquet
Дуа, не знам точно на коя дата си родена, но ти честитя и твоя рожден ден! Здраве и мир в сърцата!  bouquet
Либра, да ви е жив и здрав 11-годишният мъж! Мерси за почерпката!  bouquet
Амал, твоята госпожица май не иска да бъде Козирог... Леко и безпроблемно раждане! Praynig
Невена, лека и пръст на бабчето ти. Спомняйте си я често и с добро! Hug
Сабинка, не си ми казала за гипса, но пожелавам скорошно махане и само здраве на всички ви! Heart Eyes
Марси, за теб нова година, нов любовник...така ли стана. Евала! Mr. Green
Рейн,съчувствам ти за студа. Посгряхте ли се вече? В кой град се помещавате сега. В Бг сте, нали? Радвам се за твоята среща с истинските чинии – дай Боже всекиму!
Латеа, за косата – задължително я скъси с няколко сантиметра. Това заедно с  маските, ще я съживи при всички положения
Дина, оздравявайте! Тръпката от летенето е като дрога – пристрастяваш се и край... Crazy
Лили, знам,че за Мексико искаше да чуеш,затова подхванах нова песен (утре мисля да я продължа) Hug
Дала, слушах преди малко една френско-арабска песен и си мислех за теб.Как е Раянчо? А каката и баткото слушат ли те (в скайп сигурно пазят поведение,а после..)  bouquet
Кате Мароки, как е климатът по вашите земи.Заплеснах се по една оферта за Агадир преди малко...но се взех в ръце Naughty
Хари, много се радвам (ти си знаеш за какво)! Peace
Теди, много съвременно-романтично са те отвлякли в Атина  Laughing Ако ми потрябва часовник със стрелки, знам към кой да се обърна  Twisted Evil
Магде, привет и на теб! Харесва ми категоричността на Яси – кола и бонбони!Ще стане мъж от него!  bouquet
Наде, мернах,че и ти торта май правеше - да са живи и здрави децата ти и ти покрай тях!  bouquet
Наайра, ще се ходи ли в Кувейт тази година или да  Mr. Green
Сигурно изпуснах някой, но не е умишлено! Зло да ви забравя!  bouquet
Виж целия пост
# 169


честито на  именничките ни
Виж целия пост
# 170
Деси,
Честит Рожден Ден на татко ти!
Да е жив и здрав и още много години да празнувате на този ден!
Виж целия пост
# 171
Амал, не се изнервяй! на топло си е бебка и в тоя студ и криза не й се излиза  Wink

Дезърт, къде се губиш?

Сабинке
, съгласна за сладкарница, ама нека да стане по-голям деня. И Латейка и тя питаше за среща.


Правих картофени кюфтаци, ама нещо се изложих. Обикновенно стават мн хубави,  ама тоя път спестих от  яйцата, нали е криза , по 25ст, яйцето, множко ми се видя да сложа 5  Laughing  И сега събирам разпадналите се  ooooh!  Икономията е майка на мизерията, ще го имам предвид следващия път.


Дес, направо махнах всичкото, че да не дразни никой. Дразним се ний, и чешем езиците, докато , докато..... докато знаете какво става.
Виж целия пост
# 172
Момичета днес имам рожден ден,почерпете се

Виж целия пост
# 173
зДРАВЕЙТЕ-ВЛЯЗОХ ДА ВИ РАЗКАЖА СВОЙ СЪН,ПОНЕЖЕ РЯДКО ГИ ПОМНЯ-А ВИЕ ЗА СЪНИЩА СИ ГОВОРИТЕ Thinking...странна работа
и Ди,има общо с твоя сън,което ми се стори още по-странно
...та сънувам,че съм в някаква сграда и през едно малко прозорче виждам десетки жертви от войната в Газа-лежат поставени върху железни кушетки-отпред имаше едно мъртво момиченце,което се размърда-аз веднага почнах да търся хората,че да им съобщя,че детето е живо-много се зарадвах,по едно време всички взеха,че оживяха и тръгнаха да се връщат по домовете си,а аз,с радостно сърце тичам с тях за да разберат хората щастливата новина-един мъж от тях,с напрашено лице извика жена си,която плачеше и като го видя започна да се смее и да го прегръща...Скоро се видях седнала с няколко души в средата на едно кръгово движение на шосе,имаше много коли,но ние стояхме облегнати на кръгообразния.. тротоар....Лека нощ Praynig
Виж целия пост
# 174


честит рожден ден Катя-нека мечтите ти се сбъднат
Виж целия пост
# 175
Момичета, не ми е много до писане в тази тема. Не заради вас, разбира се! Hug Hug Hug

................... Жертвите деца са повече от 400. Ние цял ден следим Ал Джазира. Дано се спре скоро ....................

Мария, добре дошла! Досега не успях да те поздравя!

Амалче, бях ти писала ЛС преди няколко дни. Може и да не си го получила.

Кате и Събинка, мен няма ли да поканите на сладкарница. И аз сърце нося.  Heart Eyes
Очаквам свалянето на гипса с нетърпение.   bouquet

Деси, честито на татко ти със закъснение.

Олд спорт, не забравяй копи и пейст от време на време  Naughty

Тарикмам и Ясмин, честит имен ден! Обичани и уважавани да сте винаги!  bouquet

Дина, това със спането е много, много кофти. Моите без да са болни, спят много малко и направо ме изцеждат. Мъжът ми ме пита как издържам, когато съм сама с тях. Добре, че и той доста ми помага.

Монсун, твоите сънища в книга да ги записваш. Може после да ги продадеш за сценарий на някой касов филм. newsm78 Joy

Кате, ЧРД! Желая ти много късмет и щастие, винаги да осъществяваш желанията си! И това дето всички ти го желаем, най-вече!
Какъв ли чуждоземски купон ще спретнеш сега. И снимки, моля!

Либра, съборихте ли блока? Или още се черпите?

Тъкмо да пиша за Дуа, и тя се появи. Hug

Ще се включа пак, че малката пък се събуди нещо.
Виж целия пост
# 176


честит рожден ден мамо-желаем ти много здраве,щастие ,любов и по малко нерви в работата
Виж целия пост
# 177
леле гледам,че вие си се познавате и си отговаряте стриктно всеки на всеки и за най-малкото нещо и моля да бъда извинена,че все още немога да го правя:) затова пък мога да обобщавам-честит празник на всички,които празнуват! (и на патерица)  bouquet
Виж целия пост
# 178



Катя-честит рожден ден.Пожелавам ти не едно малко конниче,ами 2 наведнъж -момченце и момиченце,и по малко ревност от страна на конника

дала-на патерица честит имен ден на Антони-да ти е жив и здрав Hug
Виж целия пост
# 179
Ахой  Mr. Green в този късен час,гостите си тръгнаха по живо по здраво,отбелязохме със смях и веселие рожденият ден на малкия голям мъж,майка му беше украсила руската салата с едно пиленце от яйце(ще пусна малко снимки утре)което той имаше честта да изяде,аз от пищната вечеря хапнах само основно защото участвах активно в изяждането на сандвичите.......леле тези деца са опасни......към три отидох да видя какво става пък и ме повикаха да им оправя една игра на компа та какво заварих,все едно бомба паднала в стаята му,бяха дошли само момчета едно момиченце нямаше за цвят  Crazy............и като се разгорещили тия ми ти деца,карти по земята,възглавници,съблекли се по потници,изпотени,какво толкова са правили така и не разбрах  newsm78 но да са живи и здрави  Whistling

За сънищата знам че са проекция на станалото през деня, Ди ако в предишния ден си била неспокойна ,нещо ако те е тревожило или от дълго време си притеснена е нормално да сънуваш шантави сънища дори и абсурдни .......аз какво ли не съм сънувала  Crazy дайте си почивка на мозъците  Peace

Катерино моме задомена,честит рожден ден  newsm51, бъди все така духовита и борбена, любимия да е винаги до теб и да се подкрепяте взаимно  Heart Eyes

Муфида от все сърце ти пожелавам дълъг живот и здраве , да се радваш на внучките а защо не и скоро на  внуче  Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия