ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА СИ НАПРАВИМ ТОРТА!

  • 46 358
  • 1 111
# 195
Записвам се да следя темата, утре ще я прочета на спокойствие докато дребосъчка спи.
Идеята е страхотна, ще направя всичко възможно да се включа Peace
Виж целия пост
# 196
Момичета, ако се запиша сега за 4-ма човека, но отпаднем в последствие ще бъде ли голям проблем???

работата е там, че аз съм 100% навита, но съм с Калоян, който не ме притеснява, гледам, че ще има и други деца, но съм и с Анна, а тя ще е на 5 месеца тогава. Мъжът ми напърво четене ме отряза категорично, надявам се да си промени мнението дотогава, но няма как да съм сигурна, а ако той не дойде аз съм за никъде с двете деца, по специално с Анна. Само ще си я дундуркам и нищо няма да мога да правя. Не мога да му я оставя защото по план график тогава би трябвало още да кърмя...незнам, ако може да ни запишете с голяма въпросителна. За мястото нямам претенции, иначе ако сме в пълен комплект ни трябва стая със спалня и единично легло Peace
Виж целия пост
# 197
доня КОПРИВА - Има и други под въпрос. Записвам те, времето ще покаже. То за никой не е 100% сигурна защото нищо не се знае. Много ще се радвам да дойдеш.
http://docs.google.com/Doc?id=dfczmb2b_6g35n49ph&hl=bg
 Коригирам за да не пиша пак.
Рапортувам от името на Ген-щаба:  kaffeetrmker_2
Направена е първата крачка по резервацията. Говорих с управителя, уредихме срещата за 31ви Януари за проучване на място. Така че на тази дата  travel
 Ако изникне друга група, засега  предимство имаме ние.  newsm10 Има едно голямо "НО", но предполагам че то ще отпадне и затова засега няма да ви натоварвам и разочаровам.
Рапорт даден!
сядам да бачкам
Виж целия пост
# 198
Ако изникне друга група, засега  предимство имаме ние. 

Имаш предвид, че ако някой се обади преди 31ви да иска да си прави резервация, те ще му кажат да звънне след 01.02. за инфо за свободни места, така ли? Защото ние отдавна запълнихме капацитета на вилите  Crazy А вие като отидете на 31ви, след проучването и ако ви устройват условията, ще резервирате ли?
Виж целия пост
# 199

Имаш предвид, че ако някой се обади преди 31ви да иска да си прави резервация, те ще му кажат да звънне след 01.02. за инфо за свободни места, така ли?
Виолетката - добре си ме разбрала от първия път /като никога  hahaha/ Въпреки че никой не може да ме убеди, че ако му звъннат за пакет от 6 дни за половината база например, той ще им откаже. Остави си подобна вратичка, но смятам да му я хлопна, като се обадя още веднъж. казах му накратко за какво става дума и той каза че няма против.
Едва ли ще резервираме още  тогава. Поне аз така мисля.  Смятам да се уговорим с човека да ни даде някакъв краен срок за окончателно потвръждение, който ще се обсъди с всички тук и тогава да му се обадим да потвърдим окончателно.
Мисля да измолим някаква отстъпка все пак.
Освен това, мисля си , че ще се вкючат още хора, което ще рече, че дори и категорично да наемем целия комплекс и някои да отпаднат, ще се намери кой да заеме местата.
Ако останат дупки, мисля че можем да се поогледаме около себе си и да си вземем "гости". Не ме притеснява изобщо варианта да останат незаети места.
Пропуснах да кажа нещо сутринта.
Попитах как стои въпроса с храната. Визирам такива като мен, които ще отидат да си починат 3 дни без манджи. Няма такъв филм обаче. Няма кой едно кИфте да ти сготви. Така че сме на автопилот отвсякъде. Механата само я ползваме като помещение, ако си сготвиш кифтета - шЪ иДеш, ако не..... ще пасеш.... Имало много заведения наоколо, който го мързи да отви, ще ходи да го хранят.

Виж целия пост
# 200
При мен нещата вече са ясни - никакъв шанс да дойдем. Ванче, трий ни от списъка! Rolling Eyes 1 седмица по-рано ще се наложи да пътуваме, и да се разделим с доста парички, няма мърдане. За сметка на това, ако остана достатъчно време в София, непременно ще се обадя! Макар че, съдейки от опита ми, в този момент Ванчето ще е във Варна  Laughing
Виж целия пост
# 201
При мен нещата вече са ясни - никакъв шанс да дойдем. Ванче, трий ни от списъка!
newsm45 newsm45 newsm45
Сърцето ме заболя като те делийтнах.......
Виж целия пост
# 202
Поздрав и от менм, да не се цепя съвсем от колектива  Hug. Пепи ме осведомяваше редовно за кроежите дето ги кроите тука  Mr. Green , да не съм съвсем извън час  Crazy (благодаря Пепи). Та да си кажа и аз, че идеята е наистина страхотна, но за съжаление и аз няма да мога да се включа колкото и да ми се иска. Няма никакъв шанс да оставя децата, че нали си ги гледам и двете в къщи, пък за пътуване и с двете и дума не може да става  Cry. Аз имам проблем с пътуванията по принцип скарана съм с тях, че нещо вестибуларния ми апарата дава заето по време на път и трябва да се грижа за себе си да не направя някой сакатлък, а ако трябва и за деца да отговарям ще е със сигурност шоу голямо  Joy. Ще трябва да си ангажирам някоя от вас за бавачка и на трима ни  hahaha. Та, пожелвам весело изкарване на всички, които успеят да отидат, а ние може би следващия път ще се включим  Wink
Виж целия пост
# 203
Виолетката - добре си ме разбрала от първия път /като никога  hahaha/

Кво да се прави, починах си болна няколко дена в къщи и ми се проясни главата  Joy Joy Joy Ама щом те притеснява, обещавам, ще се постарая повече да не правя така...  Whistling Whistling Whistling  Joy Joy


Сега да карам малко по същество ... Много тъжна, трябва да съобщя, че при мене възникнаха едни ситуации и до средата на Февруари ще имам яснота по въпроса дали ще идваме или не на така чаканото от мене "семинарче"  smile3518
Виж целия пост
# 204
дали ще идваме или не на така чаканото от мене "семинарче" 
Само посмей да се отцепиш...... ще те метна на рамо и ще те завлека насила........  #2gunfire .......... лелеееее..... дали ще успея, а?  newsm78  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 205
Момичета, вие ако се отказвате по 2 на ден то няма кой да ходи на събирането. Май накрая ще си вземем най-голямата вила и ще ни е достатъчно  newsm78
Виж целия пост
# 206
Ааааа, аз не съм казала категорично, че се отказвам  Naughty  Много искам да дойда, и за сега си оставам в списъкът, но към средата на Февруари ще ми се изяснят нещата окончателно, дали на 100% сме там или отпадаме ....

редактирвам се, че некви сайзове ми седяха, а не си падам много - много по това да има грешки и лекета в постовете ми  Crazy
Виж целия пост
# 207
Идеята е страхотна, но е права Облачето, доста път си е от Варна това, а и изобщо от тази част на България, ако беше по в центъра на татковината бих помислила, но и с тумбак и малко дете нещо не ми се потегля. Иначе рибарчето вкъщи би било най-щастливото на земята, щото според него хобито му оставало на заден план за разлика от моите торти и гоблени  Mr. Green Ама с малки деца е така, като поотраснат да си ги взима с него по морето и гьоловете и да висят цял ден, нямам против  Twisted Evil
Виж целия пост
# 208
marulka_s - Първоначалната идея беше да сме някъде в централна ТАТКОВИНА, ама се оказа че не е лесно да намерим толкова голяма база, която да предостави удобства на добра цена и да ни предостави и кухня. Все още има достатъчно време, може пък да измислите нещо..... Нямате ли си някоя баба наоколо да приеме внучето, пък ти бааавничко и кротичко да си донесеш тумбака????  Rolling Eyes /много е лесно отстрани да давам акъл, ама ми се иска да дойдат всички желаещи/
Виж целия пост
# 209
marulka_s - Първоначалната идея беше да сме някъде в централна ТАТКОВИНА, ама се оказа че не е лесно да намерим толкова голяма база, която да предостави удобства на добра цена и да ни предостави и кухня. Все още има достатъчно време, може пък да измислите нещо..... Нямате ли си някоя баба наоколо да приеме внучето, пък ти бааавничко и кротичко да си донесеш тумбака????  Rolling Eyes /много е лесно отстрани да давам акъл, ама ми се иска да дойдат всички желаещи/

Уф, то сложно става с баби и дядовци, Шушелита хич не се дели от мен, а и който ще има бебе прави ремонти   Moneyooooh! Аз предпочитам торти, ама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия