Идеята е страхотна, ще направя всичко възможно да се включа


Има едно голямо "НО", но предполагам че то ще отпадне и затова засега няма да ви натоварвам и разочаровам.
А вие като отидете на 31ви, след проучването и ако ви устройват условията, ще резервирате ли?
/ Въпреки че никой не може да ме убеди, че ако му звъннат за пакет от 6 дни за половината база например, той ще им откаже. Остави си подобна вратичка, но смятам да му я хлопна, като се обадя още веднъж. казах му накратко за какво става дума и той каза че няма против.

. Пепи ме осведомяваше редовно за кроежите дето ги кроите тука
(благодаря Пепи). Та да си кажа и аз, че идеята е наистина страхотна, но за съжаление и аз няма да мога да се включа колкото и да ми се иска. Няма никакъв шанс да оставя децата, че нали си ги гледам и двете в къщи, пък за пътуване и с двете и дума не може да става
. Аз имам проблем с пътуванията по принцип скарана съм с тях, че нещо вестибуларния ми апарата дава заето по време на път и трябва да се грижа за себе си да не направя някой сакатлък, а ако трябва и за деца да отговарям ще е със сигурност шоу голямо
. Ще трябва да си ангажирам някоя от вас за бавачка и на трима ни
. Та, пожелвам весело изкарване на всички, които успеят да отидат, а ние може би следващия път ще се включим
/
Ама щом те притеснява, обещавам, ще се постарая повече да не правя така...

.......... лелеееее..... дали ще успея, а?
Много искам да дойда, и за сега си оставам в списъкът, но към средата на Февруари ще ми се изяснят нещата окончателно, дали на 100% сме там или отпадаме ....

Аз предпочитам торти, ама... Препоръчани теми