ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА СИ НАПРАВИМ ТОРТА!

  • 46 357
  • 1 111
# 180
лелееееееее, такава програма сте измислили, че ако не ми разреши доктора да пътувам, ще си умра на мъка. И без това толкова страдам, че не мога да правя тортички като преди.

Момичета от София, не може ли преди заплануваната почивка, да се видим някъде? Ако не мога да дойда, кой знае, кога ще се видим. Освен ако не сте запланували нова поръчка и да си поръчам нещо, та да ви видя пак.  Wink
Виж целия пост
# 181
Петюшка, много ще ме е яд ако пропуснеш. Но по-добре изчакай, да видиш как ще си тогава и ако доктора позволи..... и ако се чувстваш добре...... пристигаш. Като отидем да проверим на място в края на месеца, ще ти докладвам после как е самия път дотам. Ако е добър пътя и няма много друс-друс..... ще си прецениш.  А, нищо не ни пречи да си спретнем една срещичка някъде на кафенце. Но нека се затопли, за да може да си седнем някъде на открито като миналия път и децата да си тичат....
Виж целия пост
# 182
Дами да ви споделя,че днес говорих с моята шефка за предстоящото ни събиране и тя пожела да дойде стига да няма ангажименти.Тя е технолог по сладкарство ,но не умее такива неща,като украсяване на торти.Страхотен човек е.Няма да я включваме като бройка за вилата,защото имаме там доста познати така ,че това нее проблем.
Виж целия пост
# 183
Тя е технолог по сладкарство

Албенче, тя няма ли на какво да ни научи? Какво се крие под това "технолог по сладкарство"?

И да ви кажа, мойто мъж каза, че не е изключено наблюдателите да си спретнат бой с торти, ако ще правим много торти, защото сме много дами, които искаме да се учим и да пробваме различни техники...

Ванче, ти хубаво списък и сметки, ама в оня документ предвидила ли си по някое време да включим и какво искаме да бъде демонстрирано, и какво направено под вещ поглед, който да каже "ето тука ти е грешката"?
Виж целия пост
# 184
Ако не забравям, ще започвам всеки мой пост така:
http://docs.google.com/View?docID=dfczmb2b_6g35n49ph&revision=_latest

Ванче, ти хубаво списък и сметки, ама в оня документ предвидила ли си по някое време да включим и какво искаме да бъде демонстрирано, и какво направено под вещ поглед, който да каже "ето тука ти е грешката"?
Е, ти как мислиш. Помня че миналия път никой не изяви желание да помага в редакцията. Или по-скоро никой нямаше възможност. Сега и Пепи има достъп до документа, та ще пишем и бришем двете.  Ще нанасяме всичко необходимо там. За да не пълним темата с едно и също, само допълвано. Вие с дугото Блю, нали си следите документа и смятате вместо мен??? Wink Laughing
Албенка - екстра! сигурна съм че ще има какво да покаже дамата. Къде да я запиша? Към вашата група с Пепи, или само за статистиката като бройка. Не разбрах къде ще отседне. При девойките ти, или при вас с Пепи?
Виж целия пост
# 185
Вие с дугото Блю, нали си следите документа и смятате вместо мен??? Wink Laughing

А ти как мислиш?  Mr. Green Нямам регистрация в гмайла, иначе знаеш, че веднага щях да изявявам желание...
Виж целия пост
# 186
А ти как мислиш?  Mr. Green Нямам регистрация в гмайла, иначе знаеш, че веднага щях да изявявам желание...

Ако искаш да ти пратя една покана да се регнеш Wink Само да ми дадеш мейл на лични  Mr. Green
Виж целия пост
# 187
Аз още не съм съвсем сигурна, под въпрос сме, защото ще е малко скъпичко да се изнесем до другия край на България, и то само за един-два дена. С децата го правим към 7 часа път само в едната посока...
Виж целия пост
# 188
Аз искам да посетя няколко урока:
1. "Как правим, разточваме и покриваме със шоколадово тесто без да се накъсва и да образува целулит" - лектор и демонстрация - предполагам Ванчето;
2. "Работа със шприц - бордюри, рози и т.н." - лектор и демонстрация - предполагам Албена;
3. "Мазане на торта със сметана до ниво - гладко като стъкло" - лектор и демонстрация - предполагам Албена, а и всеки който постига този ефект;
4. "Перфектно опъната торта с чаршаф, без целулит" - лектор и демонстрация - предполагам Пепи;
5. "Моделиране на животни, хора и други дребни фигурки" - лектор и демонстрация - предполагам всеки който може и иска да предаде опита си на останалите

Това си измислям и заплювам за сега  Mr. Green  Аз май само ще се уча  Mr. Green
6. "Как се пече пандишпан" - лектор и демонстрация ...
.
.
.
.
x. "Кой яде най-бързо тортата приготвена от мама" - лектор и демонстрация - наблюдателите (татковци и тайфа деца)


Ако позволите да предложа още една точка, която много ме вълнува:
7. "Как се фотографира торта, детайли от украсата", лектор и демонстрация ??? /при тия прекрасни симки, които показвате, надявам се, че все някой ще се навие да ни "светне" как става./
Виж целия пост
# 189
Ванче ,тя ако няма ангажимент ще дойде,така ,че не я брой никаде.Има къде да нощува.Наистина има какво да се научи от нея.Широко скроена душа и много приятен човек.
Виж целия пост
# 190
Момичета, аз водя преговори с половинката да дойдат и те с малкия. За сега сме в задънена улица, но аз не се предавам.
Ако не стане, аз ще имам повече време за творене.
Виж целия пост
# 191
 hahaha Пепи, а аз за обратното бих водила преговори, ама - нъц!  Crazy
Виж целия пост
# 192
hahaha Пепи, а аз за обратното бих водила преговори, ама - нъц!  Crazy

Румче, моят мъж би казал "Ако можех да кърмя, щях да го правя с удоволствие..."
Той го казваше достатъчно често в годината дето кърмих Емма, така че, напъллно разбирам, защо ще си пълен комплект  Hug
Виж целия пост
# 193
hahaha Пепи, а аз за обратното бих водила преговори, ама - нъц!  Crazy

Румче, моят мъж би казал "Ако можех да кърмя, щях да го правя с удоволствие..."
Той го казваше достатъчно често в годината дето кърмих Емма, така че, напъллно разбирам, защо ще си пълен комплект  Hug
Мдам.. и аз затуй ще съм комплект с дребния.. Макар че до тогава нищо не се знае.. но доколкото го познавам и 2 години сигурно може да откара още  Crazy
Виж целия пост
# 194
Ами всеки си решава сам за себе си. Аз бих тръгнала сама, но от самото начало всички обявиха че са със семействата и затова аз се броих по 4. Въпреки че моята мила щерка се опитва да изкръшка. Нещо ми се оправдава с изпити...... та ще видим дали ще тръгне с нас....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия