Пациенти на д-р Даскалов

  • 126 604
  • 763
Здравейте на всички!!!!
Моля ви помогнете, кой посещава от вас този д-р във враъзка с проблемно забременяване Cry
Виж целия пост
# 1
Аз WinkПрекрасен човек и лекар!Ако ти трябват координати на клиниката,пиши на лични.
Виж целия пост
# 2
Аз имам записан час за утре при него, но ми е много притеснено, защото за пръв път се заемаме да търсим къде е проблема за непоявата на бебчо Sad
И днес за мое нещастие ми дойде цикълът и се чудя дали да се обадя да отменя часът или да отидем поне да ни предпишат изследванията newsm78
Виж целия пост
# 3
Според мен не си отменяй часа.Има изследвания между 3-5 ден от цикъла,така че няма да изгубиш още един месец за тях.
Късмет Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 4
Да и аз така си мислех, благодаря ти!! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Дано да открием къде е проблема, защото с всеки изминал ден все повече мисля само за това и аз измъчвам страшно много Cry
Виж целия пост
# 6
Някой може ли да ме информира как протича един такъв преглед и с кои изследвания се започват.Същият ден ли ще направят спермограма на мажът ми, не съм много запозната newsm78
Виж целия пост
# 7
Здравей plamyshi,
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29275.0
Прочети тази тема, има много информация за видовете изследвания при мъжа и жената.

Успех!
Виж целия пост
# 8
И аз съм пациентка на д-р Даскалов. Когато отидох за първи път ме прегледа и ме разпита за заболявания в семейството, алергии, претърпяни операции. Записа си всичко и после ми направи един списък с изследвания. В началото бяха хламидите, после хормони и т.н.
Задължително спелмограма, която се прави при д-р Даскалова. Но преди да я направиш трябва мъжа ти да се е въздържал от 3-5 дена - пълно въздържание.
Успех и пиши как е минал прегледа. Дона всичко да е наред.
Виж целия пост
# 9
И аз съм пациентка на д-р ДАСКАЛОВ,много внимателен,отличен специалист,при него правих лапароскопия,преди няколко месеца,ако искате номер пишете ще ви изпратя на лични.Правилно си се насочила.УСПЕХ
Виж целия пост
# 10
Здравейте, прегледа мина, направихме спермограма , изследването показа,че повечето неща са в норма, но от показателите не са единият е "нормокинетични сперматозоиди-група <а> и <б> по СЗО- 41% /нормата на 50 % /- Това е от подвижност на сперматозоидите и другото е Сперматозоиди с нормална морфология- 13 бр.=6.5% /норма над 14% /
 Но не ни казаха какво точно означава Cry
А всичко останало е в нормата
На мен ми дадоха един куп изследвания и след тях май ще има цветна снимка Cry, до колкото разбрах от списака, който ми дадоха тези отзад, които са в жълто трябва да ги направя при тях, а останалите, където искам аз.
Виж целия пост
# 11
Оставям се изцяло в неговите ръце, дано скоро видя тези дълго чакани две чертички. Успех и на всички останали.!!!
Виж целия пост
# 12
За цветната снимка не се притеснявай,прави се под пълна упойка,нищо няма да усетиш.
Късмет Praynig
Виж целия пост
# 13
Здравейте, прегледа мина, направихме спермограма , изследването показа,че повечето неща са в норма, но от показателите не са единият е "нормокинетични сперматозоиди-група <а> и <б> по СЗО- 41% /нормата на 50 % /- Това е от подвижност на сперматозоидите и другото е Сперматозоиди с нормална морфология- 13 бр.=6.5% /норма над 14% /
 Но не ни казаха какво точно означава Cry
Морфологията по Крюгер - 6,5% не е добра. За съжаление от личен опит ще ти кажа, че тя се повлиява трудно. Направете преглед при уролог-андролог и дано нещата да се подобрят с прием на витамини и хранителни добавки. При нас обаче те не помогнаха.  Sad
Прочети темата за "Мъжки фактор-витамини, съвети".  Успех!  Wink
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви много за съветите и подкрепата baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия