ПЛЕВЕН - 79

  • 18 789
  • 294
# 120
Дивиана, какви са тези черни раци? А други има ли?
Виж целия пост
# 121
Аз за черни скорпиони съм чувала .
Дивианка,би ли питала майка си какви са условията в санаториума в Сандански,по колко човека са в стая,колко се заплаща и каквото там се сети Simple Smile
Деси,и на теб ще съм благодарна ако ми дадеш адреса на онази баба и какви са цените при нея. Люси ми писа,но на едно място видях стая за 11 лв. на легло,което ме устройва повече. Още не съм го решила де,зависи с какви финанси ще разполагаме,но поне за 2-3 дена може да отидем.
Виж целия пост
# 122
Има. Laughing Бели.
Чела съм, че родените в началото били бели раци, родените към края били черни /аз съм на 17-ти юли/ или - от 21.06 do 12.07 бели, останалите черни, нещо такова.

Джине, няма проблем! Peace

Редактирам се, за да ти кажа, че говорих с майка ми. Значи счупен телефон съм аз. Blush
Не са били на Санаториум, ама аз толкова съм разбрала. Наши близки са били и майка ми ги е питала за отзиви - не са били очаровани изобщо и тя се отказала /условията неприемливи /за майка ми/, а не било евтино, процедурите не били на ниво/.
Майка ми каза, че са били на квартира. От сутринта отивали в парка и цял ден изкарвали там - борови гори, минерална вода, там обядвали и така до вечерта. Майка ми каза, че е направено много хубаво, с люлки, басейни, много ресторантчета навсякъде. Не било скъпо.
Ако друго те интересува, кажи, ще я питам.


Виж целия пост
# 123
Аз съм бяла рачка тогава,в самото начало съм.До болка романтична,чувствителна ...и какви ли не щуротии.
Като съм тръгнала да разказвам за рачешките ми особенности,да се посмеете още малко. LaughingМими е решила,че когато двама души се женят,значи мъжа е принц.Това предполагам е дошло от любимите и приказки за Пепеляшка,Снежанка и Спящата красавица.Скоро ми казва-мамо,ти като си била булка,тати е бил принц,нали?а баща и направо и отговори без заобикалки-не,за най голямо съжаление на майка ти не бях принца на бял кон,а лейтенант на бяла Джета Crazy.Паднах!Детето изглеждаше доста объркано.Как въобще баща и си е позволил да не е принц!?
Виж целия пост
# 124
А, значи в къщи си отглеждам бяло раче. Затова е толкова чувствително. В градината ми казват, че плаче на Снежанка и Пепеляшка, защото му било мъчно за тях.
Виж целия пост
# 125
Значи  аз имам черно раче. Та Дивиана,какво казваш за черните раци?
Аз съм бяла рачка тогава,в самото начало съм.До болка романтична,чувствителна ...и какви ли не щуротии.
Като съм тръгнала да разказвам за рачешките ми особенности,да се посмеете още малко. LaughingМими е решила,че когато двама души се женят,значи мъжа е принц.Това предполагам е дошло от любимите и приказки за Пепеляшка,Снежанка и Спящата красавица.Скоро ми казва-мамо,ти като си била булка,тати е бил принц,нали?а баща и направо и отговори без заобикалки-не,за най голямо съжаление на майка ти не бях принца на бял кон,а лейтенант на бяла Джета Crazy.Паднах!Детето изглеждаше доста объркано.Как въобще баща и си е позволил да не е принц!?
Ох,Валенце, много ме разсмя твоята Мими.  Laughing. Нейният мъж може да е принц. Не разочаровайте детето. Hug
Виж целия пост
# 126
А, значи в къщи си отглеждам бяло раче. Затова е толкова чувствително. В градината ми казват, че плаче на Снежанка и Пепеляшка, защото му било мъчно за тях.
Това много деца са така, дъщеря ми /овен/ - също.
Като мъничка плачеше на тъжни детски филмчета, тъжни приказки. Сега също има неща, които я натъжават и не й е приятно да гледа, директно ми казва - това детско е много тъжно и ме кара да плача, спри го и не ми го пускай повече.
Виж целия пост
# 127
Ей,Пламси,като ти гледам аватарчето Миша много пораснала,пу-пу,да й не е уроки....Хриси май здраво изостава в класацията.... newsm78
Виж целия пост
# 128
Djina, аз бях намерила на приятелка квартира в Сандански за 35 цялата стая. Те бяха 3-ма, и Интернет имаха. Казаха че са много доволни.   Peace
Виж целия пост
# 129
Ами май Сандански ми е много далеко,разходите и за път ще са големи,което ще означава да пропуснем морето,а не ми се иска. Ще видим за Трявна,но определено се размислих за санаториум. Да си направим една организация за трявна за няколко дни като толкова много хора ходите там Simple Smile Аз ако отида за повече от 2 дена трябва да съм сама с децата.
Виж целия пост
# 130
Здравейте,разписвам се само в темата,защото изпуснах вече цяла.Сама съм с двете деца и ми е много зор,направиха ме на луда вече,така че като се върне мъжлето от командировка ще влезна в час .Лека вечер от мене Heart Eyes
Виж целия пост
# 131
Добро утро!
Едва заведох детето до градината. Но пък много се смяхме двамата. Такава пързалка е по тротоарите. По улиците по-лесно се придвижват хората.
Снощи, докато висях пред компютъра, Вики подреди пъзел от 100 елемента. Беше много горд. Laughing
Виж целия пост
# 132
Добро утро и от мен!!!
Момичета пак да ви се оплача,Меги беше болна на Коледа,сега пак е с Т.
Няма други симптоми,освен че сутрин като стане кашля два-три пъти и това е,
на предната Т с много афти по устата и изби един кътник.....
Вече се побърквах,тя до сега не е боледувала толкова често,а пие два имуностимилатора Sad
Тес,при Кари появиха ли се някакви симптоми и добре ли е вече?
Виж целия пост
# 133
Момичета, къде се подават документи за детските?  Моля, обяснете като на човек от друг град   Embarassed
 И какви документи трябва да нося?
Виж целия пост
# 134
Кари е добре от вторник още, мина й все едно нищо не е било  Rolling Eyes Нямама обяснение, явно някакъв вирус с единствена проява температура? slanced, сигурно ли е че има нужда Меги от имуностимулатори, сестра ми работи във фармацевтична фирма и много ме е наплашила по този въпрос, според нея имуностимулаторите са истински полезни само при деца с хронични проблеми и заболявания, при нормално здраво дете не бива да се дават.

ТИНА, видях те сутринта пред градината на малкия, ама бях в такси  Simple Smile Документите се подават в сградата отляво а Общината (часовника), там на 2 етаж се помещават социалните, желая ти търпение и здрави нерви. Според квартала, където сте регистрирани, си намираш в коя стая сте и така. А за документите какви да са надявам се някой друг да помогне, със сигурност служебна бележка за доходите и акта за раждане на детето, друго какво - не знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия