Отчет на набор 2003 - 41!

  • 15 808
  • 292
# 105
здравеите и от мен варзо оздравяване на болните наборчета.аз за нослето ползвам безсона св.мас за ниаколко дни 2-3 и хремата изчезва.Нашта докторка ни препорача да пие бронховаксон и вече втора зима не се е разболявала  newsm44
Виж целия пост
# 106
Етиа, много се смях с твоя син.  Laughing Иво вчера ме разпитваше децата като тръгнат на училище пак ли си играят. Нещо не си го представя много ясно училището, но му е и рано, де....
viki_hrisa, стисма палци на детенцето ти!

Виж целия пост
# 107
Бързам да си похваля детето, че напоследък само се оплаквам от него! Joy
Днес не ми даде да чистя с прахосмукачката. Взе я и сам изчисти! И доста добре се справи, беше пропуснал само едно местенце, но там нямаше как да се пъхне без да я разглоби! Много съм доволна! Сега ще бъде възнаграден. Ще го оставя да поиграе на компютъра докато аз изведа навън сестра му.
Взех си го наобяд, само да обясня защо си е вкъщи. Не съм от безхаберните родители Joy. А май точно от противоположните - вторник и петък си го прибирам наобяд, че нали ходим на пиано и танци отново. 
Болните да оздравяват, че ще се наказваме! Hug
Виж целия пост
# 108
Бети, браво на помощника ти!!!  Hug
Виж целия пост
# 109
Взех си го наобяд, само да обясня защо си е вкъщи. Не съм от безхаберните родители Joy.
Ехейй,вие май се бъзикате с обстановката. Crossing Arms Не е смешно-трагично е. Whistling Не е редно от 25 деца,да идват само 6!И не са болни-казах. ppp
Иначе браво на помощника! Peace
ПП:По-горното беше шегичка,да не се вързахте че съм сериозно обидена! hahaha hahaha
Виж целия пост
# 110
Mam4e, явно на тези хора не им е толкова необходимо децата им да посещават детска градина, след като се водят само по списък.  newsm78
Виж целия пост
# 111
Здравйте!

Етиа, твоя син ще ме умори от смях!  Всеки път ги ръси едни бисери! Joy

И Дени не иска да порасва и да ходи на училище. Там не можело да се играе и имало домашни. А пък съвсем не иска да става голяма защото само трябвало да ходи на работа. Не й харесва тази идея. И като и кажа, изяж си яденето, за да станеш голяма - тя ми  казва - Аз не искам да ставам голяма, искам да съм си детенце! Simple Smile

Wild child с удоволствие бих изпратила всичкия сняг. Вече ми писна да рия и да се чудя къде да си паркирам колата. 

Тук е някакъв нечовешки студ. Направо не мога да повярвам. Тази сутрин показваше -36. Като излезнеш навън и за секунди ти се сковава и лице и ръце всичко. Дават го утре вдругиден да се затопли до -10.  Crazy

Бети, браво на помощника.  bowuu

свраче, аз съм използвала сребърна вода за децата докато бях в Бг. Наистина помага. Убива бактерии, хремата минава бързо. Но не трябва да се прекалява с нея, защото четох, че среброто се натрупва в организма. Среброто е универсален бактерио-убивач! Laughing Не случайно навремето кралските особи са се хранили от бебета със сребърни прибори.

Хайде лек ден от мен. Отивам да се опаковаме, за да ги водя на градина!
Виж целия пост
# 112
До сега "учихме" с моя синковец и в момента вече си е в царството на играта  smile3540 ukliam1
Никой не обърна внимание на "моята"-сребърна вода,дето ни помогна да се справим с хремата и с бактериите hahaha Crossing Arms
Бързо оздравяване на малчовците от нас!

и аз от две години Ники го "лекувам" със сребърна вода и многократно съм се убедила в нейното действие.
Сега се убеждавам в действието на клеевата тинктура.
Виж целия пост
# 113
Здравеите !
Бети браво на помощника. smile3501
Габи пък чака с нетърпение да ходи на училище.Не иска вече на градина.
Ето малко снимки на моя болен който се възползва от отцъствието на кака си и си поигра с нейните играчки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=330621&pid=10021606
Виж целия пост
# 114
Яна, да ти оздравява по-бързо сладура, пу-пу!!!  Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 115
Ок...айде и аз се развеселих,че има коментари относно сребърната вода Peace
yanakr,само Аз да не разбера,че  някой  ми е пипал играчките..Това са си живи компромати Joy
Mam4e, явно на тези хора не им е толкова необходимо децата им да посещават детска градина, след като се водят само по списък.  newsm78
Чиби,на мене ми е важно детето ми да ходи на градина,но се убеждавам,че при 31 присъстващи(на списък са 38) става всичко друго,но не и обучение или свястна игра!И почти съм убедена,че не всички са здрави..Даже за догодина като си мислих за предучилищна..уж да не го деля от групичката,уж г-жите да са едни и същи..За това сега сричаме и учим туй-онуй,че догодина си представям какъв калабалък ще е и каква подготовка ще им спретнат!Не казвам нищо за г-жите!Но  колкото и  да е качествен едни педагог,то при бройка над25 деца ми се струва,че е най-вече пазвантин и укротител...Още се чудя за догодина...
Виж целия пост
# 116
сврачето, би ли дала някакъв линк за сребърната вода?Изследвано ли е това чудо, по лекарско предписание ли се пие?
Яна, много ти е сладък и бързо да оздравява.
Виж целия пост
# 117
http://verbena-m.com/index.php?item_id=22
това..на първо четене..
Аз докато не изръшках Гугъла с въпроси ,не мирясах! JoyИнъче,без инфо ,знаеш ли кога ще купя...
Виж целия пост
# 118
Здравейте, и мен ме заинтригува тази сребърна вода.Ще взема да потърся в аптеките или в билковите магазини.

Голям проблем с Криси - непрекъснато ръцете му са в устата, особено като гледа телевизор. Ноктите не ги гризе, просто някой от пръстите все са му в устата. Какво да правя? Постоянно му правя забележка, но.... Дайте съвети.Pleasssse
Виж целия пост
# 119
Атлантика, сякаш описваш моя, непрекъснато нещо в устата, пръсти, коли, фулмастери и каквото има под ръка.  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия