На море в Гърция

  • 203 587
  • 726
# 315
Имам една чуденка - в сайтовете хотелите изглеждат прекрасно, лъскави и т.н., но като гледам тук там снимки от местностите - ми това са много малки и обикновени селца, все едно Мичурин или Царево...Затова се чудя - аз ли се бъркам и просто съм попаднала на кофти снимки или действително е така?

има доза истина в думите ти.
Но дори с големината на Царево и Мичурин, гръцките курорти са по-добри, чисти, осветени, пълни с дет. кътове и т.н.
А спокойствието, което цари там, го няма на нито едно нашенско кътче от черноморието. Просто там е безвремието...
Абсолютно съм съгласна с Шани  Peace
за съжаление нашето Черноморие напоследък - не е това, което беше  Sick освен огромни хотели в почти бетонни "гета" без никаква зеленина и на всичко това отгоре безцеремонно обслужване  #Puppy dog друго май не остана  no
определно предпочитам да си "дам  парите" за нещо, което си заслужава  thumbsup поне аз така мисля  Thinking
Виж целия пост
# 316
още не ми се отваря  newsm78
http://www.acrotel.gr/
това е сайта на веригата - отгоре си избираш хотела  Peace

bibi, през коя агенция направихте резервацията ...че всички ми предлагат само Villige ....а от хотела още не са ми отговорили на запитването  newsm78
Виж целия пост
# 317
Вяра,писах лично  Mr. Green
Виж целия пост
# 318
eто това е сайта на веригата, аз последно смених Lily Ann Village с Lily Ann Beach, защото е на брега 618 евра е цената за фамилна стая (апартамент) sea view, НВ за 4-мата. Ама пък не е в селото, а между двете села Никити и Неа Мармарас (дано има къде да се разхождаме, ако не ще се ходи с кола или автобус до селата). Beach  в момента се ремонтира, та поне това ще е хубаво.

Хотела е на брега, точно преди Атена палас. Веднъж се отбихме да го видим.
Плажа не е много голям, но наблизо са хубавите Калогрия и Агиос Йоанис. Също и много други около Торони, на които не им знам имената.
За разходки наистина трябва с колата да ходите - до Неа Мармара, курорта Порто Карас, чаровното пристанище Порто Куфо......
Виж целия пост
# 319
eто това е сайта на веригата, аз последно смених Lily Ann Village с Lily Ann Beach, защото е на брега 618 евра е цената за фамилна стая (апартамент) sea view, НВ за 4-мата. Ама пък не е в селото, а между двете села Никити и Неа Мармарас (дано има къде да се разхождаме, ако не ще се ходи с кола или автобус до селата). Beach  в момента се ремонтира, та поне това ще е хубаво.

Хотела е на брега, точно преди Атена палас. Веднъж се отбихме да го видим.
Плажа не е много голям, но наблизо са хубавите Калогрия и Агиос Йоанис. Също и много други около Торони, на които не им знам имената.
За разходки наистина трябва с колата да ходите - до Неа Мармара, курорта Порто Карас, чаровното пристанище Порто Куфо......
eй такива комертари по същество обиам  Mr. Green. много благодаря.  Peace
Виж целия пост
# 320
Имам една чуденка - в сайтовете хотелите изглеждат прекрасно, лъскави и т.н., но като гледам тук там снимки от местностите - ми това са много малки и обикновени селца, все едно Мичурин или Царево...Затова се чудя - аз ли се бъркам и просто съм попаднала на кофти снимки или действително е така? Ако е така - не виждам никакъв смисъл да бием пътя до там, пък и на двойна цена  newsm78
Хайде да се сдобрим... Wink...
Повярвай ми бях се заканила преди години,че никога няма да отида на море в чужбина.
Но просто миналата година на Албена ни кипна и скоро по нашето Черноморие няма да отидем.
Всичко в Гърция е различно, ВСИЧКО и си заслужава.А като разстояние до Сани ризорт например е същото като София-Варна.
Виж целия пост
# 321
 Joy
 Peace

Аз наистина се чудя, защото до сега не сме ходили на почивка в чужбина, независимо къде.
Ако трябва да съм искрена - малко ме е страх с детето да тръгнем, почти съм сигурна  обаче, в  следствие на коментарите в темата, а и от миналата година също, че веднъж ако се "престрашим"...може би и ние няма да искаме повече на нашето черноморие. Продължавам да следя, въпреки че юли вече сме капарирали в Бг, но септември живот и здраве искаме да отидем сами с мъжа ми  Wink
Виж целия пост
# 322
благодаря за полезното инфо
ние се гласим за Тасос това лято
но как да стигнем до там без кола  newsm78
някакви идеи?
Виж целия пост
# 323
ДОКОЛКОТО ВИЖДАМ - МНОГО ПО-ИЗГОДНИ ЦЕНИТЕ ЗА ПЪТУВАНЕ СА ПРИ ПАКЕТИТЕ С ВКЛЮЧЕН ТРАНСПОРТ  Peace
пък и е много по-удобно, когато ти е организирано...
Виж целия пост
# 324
благодаря за полезното инфо
ние се гласим за Тасос това лято
но как да стигнем до там без кола  newsm78
някакви идеи?

Доколкото знам , трябва да има автобуси от София до Кавала и от там ферибота до Тасос, но на Тасос без кола май е  малко сложно....
Ние сега заминаваме за там , но сме с колата.
А иначе има влак от София до Солун и е само 30лв. билета за отиване и връщане и пак може да се комбинира с автобус до Кавала.
Виж целия пост
# 325
Liuliu, благодаря за инфото


viliko, така е, да
затова  се оглеждаме за такива агенции
Виж целия пост
# 326
Ако стигнете до Тасос без кола и сте без деца, там на място можете да наемете скутерчета- струваха 10 евро за 24 часа и са много удобни за разходки по острова. Ако сте с деца, обаче, това не е много подходящо и не знам как можете да се движите. Другият вариант е наистина да пътувате организирано с автобус и да се ограничите в рамките на населеното място, в което е хотела.  А си мисля, че може да има и някакъв вътрешен обществен транспорт на острова, но това са само предположения.
Виж целия пост
# 327
http://www.travel.bg/package_view.jsp?ID=17&lang=1&pid=37290
и http://www.sofiatour.net/02/943-13-43/summer_holidays_greece/view.html?oid=59829 - 330лв на човек

иначе ето какво намирам -
Как да стигнем
Най-добрият вариант да се стигне до Тасос е с кола. Във всеки друг случай за да обиколите острова ще се нуждаете от автомобил под наем, което при цена от минимум 35 евро на ден ще оскъпи доста екскурзията, особено ако искате да останете седмица или повече.
Вариантите за достигане до Тасос са два, тъй като до острова тръгват фериботи от Кавала и Керамоти. С първия се пътува по-дълго и съответно е по-скъп (16 евро на кола в една посока и по 3 евро на човек), а при другия навъртате още петдесет километра с колата, но пък плащате 10.40 евро за автомобила и по 2 евро на човек.

Виж целия пост
# 328
мдааа, ако не намерим организиран вариант Тасос ще отпадне докато не се снабдим с возило и в БГ

мерс за помощта  Hug

СофияТур май щe ги пробваме
дано успеем да се запишем 2 седмици преди датата
Виж целия пост
# 329
Моля,внимавайте с прекалено евтините оферти,освен ако не са в промоция.
Нали знаете-Пълно щастие няма!Не може да ти е много евтино и много хубаво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия