На море в Гърция

  • 203 583
  • 726
# 435
Момичета, дали някой е ходил в този хотел http://www.iliomare.gr/default.aspx?lang=eng, да сподели отзиви?  Hug  bouquet
Има доста лоши отзиви за този хотел. Нямам преки впечатления. Потърсете пак и вие инфо, но аз това съм срещала.
Виж целия пост
# 436
мисля,че пътната такса е 2 евро,плаща се по пътя ,на едни кабинки като кпп-та,няма как да ги пропуснете

В посока Атина има такси.

На всеки Тол е различна таксата.
Варира от евро и нещо, до 2е и нещо Laughing

п.п. Ма как го обясних ooooh!
Виж целия пост
# 437
Momi4eta, ako iskate da vidite reiting na daden hotel, vijte v trivago - tam ima ne samo otzivi, no i reitinga ot holidaycheck i tripadvisor  Grinning Ima i snimki napraveni ot turisti i mojete da sravnqvate cenite za hotelite v golemite saitove za rezervacii (expedia, bookings i t.n.). Ako se registrirate, mojete da napishete i mneniq za hotel, koito shte e mnogo polezen za drugi hora.
Dano i az sam vi bila polezna i se izvinqvam mnogo za kirilicata  Blush
Виж целия пост
# 438
И аз пак да си подновя питането за двуетажните легла в сем. бунгала - удобни ли са, високи ли са  и пр.? Благодаря!

И аз питам за двойните легла. Че моите са на 9 и половина, дано не е тясно.

Чадърите категорично ли са платени? И какви са цените? На нас ни трябват поне два newsm78
Явно тук няма кой да ни отговори.
Аз разпитах служителката от агенцията чрез която направихме резервацията. Тя каза, че всичко било на ниво, оплаквания от клиенти не е имало от нищо /в т.ч. и от стаите и леглата/. Плажа, както се вижда и от снимките  е голям, хубав и е само на хотела,камъни не се виждат, много спокойно е навсякъде, защото територията е огромна, а комплекса е затворен тип. Като минус е, че чадърите наистина са платени, както и алкохола /не влиза в НВ-а/. За това беше писала преди няколко дни Еva. Според жената от агенцията, това е най доброто място на Тасос /а те предлагаха за там още доста вкл. и
http://www.iliomare.gr/default.aspx?lang=eng/.
Някои клиенти се оплаквали само от пауните, които пищяли и им плашели децата. Laughing
Ако не ви е късно след 2 седмици ще имам и лични впечатления от там и ще пиша. Peace
Виж целия пост
# 439
Много мерси. Няма да ни е късно след 2 седмици, заминаваме на 27 юни. Аз се чудех дали ще е прилично край наетия чадър да забием и наш - никога досега не сме го правили, но видях готини чадъри в един магазин и се замислих дали да не си закупя - един никога не ни стига, четирима сме. А аз съм
Виж целия пост
# 440
Момичета, дали някой е ходил в този хотел http://www.iliomare.gr/default.aspx?lang=eng, да сподели отзиви?  Hug  bouquet


samo lo6i otzivi sam 4ela za tozi hotel.pogledni v journey mneniata 
Виж целия пост
# 441
nokia65 , Егвийн ал-Вийр    bouquet

Отказвам се тогава.
Виж целия пост
# 442
Привет!
Вчера се върнахме от Сани биич клуб!
Притеснявахме се дали ще имаме проблеми на границата! Пътувахме 4 възрастни+ деца на 4 и 6г. без столчета!
Нямахме никакви проблеми освен неудобството за мен, разбира се!
Бяхме взели малкото столче, което е на големия, но то така и не влезе в употреба!
Така че...смело пътувайте!
Весели летни ваканции!
Виж целия пост
# 443
на гарниците не правят проблем за столчета, те не са полицай. Може да имате проблем на границата, ако пренасяте необявени стоки или документите не са ви изрядни. Ако пътува дете с единя родител и няма пълномощно или нещо с лична карта или задграничен паспорт, зелена карта за колата, от такова естество.
Виж целия пост
# 444
Много мерси. Няма да ни е късно след 2 седмици, заминаваме на 27 юни. Аз се чудех дали ще е прилично край наетия чадър да забием и наш - никога досега не сме го правили, но видях готини чадъри в един магазин и се замислих дали да не си закупя - един никога не ни стига, четирима сме. А аз съм
Всъщност няма да ти свърша работа..., имах предвит,че след 2 седмици заминаваме. Flushed

Но при всички случаи няма да сбъркате, сигурна съм!
Виж целия пост
# 445
Мой приятели ще ходят в Истион клуб и ние искахме да се присъединим към тях, но за съжаление имиме резервация в Океания клуб, която не можем да откажем и казаха на All Inclusive с София Луксъри травел от 10 юли са плащали по 120 евро на човек на ден. Доколкото знам е нов хотел , но не знам дали е по- добър от Океания, ако някой има тази база за сравнение нека да пише.
Виж целия пост
# 446
Мой приятели ще ходят в Истион клуб и ние искахме да се присъединим към тях, но за съжаление имиме резервация в Океания клуб, която не можем да откажем и казаха на All Inclusive с София Луксъри травел от 10 юли са плащали по 120 евро на човек на ден. Доколкото знам е нов хотел , но не знам дали е по- добър от Океания, ако някой има тази база за сравнение нека да пише.

Не съм ходила, но проучвах този хотел Истион клуб още миналото лято когато го отвориха.Не сравнявай несравними неща, твоят хотел и като такъв, и като място е в пъти по-добър! Peace
Виж целия пост
# 447
Не съм ходила в Oceania, но ще дам мнението си за Истион - плажът му е малък и доста каменист, стаите са ок, храната горе долу - нямаше голямо разнообразие - 2-3 вида плодове, 2-3 вида измислени пасти, които дори не бяха нарязани - бюфетът сравнен с 4звезден бг хотел направо бледнеше ... Като цяло 5 звезди са му доста според мен. Иначе е ново, поддържано, не е като в някои други гръцки хотели със съмнителни качества.
Виж целия пост
# 448
Бяхме в Океания през зимата!
Водят го 5звезден, но определено не бих казала, че е топ!
Освен това е огромен, комерсиален и като цяло е по-стара конструкция!
Храната беше добра, но въпреки всичко мисля, че трябва да е по-скоро 4+ отколкото 5!
5 си остава Сани!

Добро впечатление ми прави 4звездния Илио Маре на о.Тасос  http://www.profi-tours.bg/pochivka_v_greece/pochivka_na_ostrov_t … el_ilio_mare.html

 Peace
Виж целия пост
# 449

Добро впечатление ми прави 4звездния Илио Маре на о.Тасос  http://www.profi-tours.bg/pochivka_v_greece/pochivka_na_ostrov_t … el_ilio_mare.html

 Peace
Това от собствени впечатления ли е или офертата ви хареса? Има доста лоши отзиви за този хотел, за това питам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия