В смисъл не е всеки месец това състояние. Дали, когато не ме болят означава, че цикълът е без овулация /ановулаторен/?
В смисъл не е всеки месец това състояние. Дали, когато не ме болят означава, че цикълът е без овулация /ановулаторен/?

И при мен положението е същото, а не съм се сетила да питам гинеколог до сега....Аз също имам подуване и болка всеки път, но понякога е просто ужасно.Болката е непоносима,гърдите ми стават тежки като камъни и направо парят
Този месец направо плаках от болка, наложи се да правя студени комреси.Миналия пък подуването беше съвсем малко.И това, както казва Нати, в дните на овулация.После малко спадат и болката и дискомфорта са съвсем поносими.
/е, от цялата тая ситуация поне мъжът ми е щастлив
И при мен положението е същото, а не съм се сетила да питам гинеколог до сега....Аз също имам подуване и болка всеки път, но понякога е просто ужасно.Болката е непоносима,гърдите ми стават тежки като камъни и направо парят
Този месец направо плаках от болка, наложи се да правя студени комреси.Миналия пък подуването беше съвсем малко.И това, както казва Нати, в дните на овулация.После малко спадат и болката и дискомфорта са съвсем поносими.
/е, от цялата тая ситуация поне мъжът ми е щастлив 

Спрях вече да се вглеждам толкова сериоzно в симптомите. Броя 2 седмици след овулация и чакам да ми дойде/не дойде.
Препоръчани теми