епилатор Филипс или Браун? С дискове или с пинсети?

  • 392 078
  • 1 410
# 180

Много ти благодаря за информацията newsm51
Виж целия пост
# 181
добре а някой да даде мнение за  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027132
Виж целия пост
# 182
Здравейте момичета,
до сега винаги съм си ползвала Браун, втори подред и съм много доволна, обаче вие ме замислихте за новия Филипс и ми е любопитно дали наистина работи под вода и толкова ли е безболезнено? А да и винаги ли се продава в комплект, не може ли само интимния да вземеш?









Виж целия пост
# 183
Цитат
Филипс си е една от най-добрите марки за епилатори
Peace
Виж целия пост
# 184
Аз съм за Филипс с дискове.  Wink
Виж целия пост
# 185
Цитат
Филипс си е една от най-добрите марки за епилатори
Peace

Е, да, другата е Браун. Joy
Виж целия пост
# 186
Здравейте,
по принцип между Филипс и Браун предпочитам марката Браун. Като технология на епилиране обаче, дисковете са по-добри от пинсетите. Дори сутринта за пореден път се убедих в неудобството на работата с пинсети - винаги трябва да внимаваш за ъгъла, под който контактува работещата глава с кожата, за да е ефективен епилатора с пинсети. Дисковете имат по-голяма "работна площ". Струва ми се, че са и по-безболезнени.
Виж целия пост
# 187
Здравейте,
по принцип между Филипс и Браун предпочитам марката Браун. Като технология на епилиране обаче, дисковете са по-добри от пинсетите. Дори сутринта за пореден път се убедих в неудобството на работата с пинсети - винаги трябва да внимаваш за ъгъла, под който контактува работещата глава с кожата, за да е ефективен епилатора с пинсети. Дисковете имат по-голяма "работна площ". Струва ми се, че са и по-безболезнени.
В какъв смисъл трябва да внимаваш за ъгъла, под който контактува работещата глава с кожата, за да е ефективен епилатора? Това не го разбрах, да не би в това да се крие тайната на моя неуспех с епилатора Rolling Eyes
Виж целия пост
# 188
Здравейте,
по принцип между Филипс и Браун предпочитам марката Браун. Като технология на епилиране обаче, дисковете са по-добри от пинсетите. Дори сутринта за пореден път се убедих в неудобството на работата с пинсети - винаги трябва да внимаваш за ъгъла, под който контактува работещата глава с кожата, за да е ефективен епилатора с пинсети. Дисковете имат по-голяма "работна площ". Струва ми се, че са и по-безболезнени.
В какъв смисъл трябва да внимаваш за ъгъла, под който контактува работещата глава с кожата, за да е ефективен епилатора? Това не го разбрах, да не би в това да се крие тайната на моя неуспех с епилатора Rolling Eyes

Според мен, докато при филипс дисковете са по цялата площ на епилиращата глава, пинсетите са разпръснати и трябва да внимаваш епилаторът да е винаги на 90 градуса, защото иначе пинсетите ще хващат космите под ъгъл и може да не ги отскубват правилно. При дисковете, все една част от главата ще е на 90 градуса, както и да го държиш.
Виж целия пост
# 189
И аз да изкажа своето мнение Simple Smile
До преди няколко дена имах този на Филипс, но се повреди:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027093
Много бях доволна от него, но това, което ми харесваше най-много, беше че е страшно бърз. Бръснещата глава, приставката за деликатни зони и охлаждащата приставка съм ги ползвала само по веднъж, колкото да ги пробвам.Аз не намерих смисъл от тях. Затова като тръгнах онзи ден да търся епилатор, реших да няма  никакви такива ненужни за мен екстри, които само вдигат цената. Единственото условие беше да е бърз, колкото стария. Купих си този, пак на Филипс, естествено:
https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside/ … p;detailScenario=
Страхотен е, много, много съм доволна, защото освен бърз, е с доста по-широка епилираща глава от предишния, което значи, че обхваща по-голяма площ от кожата и епилирането става още по-бързо Simple Smile Има и лампичка, която осветява кожата и космите, но все още не мога да кажа дали е кой знае какво удобство, трябва малко повече да го ползвам.Simple Smile
Да кажа, че и първия ми епилатор беше на  Филипс. Аз не смятам, засега да сненям марката Grinning




Виж целия пост
# 190
lija, поздравявам те за покупката.  Grinning Имам същия, но и с бръснеща глава (малко по-скъп- 149лв., на промоция в Технополис). Старият ми също беше Филипс, но с метални дискове. Разликата между тях е в бързината (новият е по-бърз). Та, на въпроса- определено Филипс!! Признавам, че не съм пробвала Браун, но пък и защо да пробвам като Филипс си върши перфектно работата?!  yes  Wink
Виж целия пост
# 191
Признавам само и единствено ФИЛИПС. Сменям ги през няколко години /може би 2-3/ защото стария  ми е писнал, а не защото не съм доволна от него. Така съм си разхвърляла няколко - един на вилата, един на морето, един в къщи.  Бързи са, изскубват безпощадно дори непоникнали косъмчета /като че ли прави лек пилинг на кожата и ги изкарва на повърхността, а от там захваща и скубе/, имат всякакви възможности за избор - с охлаждаща глава /аз така и не ползвах тази приставка/, бръснеща приставка и т.н. Задоволяват всеки каприз.  Mr. Green Много съм доволна и поне за сега не бих пробвала нито Ровента, нито Тефал /имах, изобщо не ми хареса и го подарих/, нито Браун.
Виж целия пост
# 192
И пинсети и дискове, всичко къса косъма  Stop Моята козметичка ми го сподели, не заради реклама или нещо друго. Какъвто и епилатор да си вземете от 5 косъмчета ще отскубва 1 и ще накъсва 4. Купих си втори епилатор Браун, но ми накъсва косъмчета яко  #Crazy  Много лошо
Виж целия пост
# 193
И пинсети и дискове, всичко къса косъма  Stop Моята козметичка ми го сподели, не заради реклама или нещо друго. Какъвто и епилатор да си вземете от 5 косъмчета ще отскубва 1 и ще накъсва 4. Купих си втори епилатор Браун, но ми накъсва косъмчета яко  #Crazy  Много лошо

Това абсолютно не е вярно. А и що за обобщения? За да твърди някой, че всички епилатори късат, трябва и всички да е пробвал   Crazy  
Аз ползвам епилатор от дълги години (2 бр. Филипс, за да съм точна), никога не съм имала накъсани косми. Ако при теб се случва, или епилатора е кофти, или косъмчетата ти са прекалено тънки и фини и лесно се късат по принцип.
А козметичките определено имат интерес да препоръчат направена от тях кола маска пред ползване на епилатор, но всеки сам си решава кое е по-добре за него  Peace  
Виж целия пост
# 194
И аз се колебая м/у браун и филипс, този който lija е взела ме притеснява като е с толкова широка глава да не е много болезнен за деликатните зони, някой има ли такъв и ползва ли си го за там ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия