Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да отрежете блат за торта и как да го сиропирате?
Как се използват прахообразните хранителни оцветители?
Кои захарни покрития се втвърдяват бързо и кои по-бавно?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да отрежете блат за торта и как да го сиропирате?
-
Как се използват прахообразните хранителни оцветители?
Прахообразните хранителни оцветители се разтварят в няколко капки вода, само толкова, колкото е необходимо за разтваряне. Първо се приготвя захарната паста, след което се разделя според нуждите. След като се разтвори, боята може да се използва за оцветяване на захарната паста чрез добавяне на малки количества към нея, докато се постигне желаният цвят.
-
Кои захарни покрития се втвърдяват бързо и кои по-бавно?
-
Колко дълго издържат захарните покрития?
-
Как да намажа тортата отстрани с крем, без да зацапам подложката?





ама пък като се появяваш с разкошна торта го правиш
Шишовете за плетене от какво са, как ги направи толкова правилни? 
). Видя че няма нищо страшно в правенето на двуетажна торта , нали ( само малко повече цапаница , особено ако я правиш с различни кремове) . Малкия да ви е жив и здрав , лошите моменти да останат за гърба ви ( и ние минахме от там тази година , затова много добре разбирам през какво е преминала сестра ти
, обаче май всички ви изредих .

мога да кажа какво направих... разпечатах си на един лист 1:1 така както исках да изглеждат буквите. задължително се слагат интервали между всяка буква, за да можеш върху тях да рисуваш или моделираш буквата. с шприц си направих фитилите (мнооооооого натискане трябваше, щото масата не е мека и трудно минаваше) и после си ги врътках и така. ето
на мен писането също ми е проблем, но нямаше как да откажа. желанието беше за точно този надпис, имах късмет, че нямаше изисквания за вкус и външен вид
те такива риби и аз ям 