Кога спряхте да гладите нещата на бебето?

  • 10 799
  • 312
# 15
Гладех около месец. Mr. Green
Виж целия пост
# 16
Гладя си по принцип,а не защото имам бебе
Виж целия пост
# 17
Гладех около месец по настояване на майка ми. Ако имам второ дете и толкова няма да гладя.
Виж целия пост
# 18
Гладих само 1вия месец.
Виж целия пост
# 19
Гладих и двете си деца 1 месец сега гладя само горните дрешки.
Виж целия пост
# 20
3 месеца гладих всяко пране включително и нашето, после предимно бельото. вече сме на 3,7 год., но изгладеното бельо е табу
Виж целия пост
# 21
Гладя всичко и нямам намерение да спирам за сега  Rolling Eyes  Peace
Виж целия пост
# 22
След като навърши 2 месеца спрях да му гладя нещата Peace
PeaceСега гладя само това,което има нужда
Виж целия пост
# 23
ами аз гладя всичко на ред, наше, детско, бебешко...не знам защо да спирам ...
Виж целия пост
# 24
И аз гладя всичко Peace Не мога да си представя да облечем неизгладени дрехи или да спим в неизгладени чаршафи Rolling Eyes Само чорапите не гладя.
Виж целия пост
# 25
Гладя всичко нейно- дрехи, чаршафи. Не мисля да спирам скоро. Peace
Виж целия пост
# 26
Аз в началато не гладех, но сега толкова обичам да й гладя дрехите, скоро няма да спра! Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 27
интересна тема - ако се глади заради стерилност ок, но пък има материи, които не се мачкат и ми се вижда безсмислено да се глади всичко след като бебето е пораснало. Гладя само това от нашето пране, което се мачка (логично) и не виждам смисъл от гладене на чорапи? Уточнявам, че още очакваме бебето, по вашите съвети ми се вижда добре да се глади до 3 месеца средно, ще питам и докторите какво мислят.   bouquet
Виж целия пост
# 28
Гладих до около 6-тия месец,но ужасно много мразя гладенето.Сега ползвам сушилня и съм много доволна Mr. Green
Виж целия пост
# 29
ние сме на 3 месеца и все още ссе гладим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия