Кога спряхте да гладите нещата на бебето?

  • 10 799
  • 312
# 30
Никога не съм гладила дрешки на дъщеря ми заради дезинфекция. Много рядко ми се случва да й изгладя нещо, само ако е многоо намачкано, все пак не искам дъщеря ми да ходи с намачкани дрехи. Само дрешките й за изписване , бяха минати с ютия и то защото ги донесоха майка ми и свеки , а те бяха много изумени , че не гладя дрешките на Жаси , за да ги дезинфекцирам.
Виж целия пост
# 31
Гладих до 6 месец,а сега гладя само,които са много намачкани. Hug
Виж целия пост
# 32
Гладих 3-4м. всичко, а сега само дрешките, с които реша да го облека за разходка.
Виж целия пост
# 33
2-3 месеца гладих почти всичко, после само ако нещо е смачкано  - с естетична цел!
Виж целия пост
# 34
на 7-8м. когато дойде лятото
Виж целия пост
# 35
Като навърши 5 месеца спрях да гладя всичко от-до. Сега гладя намачканите неща и задължително дрешките за разходка Peace
Виж целия пост
# 36
 Гладих по изключение един  след операция, заради шевовете.Иначе не гладя,но обичам лятото да оставям дрехите да постоят на слънце, бях чела ,че това е полезно.
Виж целия пост
# 37
Изгладих ги след първото пране и това е...
Виж целия пост
# 38
И аз гладя всичко Peace Не мога да си представя да облечем неизгладени дрехи или да спим в неизгладени чаршафи Rolling Eyes Само чорапите не гладя.
Виж целия пост
# 39
Гладех само първия месец.
Виж целия пост
# 40
След като навърши 3 месеца.
Виж целия пост
# 41
Аз все още ги гладя и мисля и така да е за в бъдеще .Гладя и нашите също-така съм свикнала  Peace
Виж целия пост
# 42
Никога не съм му гладила дрехите. Само тези, които изглеждат зле.
Виж целия пост
# 43
До 3тия месец.
Виж целия пост
# 44
до 5 месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия