мноооого бледа тестова черта

  • 115 839
  • 931
# 180
Днес пак направих- две чертички!!!!!!!!!!!!!
честито  Hug
Виж целия пост
# 181
И аз да се включа, при мен нещата са същите Simple Smile
3 теста -3 много бледи чертички-в зависимост от това кога е правен теста-яркостта им е различна-сутрин-най-ярка(но все пак не е като другата)!
Вече 7-ми ден закъснение... Обаче аз все още не мога да повярвам, тестовете ги правих в сряда.Смятам тази седмица да направя още един , за да видя какъв ще е резултата...
След 6 месеца опити-май се случи Simple Smile, но мисля да изчакам и тази седмица и тогава да отида на лекар.
Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 182
И аз да се включа, при мен нещата са същите Simple Smile
.....
Какво ще ме посъветвате?
Тихичко честито, мила   bouquet Hug  bouquet. Аз лично те съветвам да си пуснеш кръвен тест и след 48 часа да повториш  Hug
Виж целия пост
# 183
Благодаря  fingerscrossed
Къде да го направя този тест?Джи Пи-то каза, че не била чувала за такива... Shocked
А смятам, че тя е човекът, който трябва да ме насочи...Казаха ми да чакам 2 седмици закъснение, ако теста пак е положителен, да отида да ми дадат направление...
Виж целия пост
# 184
Във всяка лаборатория пускат кръвен тест за бременност.А как може личната ти да не е чувала, не знам Shocked
Виж целия пост
# 185
И на мен ми стана много интересно, но реших да не се заяждам...
Виж целия пост
# 186
Във всяка лаборатория пускат кръвен тест за бременност.А как може личната ти да не е чувала, не знам Shocked
Peace
странно лекар да не знае, че има кръвен тест за бременност  Thinking
Виж целия пост
# 187
Не знам не знае ли или се прави на луда обаче думите на сестрата бяха : "Ами аз не знам за такива кръвни изследвания, ние процедираме по следния начин:две седмици закъснение и даваме направление за гинеколог-от там нататък-той ще ти каже!"  Shocked Shocked Shocked
Говорим за жена, която 2/3 години не можа да открие, че брат ми има астма, а му даваше хапчета за кашлица .... А цял живот цялото ни семейство е при нея..Това ме накара сериозно да се замисля...
Виж целия пост
# 188
вярно ли Shocked, по добре я смени
Виж целия пост
# 189
За съжаление-да...сигурно и това ще стане.Но това с кръвния тест направо ме втрещи.Колкото и да не съм наясно с нещата-поне от форума имам някаква представа за тестовете, но като чух взех да се съмнявам дали грешката все пак не е в мен  newsm78 newsm78
Смятам да повторя теста в сряда и ако е положителен, отивам за направление.Така или иначе не се сещам в коя лаборатория мога да си направя тест-не ходя много често по такива места.
Виж целия пост
# 190
Boyanna направи ли отново тест? Има ли промяна?
И при мен е така с много светли втори чертички и чакам да потъмнеят, но за сега няма голямо развитие.
Виж целия пост
# 191
Здравейте момичета,
този месец и ние поработихме за бебка. И да видим...
Аз разбира се постоянно се вглеждам в себе си. Какво ли не ми беше, но ако трябва да съм искрена нямаше силно изразен симптом на бременност. А и дори и да има такава си мисля, че е твърде рано за симптоми. А? По едно време миналата седмица ужасно силно усещах всякакви миризми, в друг момент ми се струваше, че ми се гади.
Бях се зарекла да не правя никакви тестове, за да няма разочарования, но не се стърпях. Поне си взех двойна опаковка (за да имам тест и за утре сутрин).
Първия го направи към 18:30.  Към 5-тата минута се появи нещо наподобяващо на 2-ра чертичка, но толкова бледо, че на моменти имах чувство, че вече си внушавам.
Днес по календар ми е датата на цикъла и съм изпълнена от всякъде с ПМС. Най-ужасното е, че усещам аритмия, на моменти силно вътрешно напрежение и нервност без причина.

Съжалявам за дългия пост , но съм изпълнена с въпроси, мисли и надежди.
Благодаря на всички за вниманието!

Утре сутрин ще повторя теста и дай боже чудото да е станало!
Виж целия пост
# 192
Привет и от мен, мили момичета Hug

Включвам се в тази тема, тъй като и аз само преди няколко месеца изживях същите прекрасни вълнения Simple Smile След 5 месеца опити, имах радостното основание да прибегна с надежда към тестовете. Направих си два теста в деня, в който трябваше да ми дойде месечния цикъл и видях много бледа и едва забележима втора линийка. Тя ми даде голяма надежда, макар и да не бях сигурна, че теста е положителен. Направих си нови два теста след четири дни - резултатите бяха две ярки красиви линии. Пожелавам от сърце на всяка от вас това щастие...явно бледата линийка е знак, че чудото е станало Simple Smile

Стискам палци на всички да видят мечтаните две чертички, а на тези, които вече са ги видели пожелавам сладко и леко бременеене и много красива рожба на финала!
Виж целия пост
# 193
smile 82, благодаря за милите думи и моралната подкрепа.
Виж целия пост
# 194
Не съм повторила теста все още - в сряда...
Относно симптомите...на мен ми се гади още 4/5 дни след евентуалното зачеване-не ми се пие кафе, не ми се пуши...а по принцип аз съм луда за кафе , обожавам кафе, а сега и едно не мога да изпия...Не знам , стискам ви палци на всички.
Аз ще пиша като има новини! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия