мноооого бледа тестова черта

  • 115 839
  • 931
# 195
Браво Боянче, аз не бих издържала до сряда.
От къде го това търпение? Така трябва.
Виж целия пост
# 196
Момичета,стискам ви палци Praynig да се похвалите.И аз бях така с едва забележима черта(даже мислех,че само в моето въображение) на първия тест.
Виж целия пост
# 197
Мойте чертички предишните дни бяха по - наситени, а сета стават по - светли. Предполагам, че падат нивата на ЧХГ.
Здраве да е, времето ще покаже какво ще стане.
Виж целия пост
# 198
Търпение ... Mr. Green Имам ли друг избор ...
etiiordanova Ти кога парви теста?
Виж целия пост
# 199
Здравейте момичета!
Чудесна тема за такива нетърпеливки като нас Laughing
Аз почти се побърквам. Още 4 дни до предполагаемата дата на М. Ужасно се притеснявам, че ще последва разочарование. С първото ми бебче теста проработи на 16-17 ден от зачеването. Ама пък и този път да е така Shocked
Чувствам си корема подут като преди мензис обаче посещавам едното място по 8-9 пъти на ден през последната седмица.
Мислите ли, че това може и да е ранен симптом?
Стискам палци на всички мами!  bouquet
Виж целия пост
# 200
Определено честото уриниране е симптом, който се появява по време на бременност, но не е задължително обратното, за това не го приемай за много основателно. Аз ти попжелавам да се окаже точно така и след 4 дни да ни се похвалиш с положителен тест!!!!   Praynig
miraluba, миличка, кажи малко повече за това кога с направи теста, може и да е било рано още. Освен това тези симптоми, които проявяваш са или ПМС или Бременност...  Wink след 24 часа су направи нов тест и ще разбереш!
Успех на всички момичета, които искат да станат мамчета   bouquet
Виж целия пост
# 201
Момичета стискам ви палци на всички  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 202
Стискам палци и аз, всички да се похвалите с най-желаните и хубави новини  Hug
Виж целия пост
# 203
Здравейте момичета и от мен. Охххх какво да кажа и за мойта много ама много бледа втора черта ooooh!. Теста е Престо и  го направих 3 дена преди датата на новия цикъл. Ох момичета има нещо ама какво ще излезе Божа работа. Даже накарах детето да види добре с нейните очички дали вижда нещо. Стискайте палци , а на всички Вас успех от мен! Praynig
Виж целия пост
# 204
Здравейте момичета!
И аз да се запиша с моята мнооооооого бледа втора чертичка! За първи път след 3 отрицателни. Днес е датата на която очаквах лелката. Събудих се в 7 сутринта и си направих тест ,който показа много бледа втора чертичка и 1 час по-късно прокървих за малко. Имам ПМС и се чудя какво става???
Някой да сподели подобен опит? Какво да си мисля сега?? newsm78
Благодаря и успех на всички в стремежа към заветните  EFP
Виж целия пост
# 205
 perlichka11,
опиши кървенето. Какво беше на цвят и колко като количество. Пусни си кръвен тест. Добре е да лежиш, ако си прокървила. Успех! Peace

Стиснати палци на всички! Peace
Виж целия пост
# 206
Здравейте момичета, аз току що си направих тест който е със съвсееееем бледа втора чертичка, днес ми е 14ти ден след инсеминация и ден преди предполагаемия МЦ. Направо не смея да се зарадвам  Praynig . Правих си тест преди 3-4 дни и беше отрицателен...аз съм след лапаро на ендометриозна киста и доки видя че пак имам много малка еднокиста, та си мисля...дали нивото на ЧХГ може да се повлияе от подобна киста  Confused
Виж целия пост
# 207
Sana стискам ти палци. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 208
Sana какво става   с теб?
Виж целия пост
# 209
Ще следя темата.В момента и мен ме вълнува една супер,ама супер забележима втора чертичка.Дано да стане по-чрка,че вече ще изпуша тотално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия