от..много много години! Бях рекордьор в училище за бягане една миля, нищо че след това имах хрипове с часове
Рядко боледувам, но може би най-вече защото щом още мога да стоя права не го наричам "боледуване" ако ще и с температура да е.
от..много много години! Бях рекордьор в училище за бягане една миля, нищо че след това имах хрипове с часове
Рядко боледувам, но може би най-вече защото щом още мога да стоя права не го наричам "боледуване" ако ще и с температура да е. 
И винаги мога да позная ако някой ми е пипал нещата. (което много мразя) 
Така си и знаех!!!
. Аз лично намирам доста разлики между майските телци и априлските...като цяло обаче мога да обобщя: С телеца се живее лесно, ако спазваш правилата
. Просто ние си създаваме някакви наши си правила (които не винаги си правим труда да обясняваме...понеже то си е очевидно, че така трябва
) и горко и тежко на този които не успее бързо да разбере за какво става въпрос...казвам "бързо" понеже реално околните нямат голям избор. Щом телеца е решил че така е ПРАВИЛНО... няма как да му промениш възгледите
) или телеца автоматично те поставя в графа далечни познати...
друго си е да имаме скътанко нещичко, а 
Препоръчани теми