И сега, като ме вбеси някой (знаете, че при нас няма яд а направо бяс






. С бившия ми приятел пък ми беше интересно да си тренирам бокс с него и си го тероризирах, а това с мятането на предмети си е цяло изкуство
Трудно ме вадят извън релси, но дори и тогава основното ми оръжие са думите...срамувам се какъв ефект имат върху хората, понякога наистина прекалявам
И крясъците са ми чужди- така трудно повишавам тон, наказвам с мълчание ... разбира се след като съм наранила безкрайно много изнервителя
Като цяло съм един ужасен човек когато успеят истински да ме ядосат и дъълго дъъълго си оставам така. Трудно ми минава, за ужас на половинката. Асцедента ми е телец , телец до мозъка на костите си 
Чак пък така не сме стиснати....що се скатавате априлски телци?


Препоръчани теми