Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 107 029
  • 794
# 420
Не съм се била, но не съм се и ядосвала много като малка. Всъщност в детските ми години имах огромно търпение. Сестра ми беше голям дивак и на практика само аз успявах да я успокоя, защото никой друг нямаше толкова нерви  Mr. Green Но имаше моменти, в които не издържах и и зашлевявах един шамар, после двете заедно плачехме- тя, защото я боли, аз - по същата причина.
И сега, като ме вбеси някой (знаете, че при нас няма яд а направо бяс  Mr. Green ), всъщност само ММ може да ме изкара от нерви, понякога и той получава тупаник. Преди време за малко да му разбия носа  Joy
Виж целия пост
# 421
Аз никога с никого не съм се била, но винаги има първи път  Mr. Green
Миротворец съм и проблемите не ги разрешавам с бой. Имам наблюдения, че Лъвиците са доста бойни, познавам 2 и двете не си поплюват. Асцендентът ви може да се бие, не зодията  Laughing
Не чупя и не хвърлям, само викам.


Честит рожден ден на днешните рожденици! Здраве и успешни начинания!
   bouquet baloni

Виж целия пост
# 422
Хехе, верно асцендентът ми е Лъв!!! Laughing
Виж целия пост
# 423
Моят е скорпион. Дори съжалявам ,че тук няма къде да упражнявам някакъм софт-спорт-кик бокс, бойно самбо...
Виж целия пост
# 424
Асцендент Стрелец - бих се дълго и упорито до 17 год  Rolling Eyes
Изземани оръжия в училище - нож и газов пистолет... но пък бях отличничка, та ми се размина само с намалено поведение  Crazy
Виж целия пост
# 425
Асцендент Стрелец - бих се дълго и упорито до 17 год  Rolling Eyes
Изземани оръжия в училище - нож и газов пистолет... но пък бях отличничка, та ми се размина само с намалено поведение  Crazy
 Laughing
И кво излиза, че не е до асцендент?!? Ние сме побойнички!  Embarassed
Виж целия пост
# 426
Ах в доброто старо време замерях мъжото с чинии веднъж Joy
Всички телефони изпочупих с мятане в стената като не ми изнася разговорът ooooh!
Ама пък и любовта ми е силна. Някак контролът върху емоциите е доста силен, рядко излизат извън него, но излязат ли са адски силни.
Виж целия пост
# 427
Ах в доброто старо време замерях мъжото с чинии веднъж Joy
Всички телефони изпочупих с мятане в стената като не ми изнася разговорът ooooh!
Ама пък и любовта ми е силна. Някак контролът върху емоциите е доста силен, рядко излизат извън него, но излязат ли са адски силни.

Много точно  Peace
Виж целия пост
# 428
Има нещо побойническо... Аз тренирах в тийнейджърския период и бях заобиколена основно от момчета всичките диваци и редовно си изяждаха по някой друг ритник или удар, да не кажа, че по едно време всички бяха придобили рефлекс - казват нещо да се заядат с мен и след първата дума почват да бягат Grinning. С бившия ми приятел пък ми беше интересно да си тренирам бокс с него и си го тероризирах, а това с мятането на предмети си е цяло изкуство  Laughing
Виж целия пост
# 429
 А аз така да не обичам никакво физическо насилие...и не само....всякакви мятанки на вещи ми е чуждо....особено да си хвърля телефона- това не може да бъде истина- така си обичам вещите, че няма сила която да ме накара да ги раздробя  Crazy Трудно ме вадят извън релси, но дори и тогава основното ми оръжие са думите...срамувам се какъв ефект имат върху хората, понякога наистина прекалявам  Blush И крясъците са ми чужди- така трудно повишавам тон, наказвам с мълчание ... разбира се след като съм наранила безкрайно много изнервителя  Blush Като цяло съм един ужасен човек когато успеят истински да ме ядосат и дъълго дъъълго си оставам така. Трудно ми минава, за ужас на половинката. Асцедента ми е телец , телец до мозъка на костите си  Joy
 Дойдоха РД-тата ни и никой едно кафе не се прежали да почерпи  newsm78 Чак пък така не сме стиснати....що се скатавате априлски телци?  Mr. Green
Виж целия пост
# 430
Моят рожден ден беше на 21-ви, в първия ден на Телето, но за почерпка не е късно, нали  Laughing


Честит рожден ден на патерици и в аванс на всички дами- телици/ да не кажа крави  Mr. Green/!!!
Да сме живи, здрави, харесвани, обичани, с пълни джобове и пролет в душите  Hug
Виж целия пост
# 431
28  Mr. Green

Виж целия пост
# 432
 Така ...така...значи можело  Mr. Green
 Честито мили дами с известно закъснение   bouquet
 Желая ви здраве, щастие и както елиас го е казала
Цитат
харесвани, обичани, с пълни джобове и пролет в душите   
Виж целия пост
# 433
Честит рожден ден на патерици на априлските теленца! Живи и здрави  и все така позитивни да сте!!!
Честито и на първомайските рожденици, май бяха голяма група!   bouquet
Виж целия пост
# 434
Благодаря! Ето и малко сладкишче от един първомайски Телец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия