Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

  • 107 035
  • 794
# 360
Ех да, жената-теле би се отнасяла с някой мъж като с бог, стига само той да знае как да го заслужи, пък и няма да му коства много.. Ама мъжото не ми вярва и по тоя случай страда Twisted Evil

Е как да не вярва? Ами не чувства ли? Иди ги разбери тези мъже!  Hug
Няма по-любвеобилна и грижовна жена от телето  Laughing ...рИклама  Peace
Виж целия пост
# 361
Ех да, жената-теле би се отнасяла с някой мъж като с бог, стига само той да знае как да го заслужи, пък и няма да му коства много.. Ама мъжото не ми вярва и по тоя случай страда Twisted Evil

Е как да не вярва? Ами не чувства ли? Иди ги разбери тези мъже!  Hug
Няма по-любвеобилна и грижовна жена от телето  Laughing ...рИклама  Peace


Аааа,не е реклама ИстИна е !  Grinning
Умен е мъжът ,който го разбере и я оцени !  Wink
Виж целия пост
# 362
Sladurka, той още не го е заслужил просто, някой ден живот и здраве ще разбере hahaha
Виж целия пост
# 363
Няма по-любвеобилна и грижовна жена от телето  Laughing
Абе има. Stuck Out Tongue Само дето некой път прекалява с грижите.  Laughing 
Виж целия пост
# 364
Няма по-любвеобилна и грижовна жена от телето  Laughing
Абе има. Stuck Out Tongue Само дето некой път прекалява с грижите.  Laughing 

Ама и на вас угода няма  Peace  Grinning
Виж целия пост
# 365
Има, ама като никой не ни пита какво искаме после все ние сме ви виновни за всичко.  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 366
 LaughingРодена съм на 21 май, и със сигурност съм телец, защото ми се иска да копи/ пейстна всичките отговори до тук - това съм аз bowuu. Хм, да добавя , че ставам рано, и не съм такава добра кулинарка и чистофайница. Whistling
Виж целия пост
# 367
Ейй, как можах да изтърва ...
Връщам се да чета и аз съм телец Simple Smile Мога да се самопохвалвам до утре сутринта, но първо ще почета малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 368
 Joy Скромни сме всички, няма две мнения.
Виж целия пост
# 369
Къде се загубихте Телчета Simple Smile 

Скоро,скоро рожденни дни ни чакат  Blush

Да се запиша в темата родена на 4 май - голема Убавица  Flutter
Виж целия пост
# 370
Къде се загубихте Телчета Simple Smile 

Скоро,скоро рожденни дни ни чакат  Blush

Да се запиша в темата родена на 4 май - голема Убавица  Flutter
  Crazy това че си Убавица се разбира още докато кажеш дата на раждане  Crazy мЪ пък как да не го и каже човек...тъй си е ...Убавици и Умници...винаги по по най сме...и то без изобщо да се стремим към това  Blush Flutter какво да се прави- съдбЪ  Mr. Green
Виж целия пост
# 371
Почвам да вилзам в телешка сатурнова дупка.  Tired
Виж целия пост
# 372
А има ли някоя красавица родена на 6 май?
Виж целия пост
# 373
Почвам да вилзам в телешка сатурнова дупка.  Tired

Аз съм влязла от известно време и става все по-зле положението... Дано да се излиза скоро, че иначе съм на път да си сложа въжето ...

Знаете ли, от темата за странностите се сетих, че би било интересно да видим какви странности са присъщи за нашия знак  Simple Smile
Примерно аз имам много силно чувство за собственост, граничещо със скръндзеене - много мразя да си давам нещата на разни хора, пък било то и сестра ми или приятеля ми  Embarassed Особено ако е нещо любимо (примерно фотоапарат или някаква техника) го мисля през цялото време дали няма да му стане нещо  Joy
Другото е, че като си купя нещо, трябва аз да си го отворя (не става въпрос за храна, обаче) и първото използване на това нещо също трябва да е от мен.
Последно - ако дам нещо много любимо на някой, за известно време, то това нещо моментално ми става безразлично, в някои случаи го намразвам, дори и не го искам повече  Laughing

Това бяха малка част от странностите ми, свързани с моята собственост  Laughing Вие сте
Виж целия пост
# 374
Почвам да вилзам в телешка сатурнова дупка.  Tired
+1  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия