С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 13 350
  • 288
# 135
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА СДОБИЛИ СЕ С РОЖБИ ДА СА ВИ ЖИВИ  И ЗДРАВИ, МНОГО ЛЪЧЕЗАРНИ И ДА ВИ НОСЯТ МНОГО РАДОСТ !!!Аз вчера влязох в 9 месец и вече нямам търпение да се гушнем с малкото ми момченце.
Много ми харесва как е оформена темичката, а и новините са се все хубави.
ЧРД НА ИНЕСИТА ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАЙ - ПРЕКРАСНОТО БЕБЧЕ, ЛЕКО РАЖДАНЕ И БЕЗБРОЙ СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!
 Hug PraynigЗА ВСИЧКИ
Виж целия пост
# 136
Добро утро мацки   bouquet
Дано и днес настроението е като вчера  newsm47

Инесита
  bouquet

Дарима много хубава закуска много мерси  newsm10
Мисля,  че това кафенце много ще пасне на нея  newsm03


Поздрави на Ремира за този сладур да и е жив и здрав и много послушен

Ламтурниче как ме целна точно в десятката само  newsm10 newsm10 винаги страшно много съм я харесвала тази песен  newsm47

аз имам едно поздравче за Фокси, но не спесента а с клипа към нея  Mr. Green Естествено всички да се чувстват поздравени ако харесват тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=BleRGly__sU
Виж я ти Марчето докопала сладура Уенти хихихихи smile3534

P.S. съжалявам за големите картинки ,но не очаквах такива да излязат  Embarassed
Виж целия пост
# 137
Здравейте, сектичката  Hug

Гледай ти ние сме си имали ново бебче  Hug Честит малък, голям мъж на мама рамира- да и е жив и здрав и много да я слушка и радва ( голям е сладур ПУ ПУ )

Честит рожден  ден на Инесита  Tada - желая и само хубави моменти в света на майчинството и ест едно здраво и хубаво бебе когато му дойде времето   bouquet

Хм вчера съм пропуснала да стисна палци и за ММТомова - много много успех и знам че с Дорабела ще ни поднесете две големи и хубави новини днес   bouquet

Тука какви закуски и кафета сте ми спретнали  Shocked  направо очи не ми останаха
Виж целия пост
# 138
ЕЙ, ЕЙ да можеше УЕНТИ ДА СЕ ПОЯВИ ТАКА НА МОЯТА СВАТБА И ПО ВЪЗМОжност със същото возило  Whistling ей ше го разпъна на фризера тоз младеж, па ако ще и 10 месеца да съм бременна после  Joy Joy Само дано не е гей, както се прокрадват слуховете, че......
(от вълнение, от що ли, ама съм натиснала Caps Lock-а  Outta Joint )
Виж целия пост
# 139
Inesita, newsm59

remira,страхотно момченце!Да ви е живо и здраво!

Аз вчера нещо се бях вкиснала и ако щете ми вярвайте,но първата усмивка за деня предизвика 1 стр. на новата тема и по точно новите ни "рубрики"!Така че Фокси.. Hug

ТифаниМишел,на мен ми харесва рокля #3(в бяло и черно),но и другите,разбира се,са хубави!
Бях сутринта в Токуда на запис на тоновете.Всичко е ОК и явно ще си дочакам датата за секцио(при мен не е естествено раждането ,защото първото се наложи да е със секцио,та затова сега и второто...А и преди седмица бебето беше седалищно..).Мамури,с теб ставаме 5 родилки с планирано раждане за 05.02!!! Ти къде щеше да бъдеш?
Виж целия пост
# 140
Добро утро!
Честит рожден ден на Инесита,мноого здраве късмет,любов и разбира се едно здраво бебче!   newsm59  bigdance2  ura
Много благодаря за кафето и закуската,много бяха вкусни newsm10
Много се радвам на мамите който след дълго отсъствие пак са сред нас welcome
Вчера ни дойдоха мебелите за бебешката стая Winkи сега искам малко да подредя..но с това темпо на слонче..може и след месец да съм готова Sunglasses
Виж целия пост
# 141
ЕЙ, ЕЙ да можеше УЕНТИ ДА СЕ ПОЯВИ ТАКА НА МОЯТА СВАТБА И ПО ВЪЗМОжност със същото возило  Whistling ей ше го разпъна на фризера тоз младеж, па ако ще и 10 месеца да съм бременна после  Joy Joy Само дано не е гей, както се прокрадват слуховете, че......
(от вълнение, от що ли, ама съм натиснала Caps Lock-а  Outta Joint )
Охохохохо,ахахахаха,хихихихиххи....Мдааа,взе ми думите от устата...Ей,палавници такива,днес пак ли започваме с простотиите hahaha
Толо,точно това ми е целта..веселба да става,щото май всички сме леко спек,заради предстоящите събития...А между другото днес имаме нова новина Mr. Green Тя е от вчера,де,но я оставих за днес...
Виж целия пост
# 142
Честит рожден ден Inesita и на теб Пате / малко на патерици /.И на двечки ви желая много здраве,сбъднати мечти и здрави бебчета!!!!!
Честит мъж на мама Рамира
Много стиснати палци на двете мами с планувано секцио днес!!!!!!Чакаме добрите новини с нетърпение.
Ей,мартенки въобще не си поплюват  Wink Да са им живи и здрави и новите попълнения в отбора!!!
Виж целия пост
# 143
Айде мамита аз отивам на клю-клю с другите варненски мамчета  newsm47
До скоро   bouquet
Виж целия пост
# 144
Привет за днес и от мен,

Стискам палци на mmtomova и dorabella   - днес ще ни зарадват с нови попълнения!!!

Може и още някоя мама да ни изненада днес /непланирано/, ние обичаме радостните новини, само да мине всичко като по вода!!!

Руми, честит розов щъркел, и по-често да пишеш от слънчев Оукланд.

ЧРД Инесита, много здраве, късмет и леко раждане на здраво бебче!!!

Радмила, честит да е синът ви Иво, да расте здраво, силно и лъчезарно дете!!!

Геа, радвам се, че малката Радмила е добре и скоро ще си е в къщи при вас. Много сладка е, тук ще се "избием" кой да я вземе за снаха, ама ти трябва първо да ни я отгледаш и възпиташ  Laughing

Ми аз вчера тамън "закачих" от хубавото ви настроение и ми се скапа нета  и не можах да си публикувам посланието.
Секс не съм виждала, като Геа от 8 месеца - някъде от 15 май, така че - имайте милост моляяя вииии ...
Галл, яде ми се тортичка в Неделята, ама вчера като направих една малка разходка тук наблизо - така се уморих, мнооого ми тежи корема и си давам сметка, че май няма да мога да се дотъркалям сама до там  Embarassed
При мен секциото се налага заради големината на бебето - до термин май ще стане около 5 кила и нямам желание да се правя на чак такава героиня.
До скоро, ще наглеждам за новините,
  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 145
Инесита, честит рожден ден! Желая ти здраве, любов, късмет и леко раждане!  bouquet
Перличке, аз нямаше как да скрия датата за секциото - и двата пъти казах на майка ми, цялото ми семейство знаеше, не е било по-тежко. А и аз не съм суеверна. Това е такъв хубав момент, че ако можех, всичките бих ги вкарала в операционната да видят чудото Laughing Ама и аз съм си малко шантава де, водолейски експериментираща Mr. Green
Бухтичке, нямате грижи - ще я отгледам, ама искам качествени зетьове Wink
Виж целия пост
# 146
Момичета да се разберем за Радмила още от сега Winkаз съм си я запазила за моят син LaughingПо съседски... WinkДано мама Гея да няма нищо против Hug
Виж целия пост
# 147
Ремира да ти е жив и здрав малкия мъж!
Честит Рожден Ден на Инесита, много хубави емоции!
Много хубава темичка си имаме особено с тези хубавци на първа страничка  Flutter
     bouquet
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 148
Абе аз нямам нищо против, ама не я знам на нея какво ще й дойде на акъла Mr. Green
Виж целия пост
# 149
Привет и от мен!  Hug
Честит рожден ден на Инесита, много здраве, любов и прекрасно бебче!   bouquet

Честито на мама Рамира! Да расте здрав и силен малкият мъж!  bouquet

Цяла нощ сънувах едни морета, едно плуване му ударих, чак с делфини и като се събудих първата ми работа беше да видя да не са ми изтекли водите. Laughing

Перличке, и аз съм като теб. Не от суеверия, обаче хич не обичам да се суетят около мен. Още повече, като си знам, че роднините ми вместо да ме успокояват се тревожат много повече от мен и всъщност аз ги успокоявам.
Поредният пресен пример с майка ми - питам я за пълната и спиналната упойка при секциото. Защото е лекар, работи в Окръжна в Пловдив и като прочетох, че там процедират с пълна реших, че сигурно е наясно, макар да не й е специалността това. Единственото което постигнах е, че тя се разплака и каза - "ох, много ме е страх за теб. Не знам какво да правим." Crazy
Е, на какво прилича това?!?  Laughing  Така, че и аз ще ги държа в неведение до последно, иначе ще трябва да им говоря успокоително по телефона, докато ме режат, примерно... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия