Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 375 954
  • 1 866
# 330
Картофите за мусака също стават супер,но за пържене за съжаление няма приставка към него,
но мисля,че може да се купи отделно http://bosch.expo2000.bg/index.php?route=product/product&pat … mp;product_id=579 .
.................................
За мен най-ценното е приставката за кубчета,
в събота или неделя ще направя една Руска салата и ще кача снимки,за да  прецениш сама  Peace

момичета не можах да разбера кой модел коментирате на Бош.....аз съм с 5530 и живо се интересувам от приставката за кубчета ..Може ли снимка Praynig..Ако е удобно и диаметъра на диска да ми измерите Whistling
Виж целия пост
# 331
За този модел говорим http://electron.bg/bosch-mcm5529ru-p-143557.html?cPath=22_153_90
Само той има приставка за кубчета,която не се продава отделно.
Виж целия пост
# 332
vox  благодаря за изчерпателния отговор Hug
Не знаех, че продават отделно приставка за картофи.
Вече реших, този ще е Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Някой има ли този ?
Отзиви?
Виж целия пост
# 334
Моя е по-стар модел от същата марка - 444. Като цяло съм доволна, но има и някои минуси, които може и да са отстранени от въпросния 777. Например, за да работи трябва да се добре сложени и затворени и шейкъра и голямата кана. И докато работи шейкъра се върти и бъркалката на голямата кана, и обратно. Това води до по-голям шум и неприятно стържене. На мен ми се счупи едно от законтрящите крачета на капака на голямата кана и така не мога да ползвам рендетата и ножовете. Като цяло не съм доволна от стъргането и кълцането на рендетата. Иначе цитруспресата, сокоизтисквачката и блендера са добре. Но, пак да кажа, това е за модела 444.

И пак да попитам, някой не ползва ли робот с месомелачка от споменатите в предишния ми пост?!?
Виж целия пост
# 335
Някой случайно да знае дали се продават отделни приставки за кухненски роботи Филипс? Никъде не успях да открия.
Виж целия пост
# 336
Някой случайно да знае дали се продават отделни приставки за кухненски роботи Филипс? Никъде не успях да открия.
Резервни части или приставки, които не са включени в комплекта при закупуване?
Ако питаш за резервни, виж тук: http://www.buyspares.co.uk/philips/philips-food-processor-spares … s&path=584533
Допълнителни приставки не съм виждала.
Виж целия пост
# 337
По-скоро допълнителни приставки. Чудя се дали мога да си намеря нож за кубчета. Изобщо Филипс предлагат ли такава приставка? Вече ме е много яд, че купих този робот. Ама така е като не проучих нещата ами направо избирах на място.
Виж целия пост
# 338
За този модел говорим http://electron.bg/bosch-mcm5529ru-p-143557.html?cPath=22_153_90
Само той има приставка за кубчета,която не се продава отделно.

Благодаря ти...въпреки всичко ще се свържа с представител на Бош за да питам дали не мога да си я поръчам ...като "резервна част".. Като гледам габаритите и на 5529 и 5530 са едни и същи /купата по-специално/....мисля че ще пасне Thinking.....
Виж целия пост
# 339
Ето обещаните снимки
 


Виж целия пост
# 340
изглежда страхотно!!! Определено ще обърна света за да се сдобия с тази "чудесия"  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Опитвах един път да нарежа такива кубчета, но не успях.
Виж целия пост
# 342
vanichka75 ,не разбрах с какво си опитвала,защото ако е с робота просто не виждам как няма да успееш..
Виж целия пост
# 343
vanichka75 ,не разбрах с какво си опитвала,защото ако е с робота просто не виждам как няма да успееш..

Да, с робота. Явно не съм на целила точната приставка. Сменях различните приставки, но не се получиха кубчета.
Виж целия пост
# 344
vanichka , сигурно говорим за различни модели роботи.
При Bosch 5529 има специална приставка за кубчета,която изглежда така:





и с нея е невъзможно да не успееш да направиш кубчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия