Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 375 956
  • 1 866
# 315
Купих робота от Лидл и на другия ден го върнах. Недостатъчни обороти, на най-високата степен не успя да разбие 2 яйца така, както го прави 35-годишният все още работещ миксер от майка ми (от ГДР, ако помните що е то)  Crazy Звукът на двигателя се променя по време на работа, вие, сякаш всеки момент ще изгори. Не посмях да пробвам дали ще настърже морков. Може и да съм случила дефектен робот, но... не препоръчвам, напротив  Peace
Lizet33, ползвай си със здраве машинката, тази не струва.

 Sad мда....звучи зле. Колко мощност е това? newsm78 Хубав стационарен миксер не струва малки пари по принцип...Тъкмо се оглеждах за такъв.
Виж целия пост
# 316
Мощността му е 550 W. Повтарям, възможно е аз да съм улучила дефектна машинка. Ако решиш, вземи и опитай, в Лидл поне безпроблемно може да се връща  Wink
Виж целия пост
# 317
Дали е измислен моя робот вече или аз не мога да го открия?
Искам робот или месомелачка с приставки за рязане на зеленчуци - моркови, лук, картофи.
Не ми трябва сокоизстисквачка, цитруспреса, тестомесачка / имам хлебопекарна/ , а почти всички модели, които разгледах ги имат. Гледах и чопъри, но ми се виждат с малка мощност.
Дайте ми моля съвет.
Виж целия пост
# 318
Дали е измислен моя робот вече или аз не мога да го открия?
Искам робот или месомелачка с приставки за рязане на зеленчуци - моркови, лук, картофи.
Не ми трябва сокоизстисквачка, цитруспреса, тестомесачка / имам хлебопекарна/ , а почти всички модели, които разгледах ги имат. Гледах и чопъри, но ми се виждат с малка мощност.
Дайте ми моля съвет.

bobb, просто трябва да се поровиш за робот, който предлага само рендета и ножове, с или без пасатор например:
http://www.technomarket.bg/products/09094878/moulinex-fp-3161
http://www.technomarket.bg/products/09079560/philips-hr-1377
http://www.technomarket.bg/products/09111111/moulinex-dj-750
http://www.technomarket.bg/products/09072853/gorenje-mpe-700-dv
Виж целия пост
# 319
Благодаря Дао. Ще поровя пак. Че и пасатор си имам  Embarassed
Виж целия пост
# 320
Здравейте момичета,
не разбрах дали някой си купи робота на Бош с кубчетата.
Много ми хареса, обаче още му се чудя.
Ще ми се да чуя отзив от някой който го ползва.
Виж целия пост
# 321
Привет, момичета!
Предстои ми да си сменя кухненския робот и искам новия да има и месомелачка, защото не купувам готова кайма. Харесала съм си 3-4 модела, на Мулинекс и Филипс, но ми се искаше ако някой има такъв да сподели дали е доволен или не, и от какво. Моделите, на които съм се спряла са: MOULINEX FP-656GBE, MOULINEX FP-655DBE, PHILIPS HR-7765, PHILIPS HR7766/13.
Благодаря!
Виж целия пост
# 322
Здравейте момичета,
не разбрах дали някой си купи робота на Бош с кубчетата.
Много ми хареса, обаче още му се чудя.
Ще ми се да чуя отзив от някой който го ползва.


Здравей,
аз си го купих и засега(месец и нещо) съм много доволна.
Кажи какво те интересува и ще се радвам да помогна  Hug
Виж целия пост
# 323
Аз за момента се чудя дали някой от тези двата модела ще ми свършат работа. http://www.techno-mix.com/product/4266/bosch-mcm-5540 или http://www.techno-mix.com/product/947/philips-hr-7771
Виж целия пост
# 324
Здравейте!Моя въпрос може би не е за тази тема,за което се извинявам.
Бих искала да попитам с какъв вид резачка или ренде може да се реже зеле на тънки ивици.Аз робот не искам,защото имам много отделни уреди и само зелето ми е проблема за сега.
Та ако можете да ми помогнете,ще съм ви много благодарна!  bouquet
Виж целия пост
# 325
Моля за мнение притежателите на робот Kenwood FP-735 или сходни на него. Интересува ме как се справят с разбиването на белтъци на сняг. Може ли да се разчита роботът пълноценно да се ползва и като стационарен миксер? Ще бъда благодарни и на всякакви мнения за работата на този модел.
Виж целия пост
# 326
Здравейте!Някой може ли да ми помогне от къде мога да намеря упътване за робот на Кенууд,че съм загубила моето,модификацията е мулти про 900 поне така пише на робота,обаче в гаранционната карта пише друго!
Виж целия пост
# 327
Здравейте момичета,
не разбрах дали някой си купи робота на Бош с кубчетата.
Много ми хареса, обаче още му се чудя.
Ще ми се да чуя отзив от някой който го ползва.


Здравей,
аз си го купих и засега(месец и нещо) съм много доволна.
Кажи какво те интересува и ще се радвам да помогна  Hug

Благодаря vox  Hug
Чудя се размера на кубчетата  дали е добър примерно за Руска салата.Пише 8мм на  8мм.Дали не стават големи?
Другото, което се чудя е: примерно за глава лук или пък магданоз, къде се мелят?
Цитруспресата върши ли работа?
С приставката за рязане могат ли да се режат картофи за пържене?
Този емулгиращ диск за какво може да се ползва(освен за  разбиване на сметана)?

Извинявай за многото въпроси, ама много ме привличат тези кубчета, пък немога да се реша да си го взема Simple Smile
Виж целия пост
# 328
ДаНи
робота го купих основно да ме улесни в правенето на салати.
Руската салата според мен става перфектна,както и млечната,зеле с моркови и настъргана ряпа.
Наскоро стъргах и тиква за тиквеник,всичко става за секунди (голям кеф).
Лука можеш да го нарежеш на кубчета или на шайби,
но честно казано за една глава не ми се занимава да сглобявам,разглобявам и мия,
а пък и купата е доста голяма (има роботи,които имат отделна малка купа точно за това).
Картофите за мусака също стават супер,но за пържене за съжаление няма приставка към него,
но мисля,че може да се купи отделно http://bosch.expo2000.bg/index.php?route=product/product&pat … mp;product_id=579 .

Към цитруспресата съм със смесени чувства,може би защото я пробвах с едни меки грейпфрути...
От шейкър каната съм много доволна,използвам я почти всеки ден.
Това са нещата,които мога да споделя от опита ми до сега,
за съжаление кулинарията не ми е стихия и не се задържам много,много в кухнята.

За мен най-ценното е приставката за кубчета,
в събота или неделя ще направя една Руска салата и ще кача снимки,за да  прецениш сама  Peace
Виж целия пост
# 329
И аз се интересувам от модела на Kenwood FP 735, ако някой го ползва нека да сподели впечатления.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия