Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от училището "Сейнт Джордж"?
Какви са общите впечатления от Частно училище Св. София в сравнение с други училища?
Какви са впечатленията от Частно училище Иван Вазов?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от училището "Сейнт Джордж"?
Частно училище Св. Георги, разположено в нова сграда в Лозенец, разполага с добре оборудвана подземна фитнес зала и се смята за добро училище с мили учители, които вършат работата си ефективно. Въпреки това, напълно усвоената сграда поражда опасения относно бъдещото им местоположение и някои родители изразяват притеснения относно комуникацията. Компетентното ръководство и ефективното преподаване на английски език са положителни аспекти на училището.
-
Какви са общите впечатления от Частно училище Св. София в сравнение с други училища?
Частно училище Св. София е известно със своята взискателна учебна програма, която натоварва учениците с допълнителни материали и изисква издръжливост. Организират се срещи с учители, директор и психолози по специфичен начин, а учениците се освобождават рано в сряда и петък. Освен това учениците са подложени на изпити и класиране, като целта е да останат само най-издръжливите на натоварване. Мненията за Частно училище "Света София" са разнообразни. Някои родители са много доволни от образователния процес, като подчертават разнообразието на извънкласните дейности, качеството на учителите и подготовката за висше образование. Други смятат, че училището предлага широка култура и подготвя децата за различни области, като музика, изкуство и спорт. Въпреки това има критики, които твърдят, че училището не е подходящо за деца със специфични проблеми или нестандартни нужди.
-
Какви са впечатленията от Частно училище Иван Вазов?
Отзивите за Частно училище Иван Вазов включват положителни коментари за липсата на мирис на храна в помещенията за хранене. Въпреки това, има спомен за неизползваем 'тенис корт', който се използва от много деца и за различни дейности. Също така, се споменава, че учениците не харесват храната на училището.
-
Какви са впечатленията от Частно училище Рьорих?
-
Какви са впечатленията от Частно училище "Българско школо"?

, за амбициозен понякога е, понякога не, НО определено е всичко друго, но не и послушен! Напротив дори, доста е вироглав, инат, с мнение по всеки въпрос и на моменти си прави, каквото той си е решил и много ме радва отношението засега към този проблем, сравнявам с училището на племенницата, където решението е да се оплакват от нея и с това се приключва. Когато попитах какво да предприема от моя страна, за да не са така нещата, отговорът беше: "Това е наша работа, ние работим и ще изгладим нещата". Факт е, че го правят, да факт е, че е наказван, но и поощряван, когато е заслужил. За мен най-важното е, че всяка сутрин ходи с голямо желание на училище, което доста ме изненадва, отчитайки характера му. В интерес на истината засега единственото, от което не съм доволна, е единия от шофьорите (не знам защо се сменят двама)