Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 51 272
  • 424
# 360
Здравейте, Страхотни момичета!

Лиде  Hug

Днес ми е въглехидратен ден.
Закуска портокал + чай.
Обяд леща + зелена салата.
Много вода.  Wink

Хубав ден ви желая! Hug
Виж целия пост
# 361
Ето ме;)

Не съм режимна,но безапетитна,което е ок,защото съм в МЦ  Crazy

Но като гледам Тески се е погрижила  Mr. Green 
Виж целия пост
# 362
Здравейте,Страхотни   bouquet
Малко нережимна бях 2-3 дни  Blush
Но от днес се стягам.Не може така  Naughty
Черпя по едно следобедно кафенце.                        И плод портокал,за тези,които хапват днес.
     
Виж целия пост
# 363
erota , благодаря. Hug С удоволствие ще си хапна портокала.  Grinning
Но ще прибавя и чай :   Wink



Кала  Hug , ааа Тески какви ги наредилаааа....смея ли да ям. Joy

Много съм режимна. Blush Доволна съм ...засега. Peace
Виж целия пост
# 364
Добро утро  Hug
Днес съм на въглехидрати и избрах грах  Heart Eyes
Виж целия пост
# 365
Ей ме на и мен  Crazy

Аз вчера лунувах  Crazy Май не е лошо 2 пъти в месеца да си позволявам течен ден  Peace Не съм се мерила днес,но се чувствам чудесно:)

Ерота, стЕгай се да не се върнеш много назад  Peace

СТрахотен  ден  Mr. Green
Виж целия пост
# 366
Здравейте и от мен.

Днес ми е млечен ден.  Rolling Eyes А довечера на спорт. Мисля да похапна мляко повечко от друг път, за да имам сили за спорта.

 tesky
, страшна мацка. Wink

Кала, чудесно е , да - да има разтоварващи ,пречистващи дни. Направо ви се възхищавам , на тези които лунувате.  Peace Аз едвам издържам с таратора....а какво остава да съм само на вода. Tired Не бих могла.


Хубав ден, момичета! Hug
Виж целия пост
# 367
Здравейте, Страхотни момичета!

Вчера вечерята ми беше нережимна, а днес въобще не знам какъв ми е режима  Crazy
Явно предпразнично съм се отпуснала нещо, но гледам поне да не прекалявам с количествата  Peace

Много  Hugна всички и Страхотен ден!
Виж целия пост
# 368
Кала  Embarassed Така си е,скарай ми се!
Днес се премерих и въпреки,че бях нережимна няколко вечери имам -1 кг  newsm44
През деня си спазвам всичко обаче като се прибере вечер мъжа ми и се объркват работите.
Днес ми е белтъчен ден-пилешко бутче и домат и плод портокал със зелен чай.
Приятен ден и много минуси    bouquet
Виж целия пост
# 369
Ерота, раздвижи ме мдамммм box box box
Виж целия пост
# 370
Ерота, Кала много секси аватари имате днес  Joy и изглеждат един след друг като частите на едно тяло  Whistling
Виж целия пост
# 371
Ерота, Кала много секси аватари имате днес  Joy и изглеждат един след друг като частите на едно тяло  Whistling
hahaha hahaha hahaha
Вярно  Laughing Кала,трябва да пишем само една след друга да не делим тялото на две  Joy
Виж целия пост
# 372
 Joy Joy Joy тоз моя аватар е старичък,но много ме стимулира...от Лидето ми е  (ся само да не съм се объркала пак,че съм доста разсеяна напоследък)  Crazy
Виж целия пост
# 373
Добро утро, Страхотни момичета! Hug



Отдавна не съм сервирала кафе  Hug

Вчерашният ден ми се получи белтъчен , единствено не ми беше еднакъв обяда и вечерята Tired, но поне бях близо до Страхотната диета:
плод за деня - ябълки, обяд кюфтета на скара, вечеря печено пиле и зелева салата  Wink
Промяна в теглото нямам

Днес не съм се подготвила, така че ще импровизирам  Thinking, и тези дни ще пътувам по провинция, така че докато навестиме всички роднини - надали ща имам възможност за стриктен режим, но от другата седмица се захващам здраво  Peace

Кала, Hug помня го този аватар - наистина е много стимулиращ, както и този на Ерота Peace

СтаМ, tesky, и всички останали Страхотни Hug Hug Hug

Страхотен ден на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 374
Лиде  Hug за кафенцето!
Аз се замислям дали след 1-2 седмици да не направя само първата част на диетата  newsm78.
Много ми се иска да сваля още един-два кг,но да си призная нямам нерви  Sad.
Засега ми стига ограничението от тесто,шоколад и хляб и въобще въглехидрати.

Желая Ви весели празници,изпълнение с много минусчета!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия