Хъджис....пардон Huggies /може Айрин555 да чете тайно и да не я дразня
/ също имат турска партида с по-яки ластици /според мен/ по меки са,по изрязани м/у краката!Аз сега съм на тях
Даниел де.....
Та така де...да не се чудите що все такива картинки намирам... 
В тази връзка-Гергина ние пием за кашлицата АЦЦ кидс-доста е ефикасен!

Та така де...да не се чудите що все такива картинки намирам...
И ние такива работи вършим!
:
? 



). Аз затова не съм разбрала какво взимам от рафта. А ето и снимка (сори за закъснението) за откриване на 10-те разлики (то и една разлика да откриете ще е истинско чудо
)
Бих искала да видя как прекарва Вики в детската градина.
.
, но иначе в "Шеметна надпревара" - искам да видя малко свят
?[/size][/font][/color] - давай още



Препоръчани теми