1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 17 263
  • 314
# 165
Знато, ти си някакво изключение от правилото. Joy

А пък в нашето училище никакви състезания не провеждат.
За сметка на това ги спукват от тестове и диктовки.
Виж целия пост
# 166
Би - вашето е от "по-специалните"
Все се каня да те питам: вие "станахте ли" спонсори, за да запишат Ани?
Аз работех там преди 100 години и, с оглед на подрастващото диване, попитах евентуално.
Оказа се, че без "спонсорство" нямаме никакви шансове и много ме ядосаха.
Виж целия пост
# 167
Мога да кажа, че доста неща научи за тази година в гимнастиката. На силовите уреди е по-добър, отколкото на земя - не е достатъчно гъвкав  и разтегнат още. Но на халките се справя доста добре. На коня също - дългокрак е   и му е по-лесно, отколкото на останалите запетайки.
Не вярвам, че ще стане спортист от него, не  е достатъчно гъвкъв. Но не  е това целта на тренировките. Важното е, че му  е кеф.
Виж целия пост
# 168
Тц. Не станахме.
Аз пари за такива неща не давам.
Ама в интерес на истината, не са ми и искали.
Виж целия пост
# 169
Аз не съм пускала Петьо на лагер от градините, но ако сега има нещо такова - няма да пропуснем. Но като знам директорката - съмнявам се, че ще направят.  Crazy
Виж целия пост
# 170
Моята щерка харесва 2рокласник. Много сладък бил Simple Smile И не само тя го харесвала. Съревновават се май ученичките от нейния клас. Досаждали на хлапето Simple Smile Хубавото е, че поне е 2ри клас Simple Smile
Опита се тази вечер да ни изработи. Сутринта баща й е дал пари за стола. Дияна каза "трябват ми пари за стола". Предполагам, че утре сутрин ще се задоволи само с пари за баничка Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Добро утро!Да знаете за някакъв предстоящ празник?На Оги госпожата му е дала да научи едни стихчета на изуст,на които пише, водещ ShockedРазказва се,за Кирил и Методий,как имаме писменост,която е силата на всеки народ.Днес щели да правят репетиция.Сутринта не можах да видя учителката за да разбера за какво става въпрос newsm78
Виж целия пост
# 172
Е, па за 24 май сигурно,щом става въпрос за Кирил и Методи/и брат му  Joy/.
Ама май е раничко,ама знам ли. Thinking
Виж целия пост
# 173
Да де,това и аз си помислих,ама от февруари,до май,има много време.Нещо друго ще да е
Виж целия пост
# 174
Всички първолачета ще имат празник на буквите,след като вземат и последната буква от азбуката, Hug
Виж целия пост
# 175
Всички първолачета ще имат празник на буквите,след като вземат и последната буква от азбуката, Hug
Ми значи тва ще да е ,то още малко и буквите в буквара свършиха.
И после само четене ли ще имаме.
Виж целия пост
# 176
здравейте,,

свършат ли буквите,,започват Читанката Grinning
така каза нашата госпожа
Виж целия пост
# 177
Благодаря  bouquet нямаше да се сетя сама Blush
Виж целия пост
# 178
Дисциплина - дръжки. 4 години тренирах спортна гимнастика. Само странично колело научих  ooooh!


 Ооооо,Дарина ходеше на спортна гимнастика в ЦСК.
 Няколко пъти съм ги гледала-цари ред и дисциплина,треньорката им беше много строга,нямаше глезотии при нея.
 Сега обаче няма кой да я води... Sad
Виж целия пост
# 179
Ние сме на главно Ч  bowuu
Но не мога да преценя колко букви ни остават до края. Нали я учат разбъркано.

Фантичка - нас ни водиха в базата на Локо София да тренираме веднъж. Там една идиотка така яко крещеше по децата  Sad Но тренираха състезатели, а аз бях в училищния отбор. Даже ходих на градско състезание (резерва)
Спортът  е тегава работа. Друго си е да се научиш да пушиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия