1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 17 263
  • 314
# 210
Оооо Орхидейка, то с това се почва и ние във 2-ри клас подарявахме плюшено мече със сърце за Свети Валентин Shocked Rolling Eyes Crazy Flutter
Пък вчера ми показва една картичка със сърца много красива и аз го питам на кого ще я подари, а той ми казва ми не знам - може би на теб  Joy Joy Joy /всичко това баткото в 5-ти клас де/.
В момента нещо не са на почит момичетата, а до 3-ти клас беше виден любовчия и той  Flutter

Малкия пък за сега няма такива романтични набези освен към ...мен  Flutter Flutter Flutter - ужассс. Все си мислех, че този период вече трябваше да е отминал Tired
Виж целия пост
# 211
 При нас преразказите са в сила.
 Така подробни ,че и доокрасени.Като кажа,че това не го пише ми отговаря,че било по-инетерсно така. Mr. Green
 В началото на годината се появи един младеж,който я харесваше,а тя за отплата го тупаше...,а сега и тя го харесва... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 212
Подаръка за момичето от у-ще за 14 е купен и опакован .Остава само писмото да се напише .Маминия тои още от сега ме върля в разходи  за 14.02 #Crazy #CrazyАма какво да се прави.Изкал и на ресторант да я води  ах колко ми е романтично детето  hahaha Joy
Grinning Питам го аз, дали иска да подари за 8 март цвете на някое момиче от класа. Той - Да, на Лора, след малко -И на Камелия, след това реши и на още 3 момичета да подарява. И от общо 7 момичета в класа, на 5 иска да подари, на другите 2 не. И аз му казах, че или ще купим за едно момиче цвете, или въобще няма да купуваме.
Иначе аз си бях харесала Дари на Фантичка, ама май някой ни беше изпреварил на опашката. Нищо де, ние сме търпеливи Mr. Green

Орхидейка, много са сладки двамата на снимката и много приличат на теб. Много ми харесват на малката опашчиците Simple Smile
Виж целия пост
# 213
При нас като че ли не правят преразкази Thinking
писмено ли ги правят при вас? или устно преразказват
Виж целия пост
# 214

Иначе аз си бях харесала Дари на Фантичка, ама май някой ни беше изпреварил на опашката. Нищо де, ние сме търпеливи Mr. Green



Нали знаеш,последният печели... Peace /нищо,че всички твърдят,че първия печели/
Виж целия пост
# 215

Иначе аз си бях харесала Дари на Фантичка, ама май някой ни беше изпреварил на опашката. Нищо де, ние сме търпеливи Mr. Green
Нали знаеш,последният печели... Peace /нищо,че всички твърдят,че първия печели/

точно така Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 216
Здравейте  Hug
Моята "болна" дъщеря е в стихията си - пее, танцува, като се измори си поляга пред телевизора. За учене не се сеща. Подсетих я да вземе да си дочете Лили чудото. После на майтап и казах, че се хващам на бас, че няма да я прочете до довечера и тя взе че клъвна  Mr. Green
Трябва ми вашата помощ, за да си изпълня баса - да и дам да чете "истинска" индианска книга. В къщи имаме много богата библиотека, но аз такива книги не чела никога, не са ми били интересни, но имаме доста. Дайте идея, каква книга ще е интересна, а и подходяща за нейната възраст.
Виж целия пост
# 217
Коя и да е, за приключения, ще й допадне. Мъж ми е фен (поне бил като ученик), у дома обаче нямаме такива книги. Само за Винету се сещам  Joy

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BB_%D0%9C%D0%B0%D0%B9

Тази "Съкровището от Сребърното езеро" може и да я имам. Интересна е.
Виж целия пост
# 218
На Карл Май имам тука 5-6 книги. И аз за Винету се сетих, но е в три тома. И Съкровището от сребърното езеро я имаме заедно със Завещанието на инката.
Виж целия пост
# 219
 Joy Joy Joy ХИ хи ама големи сте сватовнички, то за нас май нема да остане мома. Ама той нашия нали ухажва тези от класа му  Joy, та засега няма да му предлагам други.
И при нас ще има зелено училище през април май беше, на Велинград, но само за три дни т. е. две нощувки и много път, за много пари та баща му реши да не го пускаме засега. Crossing Arms
Виж целия пост
# 220
Емилио Салгари има хубави книги за индианци...,ама май са малко кървави. newsm78
Виж целия пост
# 221
Току що купих билети за представлението на Дисни "Мики маус" за 20 април. Вашите първокласници изявяват ли желание? На  мен ми се струва, че е за по-малки деца, обаче понеже "Мечо пух" много му хареса,  много настояваше да купим билети и за "Мики Маус".
Виж целия пост
# 222
Току що купих билети за представлението на Дисни "Мики маус" за 20 април. Вашите първокласници изявяват ли желание? На  мен ми се струва, че е за по-малки деца, обаче понеже "Мечо пух" много му хареса,  много настояваше да купим билети и за "Мики Маус".

Ние тези дни ще ходим да си вземем билетите. Те са й подарък от дядо й заради състезанието по математика. Имах си хас да не иде при положение, че ще има яко принцеси.....

Хапя, предложенията на мъж ми са Винету, Синовете на Великата мечка(измислени), Ти и земята сте едно
Мъдростта на северно-американските индианци
, някоя от тези , Индианците , Mитoвe и лeгeнди нa сeвeрнoaмeрикaнскитe индиaнци или Индиански лечителски тайни(истински)
Виж целия пост
# 223
Ама как принцеси? Ако е фрашкано с принцеси на нас няма да ни е интересно.Аз си мислех Мики Маус, Плуто, Гуфи....
Виж целия пост
# 224
Ама как принцеси? Ако е фрашкано с принцеси на нас няма да ни е интересно.Аз си мислех Мики Маус, Плуто, Гуфи....

http://disney.go.com/disneylive/mickeysmagicshow/
http://bulgaria.interticket.com/news.php?nid=115
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия