Аз помня като слон, когато прочета нещо! Друг е въпросът, че много от материалите в жълтата преса са 100% измишльотини
Аз помня като слон, когато прочета нещо! Друг е въпросът, че много от материалите в жълтата преса са 100% измишльотини



На снимката на аватара ти изглежда много готина мацка , ама от тва клипче ми прилича на травестит
Да не говорим , че е проста колкото иска , не че тука всички сме блестящо "сложни " ..ама тази е бая в подножието . 



Е, по-красив е поне 5 пъти от въпросната Даниела, де
.
( стандарт си е собственост на бай Ганьо все пак )
.
Интересно, какво те притеснява, нима Бербо не си ляга с момичета ли?
Като знам разни, Даниела направо е Мис Свят пред тях.Или понеже той е най-великият и най-красивият
, е и най-верният мъж и не изневерява.
И от Сън вече я пишат за 5-6 ти път, така че подскоците много са й дошли.Препоръчани теми