Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 26 640
  • 453
# 135
Добра вечер Simple Smile
Цвети, удрям ти и аз ритниче, та най-после да се раздвижим малко ние , та тръгнем надолу  Hug
Цоци, смаях се,сега като видях колажа  Simple Smile  Елегантно гадже с червеното поло и извити форми на тялото , можеш само да се гордееш със себе си. Възхищавам ти се за духа!  Simple Smile
Lucie къде се губиш ти? Липсваш на хоризонта, ела да кажеш как вървят нещата при теб.  Hug
Липсва ми много и Зоритка какво стана с това весело момиче, та не идва да ни види.  Много ми липсват свежите и усмихнати постове Simple Smile
Luucci   и аз съм в края и задържам като теб . Не знам какво да те посъветвам точно, но знам само едно- не отслабвай волята си в никакъв случай, защото точно сега сме уязвими откъм изкушения ,тъй както сме увесили нос, и близко до края.  Разнообрази храната си по някакъв начин, преосмисли я и направи промени..ако можеш разбира се.Аз не мога да направя това в момента и ще си държа тъй на волята си. Пожелавам ти успех. И чети тук. Simple Smile Ако Знаеш как се зареждам със сила и хубавко от момичетата…Невероятни са!  И ще постигнем целта си помни.  Hug
Ванеска, с теб съм  Hug стискам ти палци и знам че сме заедно в таз епична борба.  Laughing
Мименсита  кафенцето  ти винаги ме ободрява   Hug
Туни, радвам се че си влезнал в норми. Simple Smile Само ми се иска да не варираш толкова в кг.. newsm78 ..до колкото си спомням около 3 кг варираш периодично. Съвета ми е следния – давай време на тялото ти да сформира памет за тези килограми които желаеш ,но да е едно тегло определено. Така организма се лута постоянно между това което трябва да поддържа. Дано се изразих ясно. Стискам ти палци. Simple Smile
Марчелка, сладурката ми  Hug с теб съм слънчице, само се дръж и повече спокойствие да имаме, да не преекспонираме излишно емоциите си ,че тогава не вървят нещата. Ще се подкрепяме тук и всичко ще се оправи. Да ти кажа честно как ми беше кофти преди да вляза тук…че и без туй всяка година по това време ме хваща нещо като пролетна умора и срив и във физическо и емоционално състояние-явно от авитаминозата през зимата. Но като влязох тук и видях момичетата, много им се радвах и всичко ми грейна. Simple Smile Винаги те смислям.  Hug
Vichi95 ЛориХю, страхотни сте Simple Smile
Филюдка, радвам се че те виждам  Hug
Дорчи  радвам се винаги да ти видя никчето:) но се оправяй моля те. spoko
Лекинка и спокойна на всички Simple Smile  Heart Eyes
Редакция: Олей, всичкото стана червено като на звездопадна косата.  Laughing дано го оправя...май успях
Виж целия пост
# 136
valqmiteva ,
Търпение това ще те посъветвам   bouquet
Виж целия пост
# 137
ЛОРИИИИ ХЮ  това е страхотно ти ми запуши устата това е невероятно newsm53 newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 138
vichi95,ЛориХю направо сте неузнаваеми.А е толкова хубаво че споделяте това тук за да ни мотивира още повече Hug
Лори,твоята промяна за 5 месеца направо ме окрили.Ако и аз успеч за толкова простооооооооо ще си умра от кеф.Благодарая ти отново  bouquet
Виж целия пост
# 139
Здравейте!Искам да се похваля и аз с минусче,цял минус 1 килограм за първият ден Laughing
Питах в предишната темичка,но нямаше отговор.Може лиза разнообразие да се ядат пушено пиле и пушена риба? newsm78
Виж целия пост
# 140
Лори Хю,Wich995 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 141
здравейте на всички,искам да попитам vichi 95 за колко време постигна този резултат,защото аз бях 89,сега след 50 дни с диетата съм 78.Знам че за всеки е различно свалянето,но все пак за стимул
Виж целия пост
# 142
Лори Хю-невероятна промяна!!!Мацка и половина си станала!! smile3501 smile3501 smile3501
Нали имахме ние едно момиче sass
Sass-ЧРД!!

Виж целия пост
# 143
Ми6и,за пушените неща и риба и пиле може,само че момичетата тук съветват да не се прекалява заради солта Peace
Виж целия пост
# 144
ееее браво...още много - и много хубави сниммки...това си е стимул за всички,при тези положителни резултати.... Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 145
А само не прочетах никъде има ли някакви ограничения за кафето. Понеже съм чела диети, който не позволявят повече от 1 чаша на ден, а не мен това ще ми е проблем  Sad Sad
Виж целия пост
# 146
Здравейте и от мен!
Първо да поздравя Лори Хю за невероятния резултат
 и после да се жалвам...
Искам да ви питам как се отразява на кантара ПМС и МЦ? Аз усещам, че до няколко дни ще ми дойде ( стана ми едно криво и ревливо  Cry Cry ) и резултатите ми от два дни все нагоре вървят.
Вчера ядох: 1 коф. Верея 0,1%, две чушки с малко сирене Ескуиза и една пастърва
Днес: 1 коф. Верея 0,1%, 2 консерви риба тон и една краставица
Всичко уж е в рамките на позволеното, а сега като се качих на кантара видях 77,7 за сравнение с петък сутринта 76,9!!!
Мислите ли, че цикълът забавя отслабването и дори може да допринесе за качване?
Благодаря предварително за отговорите! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 147
ЛориХю и  Vichi95,браво, момичета, newsm10

Радвам се, че и аз най-накрая реших да пиша. Наистина съм очарована от оптимизма на всички вас момичета. Това, което постигате всеки ден е наистина много! И аз реших след доста прочетено и доста събрани мнения да се подложа на режима на Дюкан. Надявам се да успея! В момента тежа 61 кг на 171 см и мечтата ми е да стигна така бленуваните 50  Crazy  Вярвам, че точно този режим ще ми помогне и се надявам след извесно време да мога като вас да пиша за резултатите си. И така утре е "великия" ден  Laughing Ударният етап не ме притеснява. Според мен по-трудното е след това. Според вас ако съм стриктна ще успея ли да постигна целта си само с този режим ?
Погледнах какво си писала за д-р Емилова, т.е. за това как си се подложила на нейната диета...и моля те, кажи, че си сбъркала нещо в ръста или бленуваните килограми, защото ако това са истинските ти мерки и искаш да свалиш още 10 кила, значи проблема не е в това, че си "дебела"!Съжалявам, че звучи прекалено директно!

senseless_doll, няма ограничение на кафето - сама преценявай колко и кога ще го пиеш.

902630, да, отразяват се тези състояния на кантара и то в положителна посока.Обаче виждам, че ядеш много малко и скоро организма ти ще трупа и от водата, която пиеш(условно казано, разбира се), защото ще се чувства застрашен.
Идеята на режима е да не се гладува, именно, за да се избегнат неприятните последствия от глада - презапасяване и йо-йо-ефекта след приключване на диета.Тук трябва да се храним с нормален ритъм и количества, само че ядем храни, които изискват много време и енергия, за да се усвоят - това е тайната - по възможно най-лежерния начин да накараме тялото си да изразходва повечко.И понеже то не е глупаво и ще се усети и при първа възможност ще гледа да навакса, Дюкан ни предлага схемата на захранване (3ти етап)...Накратко - не бива да се стресира тялото с прием на съвсем малко храна, защото ефекта ще е обратен на надеждите и очакванията ни!
Виж целия пост
# 148
Днес си купих соево сирене тофу,или нещо такова -мога ли да го консумирам.Днес ми е 1-ви ден.
Виж целия пост
# 149
902630 аз съм така в момента, преди 10дни качих 1 после още един и си ги държа. в момента съм в МЦ, но въпреки кантара, дрехите ми се "разширяват", така че споко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия