Перник - 13

  • 24 337
  • 296
# 105

Първата ЗЪБАТА усмивка 
:smt040



За първи път на гърнето
 
 


Аз и Илиян


Виж целия пост
# 106
Здравейте Simple Smile
Не стига, че времето е гадно, ами и щерката е болна, та стоенето вкъщи е неминуемо Sad

Ако в него е вината - не го оправдавам, в никакъв случай, но аз такива истории съм чувала и за Лазов и за Галева...

За всеки лекар могат да се чуят такива истории, проблемът е, че не можем да раздаваме присъди, докато поне не се чуе и гледната точка на лекаря, защото много често тя е съвсем различна от версията на пациента. Не визирам конкретния случай, а казвам по принцип. Аз съм имала възможността да чуя много случаи веднъж от пациента, веднъж от лекаря, ами версиите са съвсем различни.
Затова, бременни момичета, имайте доверие на лекаря, който сте си избрал и не се травмирайте излишно.
Пожелавам на всички ви скоро да се похвалите с по едно здраво и хубаво бебе Hug
Виж целия пост
# 107
Честит рожден ден на Деянчо на мама anitza! Да е жив и здрав и много да слуша! Grinning



Fairy, ние за три дни направихме пневмония и то докъто пиеше АБ Sad Пази бебчо, че грипа е много тежък! Всички вкъщи го минават един по един.
Виж целия пост
# 108
Честит рожден ден на Деянчо на мама anitza! Да е жив и здрав и много да слуша! Grinning

Да е жив и здрав мъника!  bouquet
Виж целия пост
# 109
Честит РожденДен, Деянчо! Бъди жив, здрав и мама и тате много да те слушкат!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 110
Ани, честит рожден ден на твоя юнак  bouquet да ти е жив и здрав, много весел и усмихнат.
 newsm10 smile3532  loveuuu Two Hearts txtloves  bigdance2 nbirthday newsm59  party023  cook newsm38  party041 Tada cheers beer3 newsm37 1swing family  car003 а всичко това е за Део от Вики Grinning
Виж целия пост
# 111


Честит рожден ден на Деянчо на мама anitza!
Всички да са живи и здрави и много щастливи!
 Hug
Виж целия пост
# 112


Честит рожден ден на Деянчо на мама anitza!
Всички да са живи и здрави и много щастливи!
 Hug

Честито и от мен!

Виж целия пост
# 113
здравейте майчета е успях да се пусна ама като гледам никой няма!как сте аз исках да ми разясните ся за това как болият бъбреци защото не знам а имам някаква тъпа болка отзад влявокръста
Виж целия пост
# 114
 ani4ka_6 мен са ме боляли бъбреци, но от настинка, а не камъни или песъчинки - тъпа е болката и може да се мести в ляво и в дясно. Според мен е най-добре да отидеш на лекар, за да ти пуснат изследвания. Колкото повече чакаш - болката става по-силна, а докато си бременна е доста сложно положението с приема на лекарства, но има и такива, които не вредят на бебето. Отивай по-скоро на лекар и дано да ти няма нищо  fingerscrossed
Виж целия пост
# 115
благодаря dessie83 но досега не сам имала проблеми ся като се пазя Weary още повече
Виж целия пост
# 116
Вижте какво си измайсторих...преди...9-ти месец...след

ani4ka_6 Миличке може просто да ти натежава коремчето или да си се преуморила.
Мен така ме болеше щом се натоварех.Не се притеснявай няма страшно Hug
Виж целия пост
# 117
Аз също не боледувам (освен някоя настинка, но последните 3 - 4 години дори не съм и настивала) и съм от малкото хора, които обичат да ходят на зъболекар, защото никога не съм имала сериозни проблеми и не ме е боляло. Но по ирония на съдбата, като забременях два пъти се издувах от един мъдрец, който беше тръгнал да расте и двата пъти се наложи да пия антибиотици.
Виж целия пост
# 118
Честит РожденДен, Деянчо! Бъди жив, здрав и мама и тате много да те слушкат!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 119
Здравей те мами,
не съм писала доста отдавна защото имахме проблем с компютъра.При мен всичко е наред с бебо си растеме добре и доста си качваме килограми особено аз вече съм качила десет килограма newsm10
Аз в момента живея в Рударци защото все още не ни е готов апартамента , но се надявам другата седмица да се нанесем,той се намира на Благой Гебрев. newsm03  love001  love001





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия