Перник - 13

  • 24 338
  • 296
# 150
Ири няма нищо.
Случва се човек да се препознае.
Да ще е много хубаво да се видим,но аз май те питах вече ама и аз съм една вейка и съм забравила,та пак ще те питам.
Ти от кой квартал беше?  Embarassed
Виж целия пост
# 151
Добро утро сладурани!!!Оо мила много рано как сте с кукличката babydust7
Виж целия пост
# 152
От кв. Изток  Laughing
Живея в 8-ми блок,жълтият блок с Кониката  Hug
Близко до теб съм  Laughing
Виж целия пост
# 153
Привет дружинка Hug
Как е живота днес?
Увеличаваме се, а? ( Някои сме само на килограми Rolling Eyes) Кате, честито бебоче- бнбонче! Hug Да ти е жив и здрав, много да те радва и слушка.
Добре дошла на Миг12, дано ти хареса при нас.
Ир, забравих да ти кажа - много готини снимки момиче "преди, бременна и сега"
Виж целия пост
# 154
Ани как си ти?
Ритка ли бебчето?

Е Ири ние сме много близо.
Аз живея в 68бл.
Може да се виждаме при Хранс комерс на люлките.
Гледам че там много мами се сабират.

Бобя как няма да ми хареса при вас като сме си от един град и ще може да се виждаме на кафенца и разходки.
Виж целия пост
# 155
Ами да ти кажа сигурно е наедрял щото не е толкова активен като преди  няма място вече!Утре сме и на доки ще видим какво става  preggo doctor smile3543
Виж целия пост
# 156
Здравейте и от мен Hug.
 Ей, много студено  cold cold cold. излизах към 11 и направо се укостих. Мишката я оставих на топло при леля и, не посмях да я изведа. Дано поне утре не духа, че тоя вятър е просто ужасен Confounded.
Кате, как е беборанчо, слушка ли или ти него слушкаш Mr. Green
mig12 , ти направо ми разби всички чувства, не стига че си станала толкоз рано посред нощите, но и кафе и закуска сервираш smile3551
Виж целия пост
# 157
Катя, честита ти рожба!  bouquet Да ти е жив и здрав малкия Кристиян и да има безгрижно детство Simple Smile.

Пиши повече, като имаш време - как си, възстанови ли се, всичко наред ли е?
Виж целия пост
# 158
Ето го Калин от вчера
 
Виж целия пост
# 159
Катя, честито и от мен!!! Много да те радва бебончо и да расте здрав и силен мъж!
mig12, привет!
Ice Queen, къде се изгуби? Как беше ултразвука? Видя ли се полов атрибут?
Виж целия пост
# 160
viktoalia transparanta много е студено найстина.
На мен така ми се излиза с количката,ама в този кучешки студ.
Али тогава става да папка и докато баща й я успива аз сядам на компаЗа това толкова рано съм писала.

ir85 малкият е направо разкошен сладур.Пу пу.
Нямам търпиние да се видим и запознаем душиците,както с Калинчо така и с другите бебчета.

Виж целия пост
# 161
Kатя, честит малък мъж! Да расте здрав и щастлив! И не много палав  Wink

Миг12, добре дошла при нас! Боже, колко си млада  Shocked И хубава, и ранобудна  Simple Smile

Аз показах ли ви снимки от сватбата? http://www.paunova.snimka.bg/album.php?album_id=340250 Тези са от моя апарат и са кофти, като ми остане време ще кача и по-хубави.
Миналата седмица ходих малко на работа, та затова не ми оставаше време за форума.
А днес Калоян си пъхна кибритена клечка в ухото. Посетихме по спешност д-р Симеонов (УНГ), за щастие нищо му няма на дивака  Praynig Затова пожелавам по-малко палави деца, че мойто не се спира  #Crazy
Виж целия пост
# 162
Добро утро мацки  Hug
Мен пък сън не ме лови...я днес аз да ви разбудя с кафенце

SvetlaK много ти е хубав Калоян, издокаран - пу-пу  Hug Много са ми познати младоженците. В Перник ли е била сватбата? И булката ми е позната, а младоженеца много ми прилича на брата на един много добър приятел  newsm78 Ама знае ли човек...може и да се препознавам 
Виж целия пост
# 163
Добро утро и от мен.
Цвете днес ти си ранобудната.
Мерси за кафенцето.Пийвам го веднага.
От теб кафето,а от мен закуската
Виж целия пост
# 164
Е,Калоян е бил най-хубавият ЧОВЕК на тази светба.
Браво,че се е разминал само с евентуален уплах от негова страна,че да не го повтаря повече този номер.
ААА я кажи къде работиш ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия