и особоено прахосмукачката За лекарите - аз като чуя, че някой е "най-добрия" не ходя при него. Често "най-добрите" разчитат на името, което са изградили и не влагат много усилия, както са правили преди. Това си е само мое мнение
и особоено прахосмукачката
Още малко ще се избиете с тея лекари
То е ясно, че всеки си харесва "неговия" си
"Моя" лекар не е обсъждан никога тука, личната ми го препоръча и вече повече от година ходя при него доста редовно, а от както съм бременна той ми води ЖК. Всъщност благодарение на него и адекватното му отношение и лечение съм бременна
За мен това да забременея беше нещо като "мисията невъзможна"
С брата на младоженеца - Калоян, бяхме много добри приятели, излизахме в една компания бяхме, ама вече си загубихме дирите...откак се ожених, а той почна работа в София, на летище София - митническа полиция, ако не се бъркам нещо, но не сме се виждали мнооого отдавна - сигурно година
Прати му много поздрави от мен (Цветелина, надявам се, че не ме е забравил).
бременски мозък..
Аз също съм учила в езиковата, може и от там да ми е позната (тя сигурно е по-голяма от мен де, аз съм набор 83)

отиди в този подфорум прочети и стимулирай кърмата не се предавай. Ако трябва даже пиши на Бу тя ще те насочи най-добре какво да правиш.Бу е Модераторка там и знае всичко за кърменето.Момичета които я четат и питат кърмят по две три години децата си, а това е богатство.Не преставай въобще.Това е моментно намаляване със сигурност. 
. Так че ако имаш нужда от съвет или нещо друго те интересува питай си спокойно, всяка от нас ще си каже мнението и ти ще си решиш кое те устройва най-добре. Мисля, че всички ще се съгласят с мен. Препоръчани теми