Жената Водолей

  • 72 494
  • 707
# 150
Флиртаджийки сме ние, пишеше го по-напред!
Направо си е за чудене к'ъв е тоя мъж, дето ще търпи жена му да флиртува с други... Това женско качество не мога да го трая и връзка с такава жена би приключила още при първия й флирт с друг.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 151
Флиртаджийки сме ние, пишеше го по-напред!
Направо си е за чудене к'ъв е тоя мъж, дето ще търпи жена му да флиртува с други... Това женско качество не мога да го трая и връзка с такава жена би приключила още при първия й флирт с друг.  Rolling Eyes

Струва ми се, че много насериозно ги вземаш нещата. Тук е форум, а ние сме експерти в чесането на "езиците" (клавиатурите). Ако мислиш, че шегата ми е флирт...  Rolling Eyes ... не си познал.
Виж целия пост
# 152
Флиртаджийки сме ние, пишеше го по-напред!
Направо си е за чудене к'ъв е тоя мъж, дето ще търпи жена му да флиртува с други... Това женско качество не мога да го трая и връзка с такава жена би приключила още при първия й флирт с друг.  Rolling Eyes

Струва ми се, че много насериозно ги вземаш нещата. Тук е форум, а ние сме експерти в чесането на "езиците" (клавиатурите). Ако мислиш, че шегата ми е флирт...  Rolling Eyes ... не си познал.
Тук нали обсъждаме жените водолейки? Като има обсъждане, има и изразяване на мнение. А ако на някой не му харесва чуждото мнение, то това вече си е проблем единствено на същия този някой.  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 153
..Само, че в тоя форум сме повечето едни такива... малко поомъжени Водолейки. Пък както стана ясно се славим с изключителна вярност Flutter
е, има и неомъжени т.е. свободни Whistling
Виж целия пост
# 154
..Само, че в тоя форум сме повечето едни такива... малко поомъжени Водолейки. Пък както стана ясно се славим с изключителна вярност Flutter
е, има и неомъжени т.е. свободни Whistling
А сред тези свободните случайно да има някоя софиянка?  Whistling
Виж целия пост
# 155
Ей, да не забравите да почерпите после  Mr. Green
Виж целия пост
# 156
Ей, да не забравите да почерпите после  Mr. Green
Ей, много бързаш, бре!  Laughing  Зададох само едно въпросче и ти вече сватоса всичко живо у форума.  hahaha  А аз обичам нещата да стават като при ей тези животинки:

Нали знаеш поговорката "бързата кучка слепи ги ражда"...  hahaha
Виж целия пост
# 157
А сред тези свободните случайно да има някоя софиянка?  Whistling
не знам за другите, но аз не съм Sunglasses

Ей, да не забравите да почерпите после  Mr. Green
Ей, много бързаш, бре!  Laughing  Зададох само едно въпросче и ти вече сватоса всичко живо у форума.  hahaha 
а аз се чудех какво иска да каже Jade..Crazy
Виж целия пост
# 158
Аууу каква сватовническа станала тема Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Аууу каква сватовническа станала тема Simple Smile


Нали?!  Laughing

Сега остава да си сверим мнението за това дали харесваме един тип мъже/жени...Да си казва всеки предпочитанията, моля!  Flutter
Виж целия пост
# 160
Да си казва всеки предпочитанията, моля!  Flutter
Преди всичко трябва да е умна. Колко отговаря на това условие го определям аз като си поговорим известно време. Да не се интересува от безцелно обикаляне по магазините с часове и дни, по възможност да е върл противник на чалгата (но и чалгаджийка ще изтърпя, стига да реша, че си струва Simple Smile), да се интересува от поне един от интересите ми (коли, дрифт, тунинг, камиони, monster trucks, street racing, метъл)... Ииии... това се сещам за сега. Но както казах - най-важното е да я определя като интелигентна. Това стане ли има няк'ва надежда да се реша да пробвам да я сваля.  Laughing hahaha Embarassed
Виж целия пост
# 161
Сега остава да си сверим мнението за това дали харесваме един тип мъже/жени...Да си казва всеки предпочитанията, моля!  Flutter

Пу да съм първа!!!
Аз харесвам този тип мъж, който кара сърцето ми да смени ритъма си,  ципа на дънките ми да се разкопчава сам, а мозъка ми да започне да решава интеграли.

Сталион, написаното от теб ми напомни за двете основни правила за това как да накараш един мъж да се влюби в теб:
"Да изглеждам добре и да имам неговите интереси" Wink
Виж целия пост
# 162
поне един от интересите ми (коли, дрифт, тунинг, камиони, monster trucks, street racing, метъл)...  
"коли, дрифт, тунинг, камиони, monster trucks, street racing" за мен е едно общо със заглавие "авто" Thinking
какви са другите ти интереси newsm78 освен метъла..

Виж целия пост
# 163
Хм, аз съм по-първична.  Mr. Green Реагирам с интерс на висок, слаб (назобени тела не ме привличат), с черна коса и сини очи. Имам строги предпочитания към причексата - колкото по-къса, толкова по-добре, но не гола глава.

Обаче приемам всякакви изключения от правилото, ако е умен и с обноски. Ако пък е по-умен и забавен от мен ... влечението ми е неудържимо.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 164
Сталион, написаното от теб ми напомни за двете основни правила за това как да накараш един мъж да се влюби в теб:
"Да изглеждам добре и да имам неговите интереси" Wink
За мен не е чак толкова важно да изглежда добре. Е, ако е и хубава (според моите критерии за хубост), и умна - най-добре. Но и само умна също става. Wink


"коли, дрифт, тунинг, камиони, monster trucks, street racing" за мен е едно общо със заглавие "авто" Thinking
какви са другите ти интереси newsm78 освен метъла..
Мииии... компютри, жени  Laughing  , разходки по планините на чист въздух... За последното си има основна причина, но това ще го оставя на мацката сама да го открие защо е така...  hahaha Не мога да плувам, не мога да летя и за това не се качвам на водо- и въздухоплаващи превозни средства. Алкохолът го отказах отдавна, малко попушвам цигари... и това е... май.  Laughing  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия